اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

قطع شدن سیگنال در NanoBridge M5

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• قطع شدن سیگنال در NanoBridge M5

با درود به همه

ارتباط رادیو از دیروز قطع شده و سیگنال نمیده حتی وقتی اسکن میکنم AP رو سرچ میکنه و وقتی select میکنم روی تب main میام سیگنال بالا نمیاد و پیغام Not Associated میده در ضمن ریست هم کردم ولی باز به همون شکله.. لطفا راهنماییم کنید..

مشخصات:
    NanoBridge M5
    sw ver: 5.5.8

تنظیمات AP را چک کردید؟حتما یک بار AP را خاموش و روشن کنید ،احتمال هنگ کردن وجود دارد
    چک کنید که روی AP رمزنگاری و authtication به چه صورت تنظیم شده است
    در ضمن حتما تیک auto برای rate را بگذارید که اگر AP مدل متفاوت بود مشکلی ایجاد نشود

کامنت

Distance را عوض کن شاید مشکل از برطرف بشه
      در ضمن اگه فرستنده frimeware اش را upgrade بکنه شما نمی تونی ببینیش باید شما هم upgrade کنی
      حتما کنترل کن انتنت تکون نخورده باشه این nano bridge ها با یک تغییر کم سریع لینکشون میره
      CCNA,CCNP ,...

کامنت

ارتباطی به فرستنده نداره
        در محیطتون اس اس ای دی های دیگه هم باید باشه اگر ندید ار اف دستگاه مشکل پیدا کرده
        برای اطمینان دستگاه رو روی کانال استاندارد اکسز پوینت کنید اگر کلاینتی مثل موبایل یا لپتاپ ندیدش مشکل از ار اف دستگاه هست و اگر دیدش اشکال نرم افزاری دارید
        فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

نوشته شده توسط kima مشاهده پست
          ارتباطی به فرستنده نداره
          در محیطتون اس اس ای دی های دیگه هم باید باشه اگر ندید ار اف دستگاه مشکل پیدا کرده
          برای اطمینان دستگاه رو روی کانال استاندارد اکسز پوینت کنید اگر کلاینتی مثل موبایل یا لپتاپ ندیدش مشکل از ار اف دستگاه هست و اگر دیدش اشکال نرم افزاری دارید
          با درود

ssid های اطراف رو هم سرچ میکنه حتی ورژن دستگاه رو هم دو بار عوض کردم بازم نشد!!

کامنت

اگر اطراف رو سرچ می کنه ممکنه دستگاه اون طرف مشکل داشته باشه یا اینکه قسمتی از برد آر اف دستگاه خراب شده باشه که قدرت گیرندی و فرستندگی دستگاه پایین اومده باشه
            فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

در حال انجام ...
            X