اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

تبادل دیتا توسط پاور استیشن

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• تبادل دیتا توسط پاور استیشن

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت کلیه دوستان و اساتید ارجمند.
    جایی که من کار می کنم یک ارتباط وایرلس بین فاصله تقریباً 1 کیلومتری توسط 2 پاور استیشن با پهنای باند 2 mb که جهت ارتباط دوربین های مداربسته بکار رفته وجود داره. میخواستم ببینم چطوری می شه 512 kb ترافیکو جدا کنم و برای یک ارتباط دیتا استفاده کنم جوری که مشکلی برای ارتباط دوربین مداربسته بوجود نیاد. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

شما با پاور استیشن فقط 2 مگابیت پهنای باند دارید ؟
    اونم توی فاصله یک کیلومتری ؟
    واقعا پهنای باندتون کمه . خوب شما به جای این رادیو بیاید یک میکروتیک sxt بگیرید روش راحت 150
    مگابیت پهنای باند بگیرید دیگم لازم نیست نگران کم اومدن پهنای باند باشید
    اما اگر خواستید پهنای باند رو مدیریت کنید به کمک یک روتر برد میکروتیک وارد بخش quee بشید و توی
    pcq به ip دوربین پهنای باند مورد نظر رو اختصاص بدید و به بقیه ip ها هم به همین صورت
    شرکت شبکه گستر پارسین
    09123514173

کامنت

جایی که من کار می کنم یک ارتباط وایرلس بین فاصله تقریباً 1 کیلومتری توسط 2 پاور استیشن با پهنای باند 2 mb که جهت ارتباط دوربین های مداربسته بکار رفته وجود داره. میخواستم ببینم چطوری می شه 512 kb ترافیکو جدا کنم و برای یک ارتباط دیتا استفاده کنم جوری که مشکلی برای ارتباط دوربین مداربسته بوجود نیاد. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
      پهنای باند دو مگ!!!!!!!!!!!! در فاصله 1 کیلومتری شما به جای صرف هزینه زیادی دو تا پاور رو دوباره تنظیم کنید و از همون لینک استفاده کنید

کامنت

تنظیمات رادیو ها و تیوننیگ انتن رادوباره انجام دهید
        لینک از پایبست ویرانه !!!!

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk

کامنت

نیاز به یک روتر همانند میکروتیک دارید برای تفکیک پهنای باند

کامنت

در حال انجام ...
          X