اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل در نشناختن رمز وایرلس

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• مشکل در نشناختن رمز وایرلس

سلام دوستان
    من یه مودم Tp-link وایرلس دارم، لپ تاپ من وایرلس بدون رمز رو میشناسه ولی وقتی براش رمز میزارم میگه رمزی که وارد کردین اشتباه هست!!
    پشتیبانی بهم میگه یا ویندوز عوض کن یا درایور شبکه رو آپدیت کنم.

رمز چند رقمی میزارید؟
    از صفحه خطا یک عکس بگیرید و اینجا بزارید

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
      رمز چند رقمی میزارید؟
      از صفحه خطا یک عکس بگیرید و اینجا بزارید
      رمز 8 رقمی گذاشتم، یه لپ تاپ دیگه راحت وصل میشه بهش.
      Untitled.jpg

اولش که میخوام وصل بشم هم همچین پنجره ای میاد. در پیغام پایین پنجره منظور چه دکمه ای هست؟
      Wireless.jpg
      آخرین ویرایش توسط sepidarsepid; در تاریخ/ساعت 2013/12/27, 05:58 PM.

کامنت

سلام
        ممکنه کارت شبکه ات قدیمی باشه و این Security Modeیا Encryption رو که برای رمزگذاری استفاده می کنی نشناسه

توی تنظیمات مودم با Encryption و Security Mode مختلف بازی کن (یعنی دونه دونه امتحان کن ببین لپ تاپت به کدوم وصل میشه)

"
        اولش که میخوام وصل بشم هم همچین پنجره ای میاد. در پیغام پایین پنجره منظور چه دکمه ای هست؟
        "

این دکمه هم روی اکثر مودم ها است و اتصال به مودم بدون وارد کردن رمز استفاده میشه
        یعنی زمانی که لپ تاپ ازت رمز می خواد همون لححظه باید دکمه روی مودم رو بزنی ، بعد صفحه درخواست رمز میره و کانکت میشی

دو تا راه کار بالا را جدا جدا امتحان کن، یعنی هر دو تا را همزمان انجام نده : اول Security Mode را عوض کن اگه نتونستی وصل بشی سپس از دکمه روی مودم استفاده کن

موفق باشید

کامنت

نوشته شده توسط moj14mja مشاهده پست
          سلام
          ممکنه کارت شبکه ات قدیمی باشه و این security modeیا encryption رو که برای رمزگذاری استفاده می کنی نشناسه

توی تنظیمات مودم با encryption و security mode مختلف بازی کن (یعنی دونه دونه امتحان کن ببین لپ تاپت به کدوم وصل میشه)

"
          "

این دکمه هم روی اکثر مودم ها است و اتصال به مودم بدون وارد کردن رمز استفاده میشه
          یعنی زمانی که لپ تاپ ازت رمز می خواد همون لححظه باید دکمه روی مودم رو بزنی ، بعد صفحه درخواست رمز میره و کانکت میشی

دو تا راه کار بالا را جدا جدا امتحان کن، یعنی هر دو تا را همزمان انجام نده : اول security mode را عوض کن اگه نتونستی وصل بشی سپس از دکمه روی مودم استفاده کن

موفق باشید
          روش اول رو انجام دادم، درست نشد.
          ممنون، روش دوم جواب داد. یعنی دکمه wps روی مودم داشتم که اون رو یکی دو ثانیه نگه داشتم وقتی ازم رمز می خواست و درست شد.
          فقط یه چیزی ممکنه بقیه هم بتونن الان با این وایرلس به اینترنت وصل بشن؟

کامنت

اگه زمانی که ازشون رمز می خوان یکی همین دکمه را فشار بدن ، بله
            می تونند وصل بشند

کامنت

راه دیگه ای سراغ ندارین؟ این دکمه wps هم بگیر نگیر داره، گاهی کار میکنه و گاهی نه!!
              یه راهی که بتونم رمز بزارم برا وایرلس و نیاز به زدن دکمه wps هم نباشه.

کامنت

اگر رمز شما را نمی شناسد ، احتمالا همان مشکل قبلی است که عرض کردم و کارت شبکه نوع رمز نگاری شما را ساپورت نمی کند

راه اول را کامل تکرار کنید

کامنت

با سلام خدمت دوستانی قدیمی و جدید ، من بعد از مدت ها به تالار برگشتم ....

با اجازه اساتید ...

عکس که من دیدم این رو نشون میده

در مدل های جدید TP-Link و ویندوز های جدید قبل از اینکه درخواست WPS یا WPA یا هر نوع رمزگذاری دیگه ای کنه میگه PIN رو وارد و شما می تونید PIN رو هم توی روتر و هم روی کارتون وارد کنید . حالا اگه می خوای اصلا PIN رو وارد نکنی روی SSID که نام گذاری کردی کلیک راست کن و Properties بزن اونجا نوع کد و بقیه تنظیماتی رو که روی روتر ذخیره کردی وارد کن و ok کن دیگه تنظیمات ذخیره میشه و اگه درست باشه کانکت میشه ، اگه هم نباشه خطا میده که کد اشتباه است...

موفق باشید ...
                  www.Farawifi.ir

کامنت

در قسمت manage network connecting سیستم وارد بشید.هرچی اسم مودم وایرلس که در این مکان قبلا بهش متصل شدید رو remove کنید و دوبار بهش کانکت بشید ببینیند مشکلتون حل میشه،کارت وایرلستون رو هم یک بار disable و دوباره enable کنید

کامنت

در حال انجام ...
                    X