اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

share در workgroup

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• share در workgroup

با سلام
    من میخواهم فایلی را در کامپیوتر a شیر کنم و فقط کامپیوتر bبتواند آن را دریافت کند ولی در قسمت mynetworkplace تمام کامپیوتر ها میتوانند به فایلهای شیر شده دسترسی داشته باشند حال اگر بخواهم یک permissian مثل دومین داشته باشم که فقط کامپیوتر خاصی بتواند از آن فایل شیر شده استفاده کند

workgroup or domain?

کامنت

#

در worckgroup

کامنت

برو my com بعد tools فولدر اپشن اخرین گزینه تیکش رو بردار بعد روی فایل یا فولدر مورد نظر کلیک راست share و بعد در قسمت premission تعداد بده بعد اسم کامپیوتری که قراره به این فایل دسترسی پیدا کنه رو add کن و تمام.

کامنت

#

با سلام و تشکر
          من این کارها را انجام دادم و آن قسمت پرمیژن آمد ولی وقتی در select uset group میروم و نام کامپیوتر را که میخواهم به آن شیر کنم را مینویسم و find now را میزنم آن کامپیوتر را پیدا نمیکند مشکل از کجاست

کامنت

یه یوزر برای اون کامپیوتر بساز و فقط به اون یوزر دسترسی بده. به اونم بگو با اون یوزره کانکت شه.
            ...Thechnology is faster than you
            .so Try HARD

کامنت

ضمن تایید فرمایش آقا شاهین ، توی شبکه workgroup طبیعی است که لیست کامپیوترها را نمی بینی.
              بلکه باید به user امکانات بدی. نام کاربری کامپیوتر دوم رو با همون پسوورد در کامپیوتر اول بسازید و به اون سطح دسترسی مورد نظر رو اعمال کنید.
              در ضمن گروه everyone رو از لیست دسترسی ها پاک کنید.

کامنت

میتونین در permissions به گفته دوستمون m.m.j گروه everyone رو پاک کرد و دسترسی رو به یه user خاص خودمون بدیم که پسورد هم داره یا اینکه میشه یه کار کرد که دیگران اصلا فایل share شده رو نبینن.در واقع در آخر نام share خودمون(دقت کنین share name و نه نام پوشه) یه $ بزاریم.با این کار دیگران دیگه این share رو نمی بینن و برای دسترسی به اون باید در آخر share name یه $ بزنیم.مثلا:
                \\10.10.10.1\a$
                آخرین ویرایش توسط mzbcracker; در تاریخ/ساعت 2008/09/08, 08:50 PM.
                دریا باش که اگر کسی سنگ بسویت پرتاب کرد،سنگ غرق شود؛نه آنکه تو متلاطم شوی.

کامنت

ایا مطلب کامل تری در مورد permissions ها دارید؟

کامنت

http://forum.persianadmins.com/showthread.php?t=4817
                    قال اميرالمومنين علي ع :

اذا تَمَّ الْعَقْلُ نَقَصَ الْكَلامُ .
                    چون خرد كمال گيرد، گفتار نقصان پذيرد.

کامنت

در حال انجام ...
                    X