اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

user manager گزینه till time رو خیلی دیر میزنه و زمان هم اشتباه نشون میده

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• user manager گزینه till time رو خیلی دیر میزنه و زمان هم اشتباه نشون میده

سلام
    1- من یوزر میسازم با یک پروفایل که انقضای اون رو 4w3d روز گذاشتم. ولی جلوی اسم کاربر till time همش میزنه unknown و بعد از یک ساعت میبینی ساعت زده . این چیه؟
    2-خیلی تغییراتی که میدم اون لحظه قاطی میکنه و نشون نمیده گاهی با logout و دوباره login کردن درست میشه و گاهی هم نه...
    3- مورد بعد اینکه چجوری از خود userman میشه کانتر یک یوزر رو ریست کنم که تمدید بشه به اصطلاح؟؟
    4- زمان روتر و داخل سیستم عامل میکروتیک رو روی +3.30 تنظیم کردم اما بازم ساعتی که میزنه جلوی اسم کاربر بر اساس گرینویچ هست. چرا زمان ایران رو نشون نمیده؟

ممنون ا زشما
    آخرین ویرایش توسط nekooee; در تاریخ/ساعت 2014/01/17, 04:04 PM.

لطفا دوستان راهنمایی کنید دیگه خستم کرده این دو مورد برام خیلی مهم هست:
    1- با ریست کردن کنتور کاربر بازم تمدید نمیشه اون یوزر و حتما باید یک پروفایل جدید دوباره براش ادد کنم تا فعال بشه دوباره! چجوری باید کاربر رو تمدید کنم بدون اضافه کردن دوباره پروفایل؟؟
    2- با اینکه incom رو فعال کردم و پورتش هم درست وارد کردم بازم گاهی کاربر رو بعد از اتمام محدودیت دیسکانکت میکنه و گاهی نمیکنه! یکی دو بار میکروتیک که ریوبت کردم درست شد ولی نمیدونم چرا اینجوری میشه.
    آخرین ویرایش توسط nekooee; در تاریخ/ساعت 2014/01/17, 04:44 PM.

کامنت

سلام
      منم این مشکل رو داشتم
      با ریست کردن اتفاقی نمیوفته و باید روی یوزر کلیک کنی و براش پروفایل دلخواه رو انتخاب کنی و به اصطلاح Add کنی براش تا کاربر بتونه وصل بشه

شما وقتی 31 روز رو انتخاب کردی یعنی اون ولیدیتی که اعتبار اصلی یوزر بوده به پایان میرسه و وقتی که زمان تمام میشه پروفایلت میسوزه (در بعضی مواقع پروفایل حجمی زودتر از زمان میسوزه بخاطر سقف مجاز ترافیک) که البته کار شما اشتباهی نداره فقط یوزرمن کمی مبدی و البته کار راه بندازه

اینو تست کن اگر اوکی بود اسکریپ رو برات بنویسم
      توی اسکریپ میای میگی که سر هر 31 روز یا هر وقتی که تایین میکنی یه پروفایل جدید برای یوزر ادد کن

الان روی یوزرت اگر کلیک کنی میبینی که جلوی پروفایل یه + برای اضاف کردن و یک - برای حذف پروفای داره
      WLINK.ir - - - 09166071099

کامنت

سلام
        اینم اسکریپپتش
        فقط یه چیزی که من چند روز گیرش بودم تا متوجه شدم این بود که اسم گروپ یا یوزر که میسازی بدون فاصله باشه
        مثلا : "Mbit 2" نباشه اسم گروپ اینطوری باشه "2Mbit"

/tool user-manager user create-and-activate-profile customer=admin profile=2Mbits user=saman

1-دقت کن اون اسلش باید کنار تولز باشه نه آخر متن
        2-اونجاهایی رو که بولد کردم طبق کانفیگ خودت جایگزین کن
        3-اینو ران کن. وقتی جواب گرفتی بعد بزارش توی اسکچولر میکروتیک و بهش برنامه بده مثلا هر 31 روز ساعت 8 صبح این اسکریپت رو اجرا کنه .....

کامنت

سلام
          خیلی ممنون از اینکه زحمت کشیدید و پساخ دادین و آموزش ور قرار دادیدن. ولی این اسکریپت برا یمن کاربرد نداره. چون من در صورت دلخواه خودم میخوام کاربر رو تمدید کنم و نمیخوام اتوماتیک تمدید بشه.
          منتها چون زیاد کار تمدید انجام میشه تو پروفایل کاربرها احتمالا به سرعت تعداد پروفایلهایی که add شده میره بالا و این خیلی ابتدایی هست. باید میشد ریستش کرد. حالا این مهم نیست دیگه add میکنم. اما چرا اطلاعات جلوی اسم کاربر ور نمیزنه و همش میزنه unknown ؟

کامنت

میتونی اسکریپت رو بنویسی ولی توی اسکچولر نرارییش هر وفت خواستی ففط اسکریپت رو ران کن.اره بعضی وقتها اینطور میشه و با لاگ اوت و لاگین کردن مجدد مشکل حل میشه.شما توی ردیوس و تنظیمات روتر یوزرمن پورت 3799 رو بزار .
            آخرین ویرایش توسط mozafar_sam; در تاریخ/ساعت 2014/01/19, 10:57 AM.

کامنت

در حال انجام ...
            X