اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راه اندازی سرویس وایرلس با پیامک و اکانتینگهات اسپات و سرویس جدید شبکه یاکریم

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راه اندازی سرویس وایرلس با پیامک و اکانتینگهات اسپات و سرویس جدید شبکه یاکریم

سلام من می خواهم سرویس وایرلس هات اسپات اختصاصی با اکانیتگ اختصاصی برای یک مجموعه بزرگ راه اندازی می کنم .

بستن سرویس برای مشتریان رو اکانتینگ . ۰ حجمی - زمانی و ....

وریفای با پیامک انجام شود . یعنی مشتریان خودشان ثبت نام کنند . ( لیست موبایل مشتریان را برای باشگاه مشتریان و خدمات تبلبغاتی نیاز دارند .

هم سرویس رایگان بدن و هم امکان خریدحجم و درگاه پرداخت آنلاین هم داشته باشه . که اگر لازم شد حجم هم بتونن بفروشن .

شعب مختلف امکان استفاده از یک اکانتیگ را داشته باشند . مثلا اگر مشتریان یک شعبه رفتند شعب دیگر نیازی به ثبت نام دوباره نباشد .

ضمنا من در هیچ کدام از شرکت های اینترنت با IP ثابت ندارم و هر سازمان اینترنت از شرکت های مختلف دارند .

راه حل چیست ؟

شبکه یاکریم به من معرفی شده که کارهای اینترنت فروگاه امام خمینی و می گن بقیه جاها رو انجام داده ! اعلام کرده یک سرویس وایرلس cloud دارن که همه این کار را می کنه .

کسی تا به سرویس هاشون کار کرد ؟

لطفا راهنمایی ام نمایید . خیلی فوری نیاز دارم .

با تشکر

بهتره با همچین شرکتای کار کنی که در این زمینه کار کردن
    در ضمن شعب شما تو چه شهرهای هستند اگه نزدیک به هم باشه میشه با وایرلس شبکه ایجاد کرد که به هم ارتباط داشته باشن
    وحداقل یک ip valid می خوای برای سرور اکنتینگت
    CCNA,CCNP ,...

کامنت

با سلام و احترام

ما دقیقا همین کاری که شما نیاز دارین رو انجام دادیم با تکنولوژی شرکت های بزرگی مانند BMW با لینک https://www.bmw-hotspot.com/en/content/guide

شبکه یاکریم hotspot اختصاصی بر بستر Cloud می باشد.

کامنت

تمام تمکاناتی که گفتید سیستم های اکانتینگ مثل سیب این قابلیت ها را دارند!!

کامنت

در حال انجام ...
        X