اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

وصل نشدن wifi تبلت به مودم وایرلس

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• وصل نشدن wifi تبلت به مودم وایرلس

سلام
    چن روزی هست که نمی تونم با تبلتم به وایرلس مودمم وصل بشم(d_link//dsl-2600u).جالب هم اینجاس که این مشکل تا زمانی ادامه داره که به تنظیمات وایرلس مودم برم و تغییری در اون ایجاد کنم.(مثلا همین جوری گزینه ی "apply settings" رو بزنم)اون وقت وایرلس مودم شروع به کارکردن می کنه و اگه مودم رو روشن|خاموش کنیم بازم وایرلس از کار می افته
    راستی یادم رفت بگم چراغ وایرلس مودم بصورت مداوم روشن هست
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.
    ممنون میشم کمکم کنید:
    تصویر اول
    تصویر دوم
    تصویرسوم
    آخرین ویرایش توسط heydari_m223; در تاریخ/ساعت 2014/02/16, 07:12 PM.

سلام

منظورتون اینه که اصلا ssid مودم دیده نمیشه یا فقط نمیشه بهش وصل شد ؟ آیا با دیوایس دیگه ای هم تست کردید ؟

کامنت

از سایتش نرم افزارش رو بگیرین و دستگاه رو آپدیت کنید
      احتمال بسیار زیاد مشکلتون حل میشه
      فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

دیده نمی شه(تصویر یک)
        .
        .
        چجوری باید نرم افزارش رو اپدیت کنیم؟؟

کامنت

تو قسمت تنظیمات وایرلس مودم چنل وایرلس مودم روی auto هست شما عوضش کن مثلا چنل 6 رو انتخاب کن

کامنت

سلام دوست من هر device با یک chanell خاص کار میکنه اما همه device ها ( تبلت شما ) با chanell خاصی وصل میشه معمولا این مشکل تو عکس شماره 2 است تیک enable auto chanel رو بردارید و چنل را بین 2 تا 6 امتحان کنید 99% با چنل 2 سازگاری دارید دکمه save فراموش نشه و در نهایت مودم را خاموش و روشن کنید

موفق باشید

کامنت

ممنونم canell رو ۲تنظیم کردم و مشکلم حل شد ولی به نظر می رسه برد وایر لس مودم یه کم کمتر شده.میشه توضیح بدیدکه chanell ها روی برد و قدرت سیگنال تاثیر دارند یا نه؟؟تشکر

کامنت

نوشته شده توسط heydari_m223 مشاهده پست
                ممنونم canell رو ۲تنظیم کردم و مشکلم حل شد ولی به نظر می رسه برد وایر لس مودم یه کم کمتر شده.میشه توضیح بدیدکه chanell ها روی برد و قدرت سیگنال تاثیر دارند یا نه؟؟تشکر
                وقتی نویز زیاد باشد این اتفاق میافتد شما می توانید چنل های دیگر رو هم امتحان کنید
                گزینه هایی که رو وایرلس نویز می گزارند
                1- مودم شما باید با دستگاه های که امواج رادیویی تولید میکنند حداقل 2 متر فاصله داشته باشد ( مثل مایکروفر و ...)
                2- مودم شما باید از پریز برق دیوار بیشتر از 20 سانت فاصله داشته باشد
                3-شایذ همسایه های شما که مودم وایرلس دارند رو chanell های پایین تنظیم کردن شما باید ناگزیر چنل را غوض کنید

در دفترچه راهنما تبلت و یا اینترنت سرچ کنید بهترین چنل برای تبلت شما چیست ؟
                چنل 2 پایین ترین چنل است که بسیاری از دستگاه ها با آن کار میکنند مثل ipad iphone , و مجموعه خانواده apple

موفق باشید

کامنت

در حال انجام ...
                X