اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

وایرلس میکروتیک

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• وایرلس میکروتیک

بهترین روتر بورد و کارت وایرلس چیه ؟ فرکانس 2.4 ، نمیخوام رم و سی پی یو کم بیاره
    برای محدوده 300 متر و حدودا 200 الی 300 کاربر که فقط وایرلس اینترنت بگیرن. کار اینترنت شیرینگ رو هم با یه روتر دیگه انجام میدم
    نظرتون در مورد RB800 و R2SHPn چیه ؟
    آخرین ویرایش توسط dana1975; در تاریخ/ساعت 2014/03/28, 10:57 PM.

پیشنهاد خوبی هستش اما من بهتون Basebox2 رو پیشنهاد میکنم و بهتون پیشنهاد میکنم از 2 یا 3 تا
    از این روتر استفاده کنید که یک کارت وایرلس روی خودش داره که 1000 میلی واته . اگر هم از انتن سکتور
    بتونید استفاده کنید که عالی میشه. به هر حال تعداد اکسس پوینت ها رو از 3 تا بیشتر نکنید به هیچ وجه و
    به رادیوی میکروتیک SXT G2HND هم فکر کنید 3 تا از این رادیو کارتون رو راه میندازه . تا 500 متر راحت پوشش
    میده
    شرکت شبکه گستر پارسین
    09123514173

کامنت

ممنون از جوابتون
      میخوام که یه روتر بورد بیشتر نذارم چون امکان کابل کشی زیادی ندارم و اگه بشه 4 تا کارت بزارم و با هر کارت 90 درجه رو پوشش بدم. فقط تداخل زیاد نمیشه اینجوری ؟

کامنت

ببینید توی فرکانس 2.4 شما فقط می تونید 3 تا کانال وایرلس رو انتخاب کنید که با هم هیچگونه تداخلی ندارند
        که اگر اشتباه نکنم کانالهای 1 و 6 و 11 هستش . در ضمن اون کارتی که شما میخواید بزارید فکر میکنم 600 میلی وات باشه
        البته باید بگم که روتر برد خیلی خوبی رو انتخاب کردید و واقعا حرف نداره فقط کمی گرونتره.میشه بفرمایید که میخواید از چه
        انتنی استفاده کنید . ایا براتون امکان استفاده از انتن سکتور دوال با زاویه 120 درجه وجود داره . اگر از اون استفاده کنید 3 تا
        کارت وایرلس کافیه.
        شرکت شبکه گستر پارسین
        09123514173

کامنت

روتر بورد رو فکر میکنم که از این بهتر نداشته باشه دیگه
          در مورد انتن هنوز تصمیم نگرفتم راستش
          در مورد کارت هم این مشخصاتش هست 2Ghz miniPCI 802.11b/g/n single chain, 1600mW, MMCX connector
          فقط این که Single Chain هست مشکل ساز نمیشه ؟

کامنت

دقیقا . چون این کارت وایرلس سینگل هستش کلی توی پهنای باند تاثیر داره
            میتونید از همون r52hn استفاده کنید
            شرکت شبکه گستر پارسین
            09123514173

کامنت

به نظرتون بدون آنتن تا چه شعاعی رو میتونم پوشش بدم ؟

کامنت

بدون آنتن؟
                منظورتون اینه که آنتن ضعیف استفاده کنید؟
                چون بدون آنتن غیر ممکنه . و به سرعت کارت وایرلستون ضعیف میشه و میسوزه
                می تونید از mikrotik SXT G-2hnd استفاده کنید که خودش آنتن و کارت وایرلس داره و حدود 400 تومنه و توان خروجیش 1600 میلی واته
                و زاویه دیدش 60 درجه هستش . با 3 تا کارتون راه میوفته
                یا از Mikrotik
                QRT2 استفاده کنید که خودش یک آنتن فلت داره و توان خروجیش حدود 3200 میلی واته و بین 600-700 قیمتشه
                شرکت شبکه گستر پارسین
                09123514173

کامنت

روتر برد rb800 با کارت های r52hn
                  و انتن های 13 dbi
                  مناسب هستند برای 300 متر و حدود 200 یوزر!

کامنت

در حال انجام ...
                  X