اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مراحل راه اندازی شبکه

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مراحل راه اندازی شبکه

یک شبکه راه اندازی کرده ام.کهیک سرور و 11 کلاینت(فعلا)دارد. در یک محیط اداری .اینترنت adsl خریداری و به سوئیچ وصل گردید و روی همه share شده.domain و active directory هم نصب و یوزر ها رو هم تعریف و راه اندازی کردم.یک مقدار در مجوز های کاربران مشکل دارم. همچنین داریم یک نرم افزار اتوماسیون اداری نصب می کنیم. من قبلاً با سروری مستقیماً کار نکردم .نمی دونم دیگه چکار باید کرد چه چیزهایی باید تنظیم شود .امکان ریسک هم ندارم. چون شاید برنامه ها و شبکه بخوابد.لطفا مراحل کار با یک شبکه تاحدی می تونید .راهنمایی ام کنید .هرکه مقاله ای دارد راهنمایی بفرماید.فوری فوری
    کتابی یا مرجعی به زبان فارسی اگر دارید معرفی نمائید.

شما نگفتید چی می خواهید دقیقا...کتاب ویندوز سرور 2003 ترجمه شده که می تونید از بازار تهیه کنید

کامنت

سلام شما باید برای مجوز دادن به یوزرها اونهارو عضو یه ou کنید بعد به اون ou مورد نظر group policy اعمال کنید

کامنت

من اگه می دونستم که جز به جز می رفتم دنبالش . از افراد با تجربه می خوام بپرسم چه کارها و کنترل هایی توسط سرور می توان در یک شبکه اداری انجام داد

کامنت

در حال انجام ...
        X