اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

نمونه پروپوزال لینک وایرلس

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• نمونه پروپوزال لینک وایرلس

سلام.
    دوستان کسی نمونه پروپوزال (word) برای لینک وایرلس داره؟

اگر منظورتون لینک وایرلس پوینت تو پوینت هستش می تونید اول امکان سنجی رو به کمک google erth بذارید
    که یک لاین بین دوتا نقطه قرار میدید و سپس یه تصویر از نمایه ارتفاع قرار بدید و ازش نتیجه گیری کنید که ایا
    مانع وجود داره یا نه و نیاز به چه متراژ دکل هست و سپس بر اساس مسافتتون و ترافیک موجود فرکانسی نوع
    رادیو و انتن رو معرفی کنید و سپس پهنای باندی که می تونید گارانتی کنید رو بیان کنید و در نهایت یک مقایسه از
    لحاظ قیمت بین وایرلس و اینترنت و اینترانت در بازه زمانی 1 ماهه و 6 ماهه و 1 ساله و سه ساله در شکل یک جدول
    انجام بدید تا از لحاظ اقتصادی هم بتونید طرح رو توجیح کنید
    شرکت شبکه گستر پارسین
    09123514173

کامنت

نوشته شده توسط nahvi مشاهده پست
      اگر منظورتون لینک وایرلس پوینت تو پوینت هستش می تونید اول امکان سنجی رو به کمک google erth بذارید
      که یک لاین بین دوتا نقطه قرار میدید و سپس یه تصویر از نمایه ارتفاع قرار بدید و ازش نتیجه گیری کنید که ایا
      مانع وجود داره یا نه و نیاز به چه متراژ دکل هست و سپس بر اساس مسافتتون و ترافیک موجود فرکانسی نوع
      رادیو و انتن رو معرفی کنید و سپس پهنای باندی که می تونید گارانتی کنید رو بیان کنید و در نهایت یک مقایسه از
      لحاظ قیمت بین وایرلس و اینترنت و اینترانت در بازه زمانی 1 ماهه و 6 ماهه و 1 ساله و سه ساله در شکل یک جدول
      انجام بدید تا از لحاظ اقتصادی هم بتونید طرح رو توجیح کنید
      درسته. خب البته ما کامپیتری ها عادت داریم اول سرچ کنیم ببین آمادش هست که فقط کپی پیست کنیم نشینیم از اول درست کردن و تابپ کردن. گفتم شاید کسی داشته باشه نمونه ای

کامنت

کار خوبی میکنی مهندس وقتی یه چیزی امادش موجود باشه ادم چرا برای تهیه اش زحمت اضافی بکشه
        اما من توصیه میکنم که حتما خودتون برای خودتون یک پروپوزال داشته باشید . که مختص شما باشه
        و بتونید اونو همه جا ارائه بدید
        شرکت شبکه گستر پارسین
        09123514173

کامنت

نوشته شده توسط nahvi مشاهده پست
          کار خوبی میکنی مهندس وقتی یه چیزی امادش موجود باشه ادم چرا برای تهیه اش زحمت اضافی بکشه
          اما من توصیه میکنم که حتما خودتون برای خودتون یک پروپوزال داشته باشید . که مختص شما باشه
          و بتونید اونو همه جا ارائه بدید
          دارم پاور پوینتی صد تا دارم. ولی کارفرما پیره این چیزا حالیش نیست. باید داکیومنت بدم. البته شاید آخرش همون پاور پوینت رو پرینت بگیرم بدم

کامنت

در حال انجام ...
          X