اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

بهترین سیم برای مودم وایرلس چیست ؟

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• [سوال] بهترین سیم برای مودم وایرلس چیست ؟

با سلام و درود

بنده اینترنت 512 شرکت مخابرات دارم ولی حداکثر سرعت دانلود 30 و حداکثر سرعت آپلود 50 هستش ! از یکی از دوستان پرسیدم گفتن احتمالا مشکل از جنس سیم ها باید باشه . چه نوع سیمی بهترین نوع سیم برای وایرلس هست ؟

آیا برای افزایش سرعت راهی وجود داره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز رو اینترنت مخابرات زیاد حساب باز نکن ، چندان جالب نیست ، شما اسپلیتر دارید ؟! نویز یا چیزی نداره ؟!!

کامنت

وایرلس که سیستم نداره بخواد خوب باشه یا بد!
      منظور دوستمون سیم کشی تلفن داخل خونه بوده که نویز داره
      شما با مخابرات تماس بگیر بگو خط من چند مگ اپ شده،اگر خط شما 512 یا بیشتر اپ شده پس مشکل از خط و مودم اینها نیست،از اینترنت مخابراته!

کامنت

بهترین نوع سیم برای وایرلس!!؟
        وایرلس=بیسیم

کامنت

دوست عزیز تمامی دوستان رو گیچ کردید...
          شما اینترنت رو از خط تلفن میگیرید یا با رادیو بالای خونتون؟

اگه از خط تلفن میگیرید شما برید داخل تنظیمات مودم چک کنید که Downstream و SNR و گزینه های دیگه در چه وضعیتی هستند و اگه پایین باشه Downstream میتونه از خط تلفن و نویز و دوری از مخابرات باشه...
          اگه از رادیو هم استفاده میکنید داخل تنظیماتش میتونید ببینید که نویز وجود داره یا مشکل از کجاست...

شما نتیجه ping رو از سرور8.8.8.8رو هم بذار و اگه میتونی یه نتیجه ping هم از gateway که اینترنت ازش میگیری بذار.

من خودم اینترنت مخابرات رو دارم و خیلی عالیه.سرعت2مگ خریداری کردم و داخل اکانتینگ زده سرعت محدود شده6Mو به صورت عادی هم سرعت دانلودم750الی800هست و در زمان های شلوغی600هست...

کامنت

در حال انجام ...
          X