اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل Queue list

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مشکل Queue list

سلام
    دوستان محترم
    یک مشکل در Queue list دارم و اون اینکه یوزرها بعد از چند دقیقه از مقداری که براشون تعریف شده برای مثال128kb خارج میشن و تمام پهنای باند و استفاده میکنن!!؟ ضمنا بمیشه که خیلی هم کار کنه اما نمیدونم چرا یه دفعه بهم میریزه؟!؟1
    میخواستم بدونم کسی از دوستان به این مشکل بر خورده؟!؟

پیکر بندی خود را قرار دهید!!

ایا مقدار پهنای باند شما از مقدار پهنای باند مدیریت شده کمتر است!؟!

کامنت

نوشته شده توسط hashem_wolf مشاهده پست
      پیکر بندی خود را قرار دهید!!

ایا مقدار پهنای باند شما از مقدار پهنای باند مدیریت شده کمتر است!؟!
      ما هیچ پیکر بندی در روی queue انجام ندادیم با استفاده از hots opt یوزرها محدود کردیم و خود queue hot spot به مشکل بر می خوره
      کل پهنای باند ما 8m است و پروفایل یوزرها ماکسیمم 128k می باشد

کامنت

بنظر شما مقدار burst limit و burst time به صورت نادرست یا ناخواسته تعریف کردید

کامنت

burst time هم روش کار کردیم 30 ثانیه ماکسیم تایم برای افزایش سرعت برای مثال از 128 به 256 برای مدت 30 ثانیه
          این سیستم ممکنه چندین ساعت بدون مشکل کار کنه اما نمی دونم چطور یه دفعه بدون هیچ پیغامی بهم میریزه و یوزرها میتونن ببشتر از حد مجاز پهنای باند استفاده کنن؟!
          Capture.jpg

کامنت

بهم می ریزه یعنی چی؟
            یوزر 128 مثلا queue میشه 5 مگ مثلا؟
            یا queue 128 ساخته شده ولی 5 مگ میکشه؟
            شاید تداخل کانفیگ دارید،مثلا یک queue که ساخته میشه شامل حال یوزرها میشه،مثلا من 128 هستم ولی یک queue 7 مگ هم هست که از لحاظ ip یا Interface به من هم میخوره،اون وقت از اون استفاده می کنه

کامنت

سلام
              من از طریق Hot spot کانفیگ کردم خود hotspot به صورت dynamic شروع ساختن queue میکنه همینطور که تو تصویر می بینید یوزر تعریف شده روی 128 اما 1.5m داشت استفاده میکرد!!
              الان من زوتر reboot کنم برای شاید 1 یا 2 ساعت درست بشه queue قرمز زرد بشن اما یه دفعه تمام queue آزاد میشن؟!؟
              هیچ queue به صورت دستی ایجاد نشده.asadi.jpg

کامنت

زمان burst چقدر هست؟
                ratelimit فقط بزارید 128k/128k ببینید باز این مشکل پیش میاد
                queueدستی هم نوشتید؟
                زمانیکه این مشکل پیش میاد دستور زیر را اجرا کنید شاید بهتر بشه راهنمایی کرد
                queue simple print

کامنت

در حال انجام ...
                X