اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آگهی مزایده 100 درصد سهام شرکت isp خراسان رضوي

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  آگهی مزایده 100 درصد سهام شرکت isp خراسان رضوي

  سهامداران یک شرکت واقع در یکی از شهرستانهای استان خراسان رضوی و چهارشهر مجاور آن که فاصله زمانی محل شرکت تا مشهد 40 دقیقه می باشد ، ارائه دهنده اینترنت هوشمند ، Wireless ، ADSL و Dialup ، با تعداد مشترکین بالا بصورت یکجا با تمام تجهیزات و امکانات با 180 کیلومتر پوشش وایرلس بطور يكجا بصورت نقد و اقساط از طريق مزايده با مشخصات و شرايط ذيل واگذار مي نمايند . لازم به ذکر است این شرکت تنها ISP در شهرستان مذبور می باشد .
  1- مشخصات شركت :
  1-1- موضوع فعاليت : اینترنت شبکه - سخت افزار
  2-1- محل شركت : خراسان رضوی
  3-1- ارزش مالی تعیین شده توسط سهامداران : 2.000.000.000 ريال
  4-1-تعداد سهامداران : 8 نفر
  5-1- سرمايه اولیه ثبت شده در اداره تعاون: 7.200.000 ريال
  2- قيمت پايه سهام و ساير شرايط فروش :
  1-2- قيمت پايه فروش نقدي كل هشت سهم دومیلیارد ريال تعيين شده است و بالاترين قيمت پيشنهادي بعنوان بهاي معامله مبناي تعيين ثمن معامله قرار مي گيرد . خريدار شخصاً مختار خواهد بود كه خريد را بصورت نقد و يا اقساطي در فرم شماره يك پيشنهاد دهد . در صورت درخواست خريدار بهاي فروش سهام با شرايط ذيل تقسيط مي شود :
  الف ) حداقل هشتاد درصد از مبلغ معامله بصورت نقدي دريافت شده و مابقي ثمن معامله حداكثر در دو قسط مساوي ماهانه (‌از تاريخ انجام معامله ) وصول مي شود .
  ب ) ثمن معامله در فروش اقساطي عبارت خواهد بود از بهاي فروش نقدي بعلاوه 21% سود سالانه فروش اقساطي نسبت به مبلغي كه بصورت اقساط دريافت مي گردد .

  3- سپرده شركت در مزايده :
  1-3- سپرده شركت در مزايده مبلغ دو میلیون ريال مي باشد فیش واریزی واريز و فيش آن طي پاكت الف ( پيشنهاد قيمت ) تحويل و رسيد دريافت گردد .
  4- ساير موارد :
  1-4- متقاضيان بايد پيشنهاد خود را روشن و بدون هيچ شرطي در مهلت مقرر در پاكت لاك و مهر شده ارائه نمايند .
  2-4- پاكتهاي حاوي پيشنهادات در ساعت14 روز سه شنبه مورخ15/04/1393 در محل شركت گشوده خواهد شد ، حضور پيشنهاد دهندگان در جلسه مذكور آزاد مي باشد .
  3-4- درصورت تمایل خریدار به بازدید پس از واریز مبلغ سپرده با هماهنگی و دریافت معرفی نامه جهت بازدید از شرکت و پاپ سایتهای مخابراتی آن می تواند اقدام نماید.
  4 -4 در صورت تمایل خریداران می توانند ایمیل خود را ارسال نمایند تا اسناد مزایده و اطلاعات تکمیلی برای ایشان ارسال گردد.
  4 - 5 - درصورت هر گونه ابهام خریداران می توانند با موبایل 09153092801 تماس حاصل فرمایند.
  4 - 6 - بدلیل اینکه این شرکت در حوزه فعالیت خود از خوشنامی و اعتبار خاصی برخوردار است و با توجه به اینکه اکثر ادارات دولتی اعم از دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد و تعداد زیادی کارخانه جات و شرکت های معتبر جزو مشترکین این شرکت هستند منافع حاصله بسیار مطلوب می باشد.
  4 - 7 - بدلیل اینکه هم اکنون شرکت در حال فعالیت می باشد و نیروهای فنی و ... را داراست در صورت واگذاری هیچگونه خللی در ادامه فعالیت شرکت رخ نخواهد داد علیهذا در رابطه با مسائل فنی شرکت، فروشنده شش ماه تعهد پاسخگوئی را خواهد داشت.
در حال انجام ...
X