اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چه طور یک نرم افزار رو deeploy کنم ??همون deeploy software

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• چه طور یک نرم افزار رو deeploy کنم ??همون deeploy software

sسلام به دوستان گرامی به من گفتن که اگه می خواهم برنامه ای رو تو dc نصب کنم وبعدش کلاینت ها بتونن ازش استفاده کنن باید یک سری کار تو group policy انجام بدم که به این عملکرد می گن deeploy software می خواستم اگه کسی بلده لطف کنه به منم یاد بده ؟؟؟؟

سلام
    دوست عزیز در محیط دامین چون یوزر عادی مجوز نصب نرم افزار نداره بنابراین اگر نیاز به نصب نرم افزار خاصی باشه باید ادمین شبکه اونو از طریق Group Policy در واقع Deploy کنه.....
    حالا این عمل به دو صورت انجام میشه شما باید مشخص کنی پسوند نرم افزارتون چی هست...
    به طور مثال exe , msi ,.....
    روش کار برای این دو متفاوت هست.شما بفرمایید تا راهنمایی کنم...
    موفق باشید.
    بني آدم اعضاي يكديگرند **** كه در آفرينش زيك گوهرند
    چو عضوي به درد آورد روزگار *** دگر عضوها را نماند قرار

کامنت

سلام
      درسته كه خيلي از تاريخ اين پست گذشته ولي هركدوم كه سرعت و راحتي بيشتري داره زحمتش رو بكشيد چون من هم خيلي دنبال اين مورد هستم.
      آن دم که مرا می زده برخاک سپارید،زیر کفنم خمره ای از باده گذارید
      تادرسفر دوزخ از این باده بنوشم،برخاک من از ساقه انگور بکارید
      آن لحظه که با دوزخیان کنم ملاقات،یک خمره شراب ارغوان برم به سوغات

کامنت

سلام،( اینجا یا اینجا ) و اینجا را بخوانید.

کامنت

نوشته شده توسط erfantaheri مشاهده پست
          سلام،( اینجا یا اینجا ) و اینجا را بخوانید.
          آقا ممنون از لطف شما
          من اين كارها رو ميكنم اما هيچ اتفاقي نميفته هميه اين مراحل رو كه شما فرموديد.حتي يك گروه تو Add remove program ظاهر ميشه اوني كه من تو گروه بندي ايجاد كردم اما دريغ از يك نوع نصب........
          به هر حال ممنون

کامنت

کدام حالت ؟ MSI یا exe یا zap را Publish یا Assign تنظیم می کنید؟ اگر پکیج رو در Add programs می بینید می توانید نصبش کنید... لطفا بیشتر توضیح فرمایید من متوجه نشدم مشکل از کجا است؟

کامنت

سلام دوست عزيز
              من MSI رو انتخاب كردم وقتي كه سيستم سرور رو بعد تغييرات ريست مي كنم موقع بالا اومدن نشون ميده كه داره سيستم رو براي نصب آفيس 2003 آماده ميكنه دقيقاً يادم نيست ولي راستش من تمام روشها رو بمتحان كردم وقتي با يوزر مييام بالا و حتي روي سندي كه نوعش از مال آفيس باشه كليك ميكنم همون پنجره معروف اوپن ويت باز ميشه..... وقتي تو كنترل پانل ميرم Add programs رو باز ميكنم و فقط گروه رو مي بينم و برنامه آفيس تو ليستش نيست....
              حالا واسم فرق نميكنه هركدوم كه راحت هستش براي كار كردن و زياد لازم نيست باهاش ور برم رو اگه توضيح بديد ممنون ميشم.
              آخرین ویرایش توسط salarblacklove; در تاریخ/ساعت 2009/01/20, 07:45 PM.

کامنت

آدرس دهیت رو چک کن..احتمال داره از اون باشه

کامنت

ممنون كه داريد كمك مي كنيد
                  من تمام راها رو امتحان كردم يك مورد به نظرم ميرسه اونم اين باشه كه يا من كلاً اشتباه دارم ميرم و يا ويندز سرور من ايراد داشته باشه..

کامنت

می خواهید دقیق توضیح بفرمایید چه کارهایی انجام می دهید، تا بتوانم کمک بیشتری کنم. دور از ذهن است مشکل از ویندوز باشه، من هم مثل آقای بهروزی حدس می زنم در وارد کردن آدرس فایل اشتباه می فرمایید.

کامنت

با تشکر
                      من دقیقاً مراحل رو انجام میدم تو وارد کردن ادرس فایل هم دقیقاً روش مربوط به قرار داشتن تو یک مسیر شبکه رو رعایت میکنم.
                      حتی یک Catgory هم ایجاد کردم که این گروه تو Add remove program ظاهر میشه ولی انتخاب میکنم هیچی نیست...

کامنت

کامنت

دوستان كسي فيلم آموزشي از مراحل نصب و راه اندازي اين سرويس نداره بذاره اينجا تا همه براش هورا بكشن
                          بابا من مردم ميدونيد 5 تا ويندوز عوض كرداهه اما جواب نگرفتاهه

کامنت

سلام دوستان
                            من رضا عنبرشاهي هستم. مدرس دوره هاي MCSE & MCITP
                            اولين پستم هستش !

اين فيلم آموزشي Software Deployment هستش .

كه فقط نحوه ايجاد رو به شما ها آموزش ميده !

اما اينجا بايد اين نكته رو برتون بگم ! وقتي كه براي بار اول كلاينت ها به دومين مربوطه Join ميشن و و پس از اولين LogOn به دومين ، اطلاعات در كلاينت هاي مورد نظر كش ميشه ! و براي بار دوم كه كلاينت ميخواد به دومين LogOn كنه از سرور اطلاعاتش رو نميگيره ! پس بايد يا تعداد login cash رو بر روي صفر بگذاريم و يا از دستور gpupdate /force:computer بهره ببريم .

پسوند فيلم exe هستش . جاي نگراني نيست. ويروس نيستش .

اينم لينك دانلود فيلم آموزشي :
                            http://www.4shared.com/file/62939134...eployment.html

اميدوارم موفق و سربلند باشيد.
                            باي

Welcome to Cyber War

کامنت

فيلم ، واسه دوستان مفيد بود ؟؟؟؟

Welcome to Cyber War

کامنت

در حال انجام ...
                              X