اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

پیشنهاد یک روتربرد

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• پیشنهاد یک روتربرد

سلام...من یک روتربرد rb750 دارم...حدود 20 کاربر هات اسپات و 5 کاربر vpn که از بیرون از شرکت به میکروتیک وصل میشن... الان مشکلی که با این روتربرد به وجود آمده این است که به سختی صفحه usermanage باز می شود...یک عکس از وضعیت روتر برد که همه کاربران وصل بودن در پایین است...می خواستم پیشنهادی بدهید برای تعویض روتربرد چه مدلی بگیرم که این مشکلات را نداشته باشم؟؟
    Untitled.jpg

مشكل از جای دیگه باید باشه من الان بیش از 25 تا کاربر دارم روی میکروتیکم ولی هیچ مشکلی ندارم تو باز شدن یوزر منیجر
    شما نهایتن ibsng را نصب كن و از اون طریق کاربرات را مدیریت کن به خاطر یک مشکل که صورت مسئله را عوض نمی کنند.
    CCNA,CCNP ,...

کامنت

مشکل بنظر نمیاد از روتر برد باشه،از داخل بهش مشکل دارین یا از اینترنت که به وب وصل میشن؟
      در کل یوزر من مشکلات زیاد داره

کامنت

نوشته شده توسط saeedshams مشاهده پست
        مشكل از جای دیگه باید باشه من الان بیش از 25 تا کاربر دارم روی میکروتیکم ولی هیچ مشکلی ندارم تو باز شدن یوزر منیجر
        شما نهایتن ibsng را نصب كن و از اون طریق کاربرات را مدیریت کن به خاطر یک مشکل که صورت مسئله را عوض نمی کنند.
        نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
        مشکل بنظر نمیاد از روتر برد باشه،از داخل بهش مشکل دارین یا از اینترنت که به وب وصل میشن؟
        در کل یوزر من مشکلات زیاد داره
        در داخل به راحتی وارد winbox می شوم...از بیرونم به راحتی وارد winbox می شوم...در داخل و بیرون میخوام وارد یوزر من بشم کلی صبر میکنه بعد وارد نمیشه...بعضی اوقات هم به راحتی وارد میشه...یعنی به نظرتون الان میکروتیک 5 مگ فری داره به خاطر اون نیست ؟؟

کامنت

نوشته شده توسط saeedshams مشاهده پست
          روتر برد شما چی هست؟؟ الان فیری مموریت چقدره؟؟؟

کامنت

از من هم 750 هست
            1.jpg
            CCNA,CCNP ,...

کامنت

جناب مهندس متاسفانه یوزر من گزینه خیلی خوبی نیست برای اکانتینگ و الان مدتهاست که
              میکروتیک اونو کسترش نداده بنده بهتون استفاده از یک اکانتینگ حرفه ایی مثل ک ر ی و رو پیشنهاد میکنم
              شرکت شبکه گستر پارسین
              09123514173

کامنت

نوشته شده توسط nahvi مشاهده پست
                جناب مهندس متاسفانه یوزر من گزینه خیلی خوبی نیست برای اکانتینگ و الان مدتهاست که
                میکروتیک اونو کسترش نداده بنده بهتون استفاده از یک اکانتینگ حرفه ایی مثل ک ر ی و رو پیشنهاد میکنم
                ممنون.....شما خودتون میکروتیک رو با ک ر ی و تست کرید؟؟ مشکلی نداشتید؟؟

کامنت

در حال انجام ...
                X