اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

روش های پشتیبانی و نگهداری سایت و هاستینگ

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • روش های پشتیبانی و نگهداری سایت و هاستینگ

  شما همیشه به تیمی نیاز خواهید داشت که از وب سایت شما نگهداری نماید. در صورتی که برای وب سایت مشکلی پیش آمد و یا تغییرات جزئی برای وب سایت مورد نیاز بود می توانید آن را به گروه پشتیبان خود اطلاع دهید. سایت معمولا پس از چند مدت نیاز به به روز رسانی هایی دارد و نرم افزار اصلی و پلاگین های آن می بایست به روز رسانی گردند. در صورتی که قصد دارید پشتیبانی وب سایت خود را به دارکوب بسپارید با شماره تماس های دارکوب و یا آدرس ایمیل info[ at ]joomir.com و یا پشتیبانی آنلاین شرکت تماس حاصل فرمایید.پشتیبانی و نگهداری

  به روز رسانی

  تیمی برای انجام به روز رسانی های سایت های کوچک و بزرگ در نظر گرفته خواهد شد، که این پشتیبانی شامل رفع عیب ها و به روز رسانی های مورد نیاز وب سایت و همچنین انجام تغییرات جزئی در سایت خواهد بود. تیم پشتیبانی دارکوب به شما این اطمینان را می دهد که سایت شما به درستی عمل نماید و رفع عیب ها و انجام تغییرات شما هر چه سریعتر انجام گردد.
  بررسی دوره ای سایت

  لینک های مشکل دار و صفحاتی که در سایت شما مشکل دارند به سایت شما لطمه وارد می نمایند. تیم پشتیبانی دارکوب چنین مشکلاتی را برای شما رفع می نمایند و به این ترتیب لازم نیست نگران سئو وب سایت خود باشید. همیشه قبل از انجام هر تغییری در سایت ما را در جریان تغییرات خود بگذارید.
  بررسی ماهیانه وب سایت

  مرور سایت توسط کاربر مهترین روش پیدا کردن مشکلات وب سایت می باشد. تیم پشتیبانی دارکوب وب سایت شما را به لحاظ محتوایی، کار کرد و سایر موارد به صورت دوره ای ماهیانه بررسی می نماید و مشکلات وب سایت شما را رفع می نماید. این خدمت خیال شما را از بابت وب سایت راحت می نماید.
  هاستینگ

  خدمات

  بالا نیامدن وب سایت ضرر بسیاری به کسب و کارها می زند. انتخاب یک شرکت به عنوان طراح سایت و ارائه کننده خدمات هاستینگ باعث یکپارچگی خدمات هاستینگ می گردد و هزینه های شما را پایین می آورد. به علاوه در صورت بروز مشکل سریعتر رفع خواهد گردید. در صورتی که مشکلی برای سایت و سرور شما به وجود آید با یک تماس مشکل شما مشخص شده و سریعا رفع می گردد. برای مشاهده پلان های هاستینگ به سایت هاست دارکوب مراجعه نمایید.
  نسخه پشتیبان

  در صورتی که وب سایت شما در دارکوب هاست شود از وب سایت شما به صورت منظم بک آپ گرفته می شود و بدین طریق مطمئن خواهید بود در صورت بروز مشکل سایت شما سریعا به حالت اول بازگردانده خواهد شد.
  مزایای پشتیبانی دارکوب

  سرعت در خدمات

  در صورتی که عضو مشتریان دارکوب بوده باشید سرعت رسیدگی به موارد شما را غافل گیر خواهد نمود. دارکوب تیم خود را آماده رسیدگی به امور مشتریان در سریع ترین زمان ممکن نموده است.
  سادگی

  با توجه به سیستمی که دارکوب برای مشتریان خود در نظر گرفته کارفرمایان محترم به سادگی و بدون نیاز به نامه نگاری های سخن قادر خواهند بود از خدمات پشتیبانی دارکوب بهره ببرند.  http://sitedesign.joomir.com
  http://joomir.com
در حال انجام ...
X