اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

جلوگیری از دانلود

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• جلوگیری از دانلود

با سلام
    من یک شبکه دار با 50 تا سیستم.
    این شبکه به 3 تا زیر شبکه تقسیم کردم. که هر کدوم از زیرشبکه ها از طریق DHCP روتر 951 میکروتیک ip می گیرن.
    البته برای هر زیر شبکه یک پورت جداگانه با یک DHCP سرور جداگانه راه اندازی کردم.

کاری که ی می خواهم انجام بدم این که می خواهم جلوی دانلود رو بگیرم و از طرفی نمی خوام اینترنت کاربرا سرعتش کم بشه. البته بدون اینکه از اکانتینگ استفاده کنم.
    البته یک سری راه حل ها هم تو اینترنت و انجمن مطالعه کردم ولی کمک چندانی به من نکردن.

لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

با توجه به اینکه قبلا این سوال را جور دیگری مطرح کرده بودید و بنده جواب شما را داده بودم،شاید بهتر است توضیح دهید منظور از امکان دانلود نداشته باشند یعنی چه؟شما به چه چیزی دانلود می گویید

کامنت

ممنون از توجهتون

من یک شبکه دارم که به کاربرها اینترنت ارائه میکنه. کاربرها توی این شبکه لازمه که از اینترنت با سرعت بالا استفاده کنند و این امکان رو برای کاربرها فراهم کردم. مشکلی که هست کاربران این شبکه از این امکان استفاده میکنن و فایلهای غیر ضروری با حجم ها بالا دانلود می کنن که باعث میشه پهنای باند مصرف شده زیاد بشه و در حین دانلود اینترنت سرعتش پائین بیاد. طبیعتا اینترنت خیلی زود تمام شده و مشکلاتی هم برای سایر کاربران به وجود می یاد.

حالا کاری که من می خواهم انجام بدم اینه که اینترنت رو با سرعت مناسب به کاربرها ارائه بدم ولی اجازه دانلود فایل ها با حجم بالا 10 یا 20 مگ رو ندم. بدون اینکه اکانتینگ راه بندازم. توی مقاله ها مناسب ترین راهی رو که دیدم جلوگیری از دانلود برخی پسوند های خاص مثل zip هست.

و برای این کار مقاله ی مناسبی روی اینترنت پیدا نکرد.

کامنت

راهی برای بستن فایل با حجم ندارید
        با پسوند هم اقای بهروزی که اینجا با عکس گذاشتن براتون،واضحه
        http://www.forum.persianadmins.ir/sh...l=1#post130243

کامنت

دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون.

من این کار رو تونستم با وی ****** انجام بدم.
          فقط یک مشکل کوچ که دارم اینه که وقتی تو قسمت Path نوع فایل رو برای بستن دانلود وارد می کنم. فقط یک نوع فایل رو قبول می کنه و برای هر نو پسوند باید یک رل جداگانه بنویسم.

ایا راهی هست که فقط یک رل بنویسم و در قسمت path چندتا پسوند وارد کنم.

کامنت

جدا جدا باید بنویسید
            http://mum.mikrotik.com/presentation...terprojekt.pdf

کامنت

در حال انجام ...
            X