اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل با لاگین کردن با یک یوزر روی بیش از 1 دستگاه

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مشکل با لاگین کردن با یک یوزر روی بیش از 1 دستگاه

سلام دوستان روی میکروتیکم هات اسپات ران کردم و از یوزر من برای اکانتینگ استفاده میکنم مشکلم اینه که توی تنظیمات بعضی یوزرهام تو یوزر من پارامتر Shared users رو میزارم روی 2 که کاربر بت.نه با اکانتش همزمان هم تو کامپیوترش هم تو گوششیش لاگین کنه اما انگار این تغییرات اعمال نمیشه و روی دستگاه دوم که میخواد لاگین کنه ارور No more session are allowed for user ... میده

هم از روی پروفایل هم از روی تنظیمات خود یوزر گزینه Shared users رو روی 2 گذاشتم ولی بازم اجازه لاگین نمیده

روی خود میکروتیک یک یوزر بساز و تست کن تا ببینی مشکل از تنظیمات هات اسپات هست یا یوزرمن
    تیک add mac to coockie هم بردار تست کن

کامنت

روی خود میکروتیک یک یوزر بساز و تست کن تا ببینی مشکل از تنظیمات هات اسپات هست یا یوزرمن
      با یوزر خود میکروتیک درست کار میمنه اول مقدار Shared users رو از تو user profile روی 1 گذاشتم اجازه بیش از یک لاگین رو نداد بعد گذاشتم روی 2 اجازه داد

یک add mac to coockie هم بردار تست کن
      کجا هست این گزینه؟
      آخرین ویرایش توسط hexman; در تاریخ/ساعت 2014/05/24, 03:48 PM.

کامنت

در user manager 2 جا share user داری
        1-در تنظیمات یوزر
        2-در پروفایل

کامنت

نوشته شده توسط shiraz مشاهده پست
          در user manager 2 جا share user داری
          1-در تنظیمات یوزر
          2-در پروفایل
          منا لان اومدم هر دو مورد رو گذاشتم روی 2 درست شد اما فکر کنم تنظیمات یوزر به تنظیمات پروفایل ارجحیت داشته باشه درسته؟

کامنت

فکر کنم اگر یوزر بزارید 1 یک نفر و اون 2 باشه یک نفر بتونه وصل بشه ولی برعکس درست نیست

کامنت

در حال انجام ...
            X