اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتقاء به ویندوز ویستا باعث غیر فعال شدن شماره سریال Xp می شود

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
  • فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

  • ارتقاء به ویندوز ویستا باعث غیر فعال شدن شماره سریال Xp می شود

    در صورتیکه شما اقدام به خرید یک نسخه ی بروز کننده ی از ویندوز ویستا (upgrade version of Windows Vista) نمایید با نصب آن بر روی ویندوز XP دیگر قادر نخواهید بود از آن ویندوز XP استفاده نمایید. همچنین شما نمی توانید بصورت همزمان هر دو سیستم عامل را بوت (Boot) نمایید.

    با توجه به توافقنامه بین مایکروسافت و کاربران خریدار این نگارش مخصوص از ویندوز ویستا، در این حالت ویندوز ویستا شماره سریال ویندوز XP را غیر فعال کرده و عملآ آنرا از کار می اندازد. در بخش 13 این توافقنامه چنین نوشته شده است:

    "جهت استفاده از نرم افزار ارتقاء دهنده (یعنی ویندوز ویستا)، شما باید پیش از آن نسبت به نرم افزاری که می خواهید آنرا ارتقاء دهید (یعنی ویندوز XP) مجوز مالکیت داشته باشید. بلافاصله پس از ارتقاء به ویندوز ویستا، توافقنامه جدید جایگزین توافقنامه قبلی مربوط به نرم افزار شما می شود. پس از آن، این احتمال وجود دارد که شما دیگر قادر به استفاده از نرم افزار قبلی خود نباشید."

در حال انجام ...
X