اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

ارتباط 2 نقطه در فاصله 5 کیلومتری با داشتن MINI PCI R52hn

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• ارتباط 2 نقطه در فاصله 5 کیلومتری با داشتن MINI PCI R52hn

با سلام .
    من یک روتر برد 493AH به همراه یک کارت Mini PCI R52hn با قدرت350میلی وات و 2 کانکتور MMCXدر محل کارم دارم.
    اگه بخام یک ارتباط P2P از محل کارم به منزل داشته باشم در فاصله 5 کیلومتری داشته باشم چه تجهیزات دیگه ای نیازه . با یک آنتن امنی میشه یا یک آنتن فلت ؟ آیا با وجود R52HN نیاز به رادیو و تقویت کننده دیگه ای هست یا خیر ؟
    آیا در منزل هم نیاز به یک رادیو دارم و یا اینکه میتونم با یک کارت شبکه وایرلس معمولی و به صورت یک اکسس پوینت ارتباط داشته باشم ؟
    ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه . از نظر هزینه هم تا 800 تومان مشکلی ندارم . مانعی هم سر راهشون نیست.

حتما دو سمت رادیو لازم داری،اصلا فکرشم نکن بتونی از کارت شبکه وایرلس استفاده کنی
    امنی هم مناسب این کار نیست
    بعد هم اگر نویز اونجا کم باشه با r52 خوب جواب میگیری و گرنه لینکت خوب نمیشه

کامنت

نوشته شده توسط shahram60 مشاهده پست
      با سلام .
      من یک روتر برد 493ah به همراه یک کارت mini pci r52hn با قدرت350میلی وات و 2 کانکتور mmcxدر محل کارم دارم.
      اگه بخام یک ارتباط p2p از محل کارم به منزل داشته باشم در فاصله 5 کیلومتری داشته باشم چه تجهیزات دیگه ای نیازه . با یک آنتن امنی میشه یا یک آنتن فلت ؟ آیا با وجود r52hn نیاز به رادیو و تقویت کننده دیگه ای هست یا خیر ؟
      آیا در منزل هم نیاز به یک رادیو دارم و یا اینکه میتونم با یک کارت شبکه وایرلس معمولی و به صورت یک اکسس پوینت ارتباط داشته باشم ؟
      ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه . از نظر هزینه هم تا 800 تومان مشکلی ندارم . مانعی هم سر راهشون نیست.
      493 یه روتر ایندور هست مگر اینکه شما اون رو داخل باکس گذاشته باشید و روی پشته بوم بزارید البته میتونید اون رو داخل نصب کنید و حداکثر 10 متر کابل پیگتیل برای ارتباط آنتن با روتر بکشید برای منزل تون هم sxt تهیه کنید البته پیشنهاد میدم شما 2تا sxt بگیرید که با 493 هم کاری نداشته باشید

کامنت

سلام
        ممنون از پاسختون
        اگه بخام از همون R52HN و 10 متر کابل پیگتیل برای ارتباط آنتن در محل کار، و از رادیو SXT 5HnD میکروتیک در سمت منزل استفاده کنم . چه مدل آنتنی باید به R52HN در سمت محل کارم وصل کنم؟
        ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

کامنت

برای این فاصله یک فلت 23 کافیه و همچنین همان طور که شروین جان اشاره کردند می تونید سمت خودتون هم از یک sxt استفاده کنید
          مشاوره و اجرای m.programer@gmail.com
          LAN - WAN - WIRELESS -VOIP - CCTV Architecture

کامنت

بجای هزینه زیاد کردن پیشنهاد می کنم دو تا اس ایکس تی بگیرید
            از بابت کیفیت بهتر میشه و از بابت هزینه مناسب تر از اینکه انتن و پیگتیل و باکس واسه ۴۹۳ فعلیتون بگیرید
            فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

در حال انجام ...
            X