اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل در تانلنگ pptp برای لاگین

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مشکل در تانلنگ pptp برای لاگین

دوستان عزیز سلام
    من برای دسترسی و استفاده از اینترنت محل کارم pptp فعال کردم و با وی پی ان از بیرون به شبکه ام وصل میشم و هیچ مشکلی هم در برقراری ارتباط و استفاده از اینترنت نیست!
    اما مشکلی که هست اینه که من در محل کارم از سیستم اکانتینگ استفاده می کنم و علاوه بر من هرکسی که تو این سیستم اکانتینگ هست می تونه با اجرای وی پی ان از بیرون به شبکه ی من وصل بشه!!
    خب راه حل چیه؟؟ یعنی من چکار کنم که فقط خودم بتونم با وی پی ان وصل بشم و اعضای سیستم اکانتینگم نتونن! (من از اکانتینگ سیب استفاده می کنم)
    ممنون میشم اساتید گرامی کمک کنن

دوستان کسی کمک نمی کنه؟؟

کامنت

از اونجایی که رادیوس برای انواع vpn ها و pppoe یکی است ،امکان تفکیک ندارید
      البته من از امکانات ریز سیب خبر ندارم ولی فکر نکنم گزینه ای برای تشخیص داشته باشد
      فکر کنم راه حل شما این است که یک پروفایل برای pptp ایجاد کنید که دسترسی به هیچ جا نداشته باشد و فقط برای یوزر خودتان ای پی تنظیم کنید تا بتوانید دسترسی داشته باشید
      البته راه حل بالا در صورتی جوابگوست که شما در شبکه داخلی با pptp متصل نشوید و فقط برای اتصال از بیرون باشد

کامنت

ای پی ثابت به خودت بده و بقیه را محدود کن

کامنت

من چطوری می تونم بقیه رو محدود کنم آی پی ثابت دارم ولی همه بهش دسترسی دارن

کامنت

یک پروفایل بسازید،یک pool برای remote address ایجاد کنید،این پول در فایروال تنظیم کنید کلا drop باشه
            بعد برای یوزر خودتون یک ای پی دیگه بزارید
            البته همه اینها در صورتی هست که شما نیازی به استفاده از vpn در شبکه داخلی نداشته باشید

کامنت

در حال انجام ...
            X