اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

دلایل روشن نشدن چراغ اینترنت مودم

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• دلایل روشن نشدن چراغ اینترنت مودم

سلام به تمامی دوستان
    من یه سوالی دارم که شدیدا به پاسخ های شما خوبان احتیاج داره
    من مودم وایرلس تی پی لینک یه بنده خدایی رو ب طور صحیح کانفیگ کردم
    ولی نمیدونم چرا چراغ اینترنت مودم روش نمیشه کسی میدونه مشکل از کجاست و راه حل پیشنهادی چیه

نوشته شده توسط raha0312 مشاهده پست
    سلام به تمامی دوستان
    من یه سوالی دارم که شدیدا به پاسخ های شما خوبان احتیاج داره
    من مودم وایرلس تی پی لینک یه بنده خدایی رو ب طور صحیح کانفیگ کردم
    ولی نمیدونم چرا چراغ اینترنت مودم روش نمیشه کسی میدونه مشکل از کجاست و راه حل پیشنهادی چیه
    Salam Dost Aziz Aval Bebinin Ke Cheragh Link Modem Roshan Mishe
    Age Roshan Mishe va Config Modem Ro halat PPPOE Bashe Va User Pass Dorost Bashe Bayad Roshan Beshe
    Va Bad Age Cheraghe Link Modem Ok Bashe Va Config Modem Ro Halate Bridge Bashe Hich Vagh Cheraghe Internet Roye Modem Nabayad Roshan Beshe Va Dar In Sorat Moshkeli Nadare Chon Ke Shoma Connection ro Az Roye Coputer Mizanin
    زکات علم آموختن آن است*پیامبر اکرم(ص***

کامنت

bridge or router?

کامنت

نوشته شده توسط admin مشاهده پست
        bridge or router?
        من به در حالت
        pppoe تنظیم کردم.

کامنت

نوشته شده توسط cybery مشاهده پست
          Salam Dost Aziz Aval Bebinin Ke Cheragh Link Modem Roshan Mishe
          Age Roshan Mishe va Config Modem Ro halat PPPOE Bashe Va User Pass Dorost Bashe Bayad Roshan Beshe
          Va Bad Age Cheraghe Link Modem Ok Bashe Va Config Modem Ro Halate Bridge Bashe Hich Vagh Cheraghe Internet Roye Modem Nabayad Roshan Beshe Va Dar In Sorat Moshkeli Nadare Chon Ke Shoma Connection ro Az Roye Coputer Mizanin
          رو حالت
          PPPOE هست و User و Pass هم درست وارد کردم تمامی چراغ های مودم به غیر از اینترنت روشن میشه
          اینم بگم که من فقط مودم وایرلس رو کانفیگ کردم و لا غیر، یعنی اگر تنظیماتی روی سیستم باشه که لازم باشه انجام یا بررسی بشه، حقیقت من انجام ندادم
          و
          این بنده خدا میگفت که قبلا که از مودم غیر وایرلس استفاده میکرده هم چراغ اینترنتش روشن نمیشده و از اینترنت استفاده میکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کامنت

نوشته شده توسط raha0312 مشاهده پست
            رو حالت
            pppoe هست و user و pass هم درست وارد کردم تمامی چراغ های مودم به غیر از اینترنت روشن میشه
            اینم بگم که من فقط مودم وایرلس رو کانفیگ کردم و لا غیر، یعنی اگر تنظیماتی روی سیستم باشه که لازم باشه انجام یا بررسی بشه، حقیقت من انجام ندادم
            و
            این بنده خدا میگفت که قبلا که از مودم غیر وایرلس استفاده میکرده هم چراغ اینترنتش روشن نمیشده و از اینترنت استفاده میکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            سلام و عرض ادب و احترام

در تنظیمات adsl مقدار vpi را به 0 و مقدار vci را به 35 تغییر دهید و گزینه NAT و DHCP را فعال کنید مشکل حل خواهد شد!
            مشاوره رایگان/طراحی و فروش تجهیزات وایرلس 09197050844

کامنت

با تشکر فراوان از دوستانی که بهم کمک کردن تا مشکل رو حل کنم ممننننننننننننننننونم

کامنت

بنده هم پیشنهاد میکنم حتما مقدار vpi , vci رو چک کنید بعضا پیش میاد که مقدارش اگر اشتباه باشه
                چراغ adsl روشن میشه اما چراغ اینترنت روشن نمیشه
                شرکت شبکه گستر پارسین
                09123514173

کامنت

مقدار vpi/vci بسته تنظیمات سرویس دهنده روی DSLam ها متفاوت هستند
                  مثلا برای یک isp-0/35
                  , و برای دیگر 8/35 هست
                  حتما از سرویس دهنده این مقدار سوال شود قبل از پیکر بندی

کامنت

سلام

با پشتیبانی تماس بگیرید ، اکثر isp ها از یه اکانتینگ استفاده میکنن که mac مودم و یا کارت شبکه رو برای امنیت بیشتر ثبت میکنن تا مودم دیگه ای از روی همون خط و یا کاربر همون شرکت نتونه کانکت بشه. اگه با پشتیبانی اون شرکت تماس بگیرید میتونن log ها رو چک کنن.

موفق باشید.

کامنت

در حال انجام ...
                    X