اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشاوره برای خرید utm

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشاوره برای خرید utm

سلام خدمت دوستان عزیز بنده می خوام برای دانشگاه UTM تهیه کنم می خوام از UTM هم برای سرور های اینترنت و اینترانت و هم برای کاربران اینترنتم که VPN می زنند استفاده کنم. فقط ترافیک اینترنت کاربران قرار از روی UTM رد بشه و به اضافه ترافیک سرور های اینترانت که پهنای باندش 4 مگ و سرور های اینترنت که پهنای باند اینترنت 16 مگ هستش .البته ترافیک داخل به سمت سرور های دانشگاه هم از روی UTM رد میشه.
    تعداد کاربر آنلاین در حال حاضر برای اینترنت 95 تاست که یکبار به 1400 تا رسیده، که بعدا افزایش پیدا می کنه .
    حالا UTM که ما در نظر داریم Cyberoam CR50iNG
    لبنک :: مدل های دیگه http://www.cyberoam.com/UTM
    اگه برند دیگه هم هست همراه با دلیل استفاده و نحوه لایسنس آن نیز لطفا مطرح کنید.

دوستان لطفا نکات مهم در مورد UTM بیان کنید و چه سرور های لازمه پشت UTM قرار بگیره و چه سرور های لازم نیست پشت UTM قرار بگیره
    و اینکه نحوه ی محاسبه تعداد کاربر قابل پشتیبانی چطور هستش.

با تشکر از دوستان
    آخرین ویرایش توسط parvizj; در تاریخ/ساعت 2014/02/04, 12:14 PM.

لطفا دوستان نظر بدن ممنون میشم تاپیک های قدیمی رو هم خوندم ولی به نتیجه نرسیده.

کامنت

در کل همه UTM ها خوب هستند،این نیاز شما هست که یکی رو خوب و دیگری را بد میکنه
      شما به هر کدام از فروشنده ها زنگ بزنید با دلیل به شما ثابت می کنه که این بهتره
      هیچ کس هم نیست که با همه کار کرده باشه و به شما بگه این رو انتخاب کنید
      شما نیازهاتون روی کاغذ بنویسید به طور کامل،هیچی از قلم نندازید،بعد ببینید کدام ها نیاز شما را برطرف می کنند
      در نهایت اگر چند تا گزینه داشتید بیاید بگید این بهتره یا این
      این کار نکنید هر کس هر چی کار کرده میگه خوبه
      الان دوستان من ceyberom دارند،فروشندگانش میشناسم،بچه هایی که مدرکش هم دارند میشناسم ولی به شما نمی تونم بگم بهتر از بقیش هست

کامنت

بنده نحوه ی محاسبه تعدا یوزری که پشتیبانی می کنه رو می خوام

کامنت

در حال انجام ...
        X