اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

آموزش گزارش گیری از Server با نرم افزار AD Audit Plus

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • آموزش گزارش گیری از Server با نرم افزار AD Audit Plus

  به دلیل اهمیت کنترل ورود کاربران در سرور ها و تغییراتی که توسط آنها اعمال می شود و همچنین نظارت سوپروایزر شبکه جهت ارائه راه کارهای صحیح و جلو گیری از هرگونه تخریب اطلاعاتی توسط کاربران شبکه (عمداً و یا سهواً) نیاز به ابزاری جهت گزارش دهی منظم از تمامی اتفاقات رخ داده در سرورها می باشد.
  ما در این مقاله نحوه گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند AD Audit Plus را برای شما شرح خواهیم داد. لازم به ذکر است این نرم افزار تحت وب بوده و بسیار ساده، کاربر پسند و در عین حال دقیق می باشد.
  پس از نصب و کرک نرم افزار مذکور مرورگر اینترنت باز خواهد شد و پس از ورود با صفحه زیر مواجه خواهید شد. ابتدا در نوار باز شده ی زرد رنگ کلیک کرده تا دامنه خود را فعال نماید.

  در تب Reports می توانید گزارش های مربوط به ورود کاربران اعم از وارده شده، خارج شده و تلاش های نا موفق و خیلی گزینه های دقیق تر را در سرور ها و همچنین در کلاینت ها بررسی نمایید.

  در تب File Audit می توانید با اضافه کردن فایل سرور های موجود در شبکه خود تمامی تغییرات در فایل ها اعم از ایجاد، حذف، تغییر، زمان و کاربر تغییر دهنده را با ریز ترین اطلاعات بررسی نمایید.

  در تب Alerts می توانید جهت اطلاع دهی به شما حساسیت های مورد نظرتان را تنظیم نمایید تا در هنگام بروز تغییرات در منابعی که شما به آن حساس هستید، به شما اطلاع دهد.

  در تب Configuration می توانید جهت گزارش گیری خودکار از سرور های فعال در تمامی حوضه های مطرح شده، سرور های خود را اضافه و یا کم کنید.

  در تب Admin شما می توانید از ابزارهای قدرتمند این نرم افزار استفاده نمایید. ابتدا باید اطلاعات مربوط به ایمیل و ایمیل سرور را (در صورت وجود) وارد نمایید.

  در این تب می توانید از تمامی ابزار استفاده نمایید که کاربردی ترین آنها ابزار Schedule Report می باشد و به شما این امکان را می دهد که تعریف کنید از سرور و فیلدهای مورد نظرتان به صورت دوره ای گزارش تهیه کنید.

  لینک دانلود برنامه ADAudit Plus به همراه کرک:

در حال انجام ...
X