اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

فرق سرور آماده با اسمبل کردن سخت افزار

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• [سوال] فرق سرور آماده با اسمبل کردن سخت افزار

با سلام
    چند وقتی می خواستم یه وب سرور خونگی راه بندازم
    فعلاً وب سرور رو روی کیس خونه راه انداختم
    می خواتسم بدونم این سرور هایی که شرکت هایی مثل HP می سازه (مثل سری ProLiant MicroServerیا سری ProLiant ML ) جدا از سخت افزار قوی تر چه فرقی با کیس های اسمبل شده که ما در خونه به عنوان کامپیوتر رومیزی استفاده می کنیم دارن

واضح ترین تفاوتشون اینه که کیس هاشون صنعتی هست و کیس های خونگی دسکتاپ
    تفاوت عمده دیگه شون اینه که تجهیزاتی که شما در بازار ایران میتونید پیدا کنید مربوط به کامپیوتر های خانگی هستن و تمامی تست ها و بنچ مارک هاشون هم واسه مصرف خانگی طراحی شده نه اینکه ماه ها بدون وقفه کار کنه و روشن باشه
    و از طرف دیگه سخت افزار های اونها در حالت های زیادی با هم تست شده و بعد از اینکه هیچ کونه کانفیلیکتی با هم نداشتن به بازار عرضه میشن اما در کامپیوتر های خانگی چون هر قطعه محصول یک شرکت هست و هیچ کدوم با هم تست نشدن و فقط با توجه به استاندارد های تدوین شده ساخته شده خیلی وقت ها بدون هیچ دلیل قانع کننده ای جواب گویی خوبی ندارن و شما مدام با اررور های مختلفی باهاشون سر در گریبان خواهید بود
    فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

و همینطور سخت افزار های انها با اکثر سیستم عامل های سروری و سرویس دهنده سازگاری بیشتری دارد!!

کامنت

با تشکر از دوستان
        خب حالا من می خوام یه وب سرور توی خونه راه بندازم
        یعنی نمی تونم یه کامپیوتر دسکتاب سر هم کنم که بتنونه مدام روشن باشه؟؟(مثلاً سیستم خنک کننده بهتر روش بندازم یا توی یه اتاق با دمای مناسب باشه )

کامنت

اکثر کمپانی های بزرگ ترجیح میدن سرور آماده بدن بیرون تا اینکه بخوان سخت افزار رو بصورت مجزا برای فروش بزارن
          مثلا پیدا کردن یک مادربورد با قابلیت ساپورت حافظه بالای 64 گیگابایت و یا چند پردازشگر خیلی مشکله
          ولی میتونی یک سرور خانگی راه بندازی با حافظه 64G و پردازنده های i7 و چند هارد سرعت بالا و ssd
          گرافیک آنچنانی هم نمیخواد
          فقط چون این سرور شما باید بصورت مداوم روشن باشه مسئله سرد کردن کیس و پردازنده میشه یک مشکل جدی که اونم با واتر کولر و فن های حرفه ای اورکلاک حله !!
          آخرین ویرایش توسط MNaderi; در تاریخ/ساعت 2014/05/08, 02:13 PM.

کامنت

پس من اگه این سیستم خونگیم رو که یه سی پی یو 2 هسته ای و 2 گیگ روم داره خنک نگه دارم مشکلی به وجود نمیاد؟؟

کامنت

شما یه پاور خوب بگیرید براش
              فن سی پی یو هم اوکی باشه حله
              فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کامنت

منظورتون از پاور خوب چیه؟؟ پاوری که الان داره 380 وات هست
                من یه Compaq ProLiant ML350 قدیمی گیرم اومده فروشنده می گه 400 تومن من گفتم 200-250 .چقدر ارزش داره؟؟
                ویندوز 2000 و لینوکس ساپورت می کنه...اینو می شه تا حد سرور 2003 ارتقا داد؟؟ اصلاً خریدش ارزش داره؟؟
                آخرین ویرایش توسط jeson_park; در تاریخ/ساعت 2014/05/10, 06:36 AM.

کامنت

در حال انجام ...
                X