اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

هات اسپات و انتخاب کارت شبکه در میکروتیک

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• هات اسپات و انتخاب کارت شبکه در میکروتیک

سلام دوستان
    دوستان من از طریق pppoe بکاربرانم اینترنت دارم حالا میخام که کاربران از طریق موبایلهاشون هم بتونند از اینترنت استفاده کنند.آیا میتونم هات اسپات را بر روی کارت شبکه ای که کاربران pppoe من قرار دارند بذارم یا نه باید یک کارت شبکه مخصوص اینکار قرار بدم و کاربران pppoe روی کارت شبکه دیگری باشند؟در ضمن من یوزرهام از طریق یه سرور دیگه که بصورت dhcp هستن وصل شدند به میکروتیک

ممنون

نوشته شده توسط lasa مشاهده پست
    سلام دوستان
    دوستان من از طریق pppoe بکاربرانم اینترنت دارم حالا میخام که کاربران از طریق موبایلهاشون هم بتونند از اینترنت استفاده کنند.آیا میتونم هات اسپات را بر روی کارت شبکه ای که کاربران pppoe من قرار دارند بذارم یا نه باید یک کارت شبکه مخصوص اینکار قرار بدم و کاربران pppoe روی کارت شبکه دیگری باشند؟در ضمن من یوزرهام از طریق یه سرور دیگه که بصورت dhcp هستن وصل شدند به میکروتیک

ممنون
    سلام و عرض ادب و احترم!

بله امکان پذیر است ولی پیشنهاد میکنم از خیر کابران موبایلی بگذرید ولی امنیت شبکه ی خود را با راه اندازی هات اسپات پایین نیاورید!

چرا اینترنت را با دیوایس هایی مانند Loco m5 و یا ... تحویل مشتری نمیدهید!؟ آنوقت اگر خودشان خواستند با تهیه اکسس پوینت اینترنت را بر روی موبایلشان استفاده میکنند!
    آخرین ویرایش توسط rohallah_tavakoli; در تاریخ/ساعت 2014/03/01, 04:39 PM.
    مشاوره رایگان/طراحی و فروش تجهیزات وایرلس 09197050844

کامنت

میشه لطفا توضیح بدید چرا امنیت رو پایین میاره؟
      در واقع مثه وایرلس از طریق میکروتیک میشه دیگه. یا من درست برداشت نکردم

کامنت

کلا hotspot را وارد شبکه خود نکنید که اختلال ایجاد می کند،برای hotspot باید اینترفیس مجزا داشته باشید و جدا از لن فعلی باشد

کامنت

در حال انجام ...
        X