اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

کرک نرم افزار مجازی سازی 2X Application Server

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

کرک نرم افزار مجازی سازی 2X Application Server

سلام دوستان

یک خبر بسیار عالی که خودم شخصا از شنیدنش بسیار مسرور شدم
    گفتم اینجا تیکتش کنم به امید اینکه شما هم خوشحال کنم

معرفی نرم افزار:
    همونطور که همه دوستان میدونند با استفاده از 2X Application Server مي توانيد تمامي نرم افزارهاي تحت ويندوز و يا حتي تحت وب خود را بصورت متمرکز و مجازي در اختيار کاربران خود بگذاريد. تنها با يک بار نصب برنامه هاي مورد نياز بر رويServer ، امکان استفاده همزمان تمامي کاربران از نرم افزارها از همه جا فراهم ميشود.
    متمرکز کردن برنامه ها و بانک هاي اطلاعاتي در ديتا سنترها هزينه نگهداري و کنترل دسترسي ها را بطور چشم گيري کاهش ميدهد.

نرم افزار 2X بدون نياز به هرگونه تغيير در سورس برنامه ها و يا ايجاد تغيير در ساختار فعلي شبکه، نياز به نصب برنامه ها بر روي كلاينتها را کاملا حذف ميکند و کاربران براحتی می توانند برنامه های خود را بدون نياز به نصب بر روي دستگاه خود، از هرجايي حتي خارج سازمان اجرا کنند.
    2X همزمان باعث افزایش سرعت و امنیت و کاهش چشم گیر هزینه ها می شود.

و حالا خبر خوش:
    از آنجایی که این نرم افزار آلمانی هستش و اونها از نظر من کارشون خیلی درسته از نسخه 3و4 به بعد این نرم افزار اصلا کرکش در هیچ جای دنیا پیدا نمیشه و هزینه خرید این نرم افزار هم اگر در جریانش باشید بسیار سرسام آور هستش برای مثال برای خرید لایسنس یک سرور با 200 کلاینت باید به پول ایران حدود 40 میلیون تومان هزینه کنید اما جدیدا نسخه 11 این نرم افزار که آخرین نسخه ی این شرکت می باشد توسط یک گروه نرم افزاری توی ایران کرک شده که آدرسش سایتشون اینه: ir2x.blogfa.com امیدوارم که خوشحال شده باشید.

آدرس سایت: http://ir2x.blogfa.com/

کرکش هم که پولی هست !!!

کامنت

آره فکر کنم ولی خیلی گروه منصفی هستند من که از کار کردن باهاشون راضی بودم
      همین لیسانس 40 میلیونی رو به شرکت ما دادند حدود 4 میلیون تومان که باعث شد رئیس شرکت بخاطر این صرفه جویی مالی برای شرکت در یک سال 4 میلیون تشویقی به من بده

کامنت

اگر قرار باشه اینقدر پول بدیم می ریم Citrix زو نصب میکنیم که همه این قابلیتهارو داره و کلی امکانات
        دیگه هم داره چرا 4 میلیون پول اینو بدیم . در ضمن Citrix کرکشم موجوده .
        به نظر بنده اگر اینا کرکشو دارند حتما توی اینترنت کرکش پیدا میشه
        شرکت شبکه گستر پارسین
        09123514173

کامنت

دوست عزیز ممنونم از نظرت بابت کرک که خیالت رو راحت کنم اگر پیدا کردی بیار من ازت واسه شرکتمون 3 میلیون میخرم (واسه پاداشش میگم :) )
          در ضمن برای مقایسه هم بهتره که خودت قضاوت کنی من در زیر مقایسه سه برند رو آوردم
          Compare 2X ApplicationServer XG with Microsoft Terminal Server and Citrix Presentation Server

