اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

وصل کردن چند یوزر ای دی اس ال در میکروتیک

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• وصل کردن چند یوزر ای دی اس ال در میکروتیک

سلام دوستان من میخوام چند تا یوزر ای دی اس ال وصل کنم رو میکروتیک و یک خروجی بگیرم ازش چند تا با هم وصل میکنم مشکلی هم نداره ولی از یکی اش فقط رسیو میده ممنون میشم راهنمایی کنید

توی نت یا روت مشکل داری احتمالا
    خروجی دستور export را بزار ببینیم چه تنظیمی انجام دادی

کامنت

نمیدونم والله 10 تا یوزر ای دی اس ال هم وصل کنم اخرش از یکی اش رسیو میکشه نمیدونم ایراد کار کجاس

کامنت

خوب دستور export بزارید ببینیم چه کار کردید
        هیچی همینجوری سر خود کار نمی کنه

کامنت

http://www.forum.persianadmins.ir/sh...ng-in-mikrotik

کامنت

این دستور که میگید کجاست من نمیدونم؟من میخوام چند یوزر ای دی اس ال وصل کنم و از یک لن خروجی بگیرم نه این که بالانس کنم

کامنت

http://www.forum.persianadmins.ir/sh...l=1#post129890

کامنت

دوستان من یک مودم ای دی اس ال دارم با یک یوزر تموم شد رفت میخوام چند یوزر ای دی اس ال وصل کنم بدم به لن 1 و از لن 2 از همشون که وصل کردم خروجی بگیرم بالانس نمیخوام میخوام مودم بدم لن 1 و از لن 2 خروجی بگیرم که چند یوزر ای دس ال روش سته

کامنت

با عرض پورش باید بگم که بد توضیح می دید و شفاف نیست صحبت های شما
                  اگر یک adsl دارید حالا می خواین به چند نفر دیگه از این طریق سرویس بدید و pppoe بزنند
                  http://www.forum.persianadmins.ir/sh...r-%D9%88-IBSng
                  اگر هم برعکس هست که اموزش های بالا

کامنت

نه ادمین جا شرمندتم داداش من این کارو میخوام بکنم
                    من 3 تا اکانت از مخابرات دارم خب یک مودم ای دس ال هس با یک دونه پی سی هر کدوم این اکانتا سرعت 100 کیلو میده میخوام این 3 تا رو وصل کنم رو میکروتیک یک خروجی ازشون بگیرم بدم به پی سی و 300 کیلوباید دریافت کنم ازشون اینطوری میخوام بکنم
                    3تاش رو هم همزمان وصل کردم ولی از یک دونه اکانت ها فقط رسیو میده نمیدونم چی کارش باید کرد از هر 3 تا رسیو بده

کامنت

پیشنهاد من :

1- یوزر ها رو روی وتر ADSL تعریف کن ...
                      2- به جای اینکه خروجی رو DCHP کنی ، به حالت Static در بیار ، هر روتر یه رنج IP خاص
                      3- هر کدوم رو وصل کن به یه پورت میکروتیک و Route براشون تعریف کن ...
                      4- بعد از طریق Mangel مدیریت کنی ...
                      http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual...e_subnet_links
                      به این نوع کانفینگ هم میگن Load Balancing

موفق باشید ...
                      www.Farawifi.ir

کامنت

این چیزی که شما می خواین اسمش لود بالانسینگ هست که اموزش هاشو گذاشتیم

کامنت

ببخشید دوستان من معذرت میخوام من تازه واردم خیلی چیزا رو نمیدونم
                          این قضیه که گفتید واسه اینه که 2 تا خروجی بده درسته؟ از من فقط 1 خروجی دارم اخه نمیدونم چی کار کنم دیگه
                          کلا میکروتیک من 2 تا لن بهش وصل شده یکی واسه مودم اومده یکی هم برا پی سی

کامنت

شما خیلی گیج کننده سوال میپرسید!
                            الان شما دو تا اینترنت دارید یا یکی؟فقط بگید یکی یا دو تا
                            شما اخه میگی ۳تا اکانت از مخابرات داری،۳تا اکانت با یه مودم که نمیشه ۳تا مودم میخواد

کامنت

بهترین کار اینکه یه هزینه ای پرداخت بشه اساتید براتون انجامش بدن
                              www.Farawifi.ir

کامنت

در حال انجام ...
                              X