اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل در user manager

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مشکل در user manager

سلام دوستان
    بعد از کلی آموزش و تعقیب و گریز و ..... تونستم user manager رو راه بندازم و توی اون یوزر بسازم . ... ولی مشکلاتی دارم
    در قسمت ولیدیتی مثلا من 1D رو انتخاب میکنم (یعنی یک روز)

مشکل 1 :
    اگر کاربر بعد از اکسپایر شدن 1 روز بخواد کانکت بشه 691 میده که درسته تا اینجا
    اما اگر کاربر توی این 1 روز اصلا کانکشن رو قطع نکنه و مدام کانکت باشه حتی 2 روز هم کانکت باشه بازم اینترنت داره و میکروتیک اونو نمیتونه دیسکانکت کنه . اما اگر حجمش تمام بشه میتونه دیسکانکتش کنه

مشکل 2 : (این خیلی برام مهمه)
    بعد از اکسپایر شدن کاربر باید روی کاربر کلیک کنم و بهش پروفایل مربوطه رو مهرفی کنم و بعد اکتیوش کنم . چه راهی هست بعد از اکسپایر شدن سیستم خودش کنتور اون رو صفر کنه (از نظر حجمی) و پروفایل قبلی رو براش معرفی کنه

مشکل 3 :
    روی خود میکروتیک NTP Client راه اندازی کرده ام و مشکلی نداره . اما ساعتی که user man نشون میده 4 ساعت عقب تره . تنظیمات یوزرمن رو هم انجام دادم بازم ساعت عوض نشد

با تشکر از لطف دوستان
    به عرض دوستان برسونم ورژن 5.26 و 6.5 و 6.7 رو تست کردم اما همین مشکل رو دارم

و از userman قسمت User-->Edit--> Reset Counetr رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و در قسمت
    Actual Profile خالی میمونه و ارور 691 میده

حتما حتما باید روی یوزر کلیک کنم و پروفایل واسش ادد کنم و اکتیو کنم تا یوزر وصل بشه

WLINK.ir - - - 09166071099

شما از میکروتیک می خوای یک اکانتیگ خیلی خوب و راحت باشه در صورتیکه برای دست گرمیه و کارای سردستی(بنظر من البته)
    interim update تنظیم کن
    در رادیوس radius incomming فعال کن و بزار روی پورت 3799
    توی یوزر من هم coa port فعال کن از طریق تب روتر و بزار روی پورت 3799

کامنت

راستی موقع ریست کردن کانتر تیک کنار یوزرو می زنید؟
      من الان تست کردم ریست شد کانترش

کامنت

نوشته شده توسط nimadrayaneh مشاهده پست
        شما از میکروتیک می خوای یک اکانتیگ خیلی خوب و راحت باشه در صورتیکه برای دست گرمیه و کارای سردستی(بنظر من البته)
        interim update تنظیم کن
        در رادیوس radius incomming فعال کن و بزار روی پورت 3799
        توی یوزر من هم coa port فعال کن از طریق تب روتر و بزار روی پورت 3799
        سلام . این کارو کردم . مشکل ااینجاست که ساعت یوزرمن با وینباکس یکی نیست واسه همین یوزر کمی بیشتر از حد مجازش میتونه کانکت بمونه که مشکلی نیست .

مشکلم اصلی من اینه که هر ماه بخام برم براشون پروفایل تعریف کنم و ....

کامنت

نوشته شده توسط nimadrayaneh مشاهده پست
          راستی موقع ریست کردن کانتر تیک کنار یوزرو می زنید؟
          من الان تست کردم ریست شد کانترش
          بله تیک رو میزنم . کانتر ریست نمیشه و زیر Profile Actual خالی میمونه تا برم روی یوزر کلیک کنم و بهش پروفایل بدم

کامنت

سلام منم همین مشکل داشتم
            اول اینکه ntp client راه بنداز
            بعدش تنظیمات ساعت در یوزر منیجر هم در قسمت rout که ایجاد میشه و هم در قسمت customer در حالت +3.30 قرار بده مشکلت حل میشه

کامنت

در حال انجام ...
            X