اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

نگرفتن پورت 1 گیگ

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• نگرفتن پورت 1 گیگ

سلام و خسته نباشید .

دوستام من یه nanobeam400 دارم چند تا مشکل داره میخواستم ببینم راه حلی داره یا نه .

1 : اول پورت این دستگاه 1 گیگابایت هست که ما هر کابلی به این میزنیم بیشتر از 100 بهمون نمیده.

2 : به چندین نمونه از این دستگاه کار کردم و همش سیکنال نویز این دستگاه بالا هست و همش رو 101 هست با تمام فرکانسها همینطور ولی جاش یه دستگاه دیگه میزارم درست هست .

3 : مشکل آخر اینه ما واسه لینک از این دستگاه استفاده کردیم . ولی هر فرکانسی میزنیم سرعت تست میکنم با خود دستگاه اصلا درست جواب نمیده مثلا سند میزنه 0 رسیو مسزنه 42MB هر چی هم فرکانس عوض کردم فایده نداشت فقط رسیو کمو زیاد میشد .در حالی به این شرایط تو شبکه تست کردم با 1.53MB/s داشت دیتا میفرستاد .

update کردید؟
    به سوییچ زدید یا سیستم؟سوییچ روی auto تنظیم هست که بتونه 1000 بشه؟

کامنت

ورژن 5.5.6 هست اگر آپدیت کنم به 5.5.8 خودتون بهتر میدونین که یه سری از فرکانسها میپره . در ضمن دارم میزنم مستقیم به لبتاپ باید پورت 1 گیگ بده . در ضمن ربطی به کابلش نداره ؟؟؟ کابل کت 5 هست ...

کامنت

شما لپتاپت گیگ هست؟چک کردید؟
        با همین کابل دو سیستم که گیگ هستن به هم وصل کنین ببینید 1000 اپ میشه،اول از اینها مطمین بشید و بعد گیر بدید به رادیو

کامنت

مشکل شبکه با کابل کت 6 بر طرف شد . بقیه مشکلات چی ؟؟؟؟

کامنت

سیگنال دستگاه چقدره؟ccq چطوره؟
            تست دانلود میزارید چقدر بهتون میده با 2 تا سیستم نه با تست خودش
            فاصله دستگاه چقدره از هم؟

کامنت

مهندس اگر مشکل پهنای باند حل نشده لطفا در مورد قدرت سیگنال و کیفیتش توضیحاتی بدید
              در ضمن شما که در حال حاضر 42 مگ پهنای باند بیشتر ندارید . چه اهمیتی داره که پورت دستگاه
              گیگ باشه یا 100؟
              شرکت شبکه گستر پارسین
              09123514173

کامنت

سیگنال 65 هست . سیگنال نویز 100 هست تست سرعت با خود دستگاه میگیرم این سرعت میده

TX : 2m

RX : 49m

در حالی که وقتی از تو شبکه فایل دیتا رد میکنم و میگیرم سرعت سندش 1.54 MB/S هست ... در ضمن هر فرکانسی هم میزنم این سندش بالاتر نمیره تو تست سرعت

در حالی که یه دستگاه دیگه میزارم سیکنال همون هست ولی سیگنال نویز 97 هست و

TX : 12M

RX : 50M

کامنت

متاسفانه محصولات یوبیکویتی تنظیمات خاصی نداره که بشه
                  روش زیاد مانور داد . میتونید chanel wide رو هم/ بزارید روی
                  20/40 تا عرض فرکانسی بیشتر بشه و پهنای باند افزایش پیدا کنه
                  شرکت شبکه گستر پارسین
                  09123514173

کامنت

این چیزایی که گفتم فقط واسه فرکانش 40 مگ هست .منظور من اینه که چرا فقط این دستگاه این مشکلات داره

کامنت

در حال انجام ...
                    X