White Papers

کامنت

لیست مشتریان

لیست مشتریان در ایران
            لیست مشتریان بین المللی

کامنت

برتريهاي رقابتي 2X Application Server :

http://kambaden.ir/%D9%85%D8%AD%D8%B...7%D8%B12X.aspx

ویژگیهای مهم 2X Application Server:

http://kambaden.ir/%D9%85%D8%AD%D8%B...7%D8%B12X.aspx

کامنت

من با دموش کار کردم. لیسانس رایگان تا سه تا یوزر میده خودش
                کانفیگ و کار کردن باهاش ساده تر از سیتریکسه البته به نظر من. یه چیزایی هم بیشتر داره. ولی به قیمت ارجینالش نمی ارزه
                هر یوزر 75 دلار!
                شما با این شرکتی که گفتید کار کردید؟ دمو میدن مثلا با چندتا یوزر بیشتر یا مثلا یه ماهه کار کنیم باهاش؟

کامنت

بله همونطوری که قبلا هم اشاره کرده بودم من با این گروه کار کردم
                  بسیار منصف و قابل اعتماد هستند واقعا راه میان
                  تمام یوزرها، دیوایسها و سرورهای موزد نیازتون رو راه اندازی میکنند و یک لایسنس سه ماه رایگان بهتون میدن که تست کنید و در صورتی که راضی بودین بعد وجهش رو پرداخت میکنید با ما که اینطوری کار کردند
                  و من راضی هستم ضرر که نداره میتونید سه ماه کرکشون رو تست کنید از خود 2x منصف تر هستند نمایندگی 2x در ایران حتی یک روز هم بهت لایسنس برای شرکتت نمیده که با تمام دیوایسها و واقعی در بستر شبکه تستش کنی

کامنت

ضمن تشکر از دوستمون من لیسانس دمو گرفتم ازشون. گفتم من لیسانس 20 تایی میخوام ولی سه تا که خود 2x مجانی میده رو نباید حساب کنید. گفتند مشکلی نیست هرچند الان تریال و برای تست بهتون دادیم و اکسپایر میشه ولی تو لیسانس اصلی هم 23 تا بهتون میدیم.
                    جالب اینه که خود 2x با تعداد دلخواه نمیده و تعداد پک یوزرهاش مشخصه، ولی اینا میدن!
                    تا الان که مشکلی نداشتم و داره خوب کار میکنه. یه عکس از صفحه لیسانس هم ضمیمه کردم. فعلا علامتی از دمو بودن هم نداره. مطمئنا دموی اصل 2x نیست و دوباره خودشون قفل گذاشتن. ضمنا آخرین نسخه رو مستقیم از سایت اصلی 2x نصب کردم (11.0.1933). اگه به مشکلی برخوردم خبر میدم اینجا
                    [ATTACH=CONFIG]3088[/ATTACH]

کامنت

اصلاح میکنم. خود شرکت 2X هم با تعداد دلخواه یوزر میده
                      https://prm.2x.com/orderform
                      23 یوزر رو برای من میزنه 1725$

کامنت

احتمالا شما با ورژن جدید نرم افزار کار نکردین
                        من با سیتریکس کار کردم اصلا کارایی نداره امنیتش بسیار پایینه که من بارها باگ های امنیتیش رو در سایتها و فروم های مختلف به چالش کشیدم
                        اینجا یک فرومه که همه باید بی طرف توش نظر بدن نه خاص اینکه چون منافعشون با یک نرم افزار خاص داره تامین میشه باقی رو گمراه کنند البته ببخشید که این طور صریح صحبت کردم ولی این نظر شما کاملا مشخصه که .....

کامنت

با سلام. دوست عزیز لطف میکینی آدرس دقیق سایت و شماره تماس اون شرکت که سه ماه واست رایگان لایسنس داده رو بگی؟

کامنت

امکان ارائه کرک این نرم افزار رو به صورت کم هزینه در همین سایت دارم
                            در صورت درخواست پیام خصوصی ارسال فرمائید.
                            نسخه های 9 و 10 و 11 موجود است

کامنت

با سلام

تمامی نرم افزارهای مجازی سازی همانند 2X , Citirix نیازمند استفاده از ترمینال سرور ویندوز می باشند. که در حال حاضر کرک 2008 مناسب و قابل اطمینانی, و برای ویندوز 2012 که کرک خاصی موجود نیست.
                              کرک ترمینال سرور 2012 را میتونید تو این سایت پیدا کنید http://ir2x.blogfa.com

با تشکر

کامنت

در حال انجام ...
                              X