اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نصب کارت شبکه در نرم افزار شبیه ساز VMware

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• نصب کارت شبکه در نرم افزار شبیه ساز VMware

با سلام
    بنده قصد راهاندازی شبکه در vmware رو دارم.
    برای این کار کارت شبکه نصب شده رو سیستم مادر ، باید توسط vmware شناخته بشه.
    ولی متاسفانه این امر تحقق پیدا نمیکنه!
    حتی درایورش رو هم نصب میکنم ، اما بازم نمیشناسه
    از دوستان اگ کسی بنده رو راهنمایی کنه ممنون میشم

لازم نداره.
    شما باید به سیستم مجازیتون کارت شبکه اضافه کنید.
    ...Thechnology is faster than you
    .so Try HARD

کامنت

vmware خودش کارت شبکه مجازی می سازه

کامنت

دوست عزیز
        کارت شبکه و کلا سخت افزار های vmware همه بصورت مجازی شناسایی می شوند . شما اگه میخواین کارت شبکه تو ماشینتون داشته باشین باید اونو در کنسول vmware قبل از روشن کردن ماشین add کنین بعد از روشن کردن ماشین خودش lکارت شبکه رو می شناشه .
        بودن یا نبودن مسئله این است

کامنت

نوشته شده توسط kasra501 مشاهده پست
          دوست عزیز
          کارت شبکه و کلا سخت افزار های vmware همه بصورت مجازی شناسایی می شوند . شما اگه میخواین کارت شبکه تو ماشینتون داشته باشین باید اونو در کنسول vmware قبل از روشن کردن ماشین add کنین بعد از روشن کردن ماشین خودش lکارت شبکه رو می شناشه .
          تا حدی که بنده میدونم، vmware دو کانکشن مجازی در سیستم مادر( حقیقی) می سازه. همین طور که کانکشنهای vmware توسط سیستم مادر شناخته میشه، کانکشن یا همون کارت شبکه سیستم حقیقی هم باید توسط سیستم عامل نصب شده در vmware شناخته بشه. البته مشکل بنده اینه که کارت شبکه شناخته میشه، اما نه به طور صحیح. چون به صورت زرد رنگ شناخته شده. میخواستم بدونم مشکل چیه. درایور رو هم نصب میکنم اما درست نمیشه

کامنت

شاید ip ندادی بهش.
            ...Thechnology is faster than you
            .so Try HARD

کامنت

دوست عزیز اگه یه کم دقیق تر توضیح بدین راحت تر میشه نظر داد:
              چی رو می خوای شبکه کنی؟ دوتا ماشین مجازی با هم؟ ماشین مجازی با سیستم عامل میزبان؟ یا ماشین مجازی رو با شبکه فیزیکی؟
              و این که سیستم عامل مهمان و میزبانت چی هستند؟ همین طور 32بیتی یا 64 بیتی بودن سیستم عامل ها؟

کامنت

ساخت Domain Tree

سلام
                بنده یه شبکه با دو کامپیوتر راه اندازی کردم. هر دو سرور هستن. حالا میخوام یه درخت دامنه بسازم. رو اولی یه دامینه بنام root ساختم. در ادامه قصد ساختن یه فرزند دامنه رو سرور دیگه داشتم. ولی موقع ساختن به مشکل بر میخورم و اجازه ساخت نمیده. در مرحله ای که نام کاربری، کلمه عبور و نام دامنه میخواد، به نام دامنه گیر میده.

کامنت

ساخت Domain Tree

سلام
                  بنده یه شبکه با دو کامپیوتر راه اندازی کردم. هر دو سرور هستن. حالا میخوام یه درخت دامنه بسازم. رو اولی یه دامینه بنام root ساختم. در ادامه قصد ساختن یه فرزند دامنه رو سرور دیگه داشتم. ولی موقع ساختن به مشکل بر میخورم و اجازه ساخت نمیده. در مرحله ای که نام کاربری، کلمه عبور و نام دامنه میخواد، به نام دامنه گیر میده.

کامنت

90% مشکلت در ندادن یا اشتباه دادن DNS Server , IP.

کامنت

متوجه منظورتون نمیشم. بنده ای پی ها رو اختصاص دادم. اونم در یک رنج. خودم حدس میزنم از dns باشه. لطف کنید چه در مورد ip ها و چه در مورد dns بیشتر توضیح بدید.

کامنت

ربطی به dns نداره...وقتی ip وارد می کنید دیگهdns کاربرد نداره...فایروال و .. چک کنید

کامنت

ببین یاسر جان با یه Ping ساده میتونی بفهمی از نظر IPو Firewallو.... مشکلی داری یا نه؟
                          اما اینکه جناب بهروزی می فرمایند وقتی IP وارد میکنی دیگه به DNS نیازی نیست درست نیست.
                          من می خوام برای یه دامین موجود یه Child بسازم. وقتی از من اسم دامین رو سوال میکنه کی قراره Domain Controler ,IP دامین موجود رو به سیستم من بده؟ جز DNS Server که روی کارت شبکه من ست شده؟
                          پس اگه DNS Server درست ست نشده باشه یا اصلا DNS Server درست کار نکنه همین مشکله شما پیش میاد یعنی شما اسم یه دامین رو وارد میکنی ولی سیستمت نمیتونه پیداش کنه. اگه یه Screen Shot از پیغام خطایی که میگیری بزاری خب دقیق تر میشه اظهار نظر کرد.

کامنت

درسته..من با تاپیکی که دوستمون نمی تونست با ip وارد بشه به میکروتیک قاطی کردم..

کامنت

How Remove a domain tree in an forest

خوشبختانه مشکل حل شد.

حالا یه مشکل جدید پیش اومده. بنده یه درخت در یک جنگل ایجاد کردم. حالا میخوام درخت رو پاک کنم. ولی اجازه نمیده.!

کامنت

در حال انجام ...
                              X