اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

راههای انتقال بوق و دیتای تلفن ثابت به طول 6 کیلومتر

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• راههای انتقال بوق و دیتای تلفن ثابت به طول 6 کیلومتر

سلام خدمت مشاورین و مهندسین
    ما در یک نقطه روستایی هستیم که تلفن ثابت نداریم و بصورت سیم کارت gsmارتباط میگیریم من میخوام اگه امکانش هست و بصرفه باشه از روستای مجاور که تلفن ثابت داره که اونجا خط تلفن هم گرفتم و با نانو بریج ام5(22)db ارتباط اینترنت رو ای دی اس ال رو انتقال دادم و استفاده می کنم آیا امکانش هست که اون تلفن رو به روستای خودم انتقال بدم و از مزایای فکس هم بهره ببرم .
    خییلی مهمه اگه ممکنه راهنمایی کنید ضمنا 2 عدد نانو استیشن ام 5 هم دارم که دارای 2 عدد پورت لن میباشد

بله از fxo و fsx استفاده کنید

کامنت

اگه فقط برای فکس هست از امکانات فکس انلاین استفاده کنید
      مثل fax.ir

Sent from my iPhone using Tapatalk

کامنت

[QUOTE=ramin_malek;133909]بله از fxo و fsx استفاده کنید[/ سلام میشه یه کم بیشتر توزیح بدین به چه صورت هست قابلیتهایی که داره چی هست و هزینه هاشو اگه اطلاع دارین

کامنت

فکر می کنم قرار دادن لینک سایت های دیگه تو این سایت خلاف قوانین باشه
          به همین خاطر چند تا لینک را برات خصوصی فرستادم

کامنت

نوشته شده توسط moj14mja مشاهده پست
            فکر می کنم قرار دادن لینک سایت های دیگه تو این سایت خلاف قوانین باشه
            به همین خاطر چند تا لینک را برات خصوصی فرستادم
            دوست عزیز ممنونم ازینکه لینک گذاشتین ولی من بعنوان یه مبتدی اطلاعات کافی از دیوایس ها و پیش نیازهاندارم آیا در روی همه خطوط تلفن امکان پذییر هست یا نیاز به کسب مجوزهای خاص داره خرید این تجهیزات برای مبدا و مقصد لازمه یا فقط در مبدا باشه کافیه مودم ای دی اس ال در مبدا نصب میشه یا در مقصد هم میشه نصب کرد اگه اطلاعت دارین ممنون میشم از ابتدای کار برام بصورت ساده توضیح بدین

کامنت

دوست عزیزم آقای ramin_malek تمام چیزی رو که نیاز دارید بهش اشاره کردن شما جای اینکه منتظر بمونی تا یکی بیاد از اول تا آخر برات توضیح بده با یه سرچ 10 دقیقه ای توی گوگل به جوابت میرسی

کامنت

دوستان اشاره کردند،کافیه یک دستگاه fxo و یک دستگاه fxs تهیه کنید تا خطوط تلفن را انتقال دهید و هر نوع استفاده ای که از خطوط معمولی می کنید از اینها هم کنید

کامنت

سلام
                  حدود قیمتی دو دستگاه بالا
                  ارزونترینشون چقدره؟
                  ممنون

کامنت

قیمت این دستگاه ها را از فروشگاه های انلاین تجهیزات voip در ایران میتوانید استخراج کنید
                    و نیز با بهره گیری از لینوکس های مثل الاستیکس و vaak نسخه فارسی شده ان
                    این سرویس را راه اندازی کنید!

کامنت

http://www.iranvoipshop.com/
                      voipshop.ir

کامنت

در حال انجام ...
                      X