اطلاعیه

بستن

اطلاعیه به روز رسانی انجمن

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی پرشین ادمینز. در حال به روز رسانی انجمن میباشیم و تا چند روز آینده با اختلالاتی مواجه خواهید شد که قادر به فعالیت نخواهید بود. پیشاپیش از صبر و بردباری شما سپاسگذاریم.
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موبايل ملي توليد مي‌شود

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • موبايل ملي توليد مي‌شود

  ايرنا- نخستين خط توليد گوشي تلفن همراه ( موبايل) ايران روز دوشنبه هفته آينده در استان تهران راه‌اندازي مي‌شود.
  يك منبع آگاه در وزارت صنايع و معادن با بيان اين مطلب گفت، توليد گوشي تلفن همراه با مشاركت بخش خصوصي ايران و يك " برند " معتبر خارجي انجام مي‌شود.
  اين منبع آگاه در وزارت صنايع و معادن از ارايه توضيح بيشتر در مورد مشخصات برند خارجي، شركت توليدكننده و ظرفيت توليد اين واحد فعلا خودداري كرد و انتشار اطلاعات بيشتر در اين زمينه را به هفته آينده موكول كرد.
  آذر ماه امسال كنسرسيومي متشكل از سه شركت (سروش رسانه، هوشمند، نيمه هادي عماد) با شركت "نوكيا" تفاهمنامه‌اي را براي توليد چهار ميليون گوشي تلفن همراه امضا كردند. اما اين كنسرسيوم بدليل تعيين تعرفه ‪ ۲۵‬درصدي واردات براي قطعات منفصله گوشي تلفن همراه از توليد اين محصول منصرف شد و آن را مقرون به صرفه ندانست .
  مسئولان وزارت صنايع و معادن با حمايت از افزايش تعرفه واردات گوشي همراه به ميزان ‪ ۶۰‬درصد در سال جاري ، وعده توليد اين محصول در داخل كشور را تا پايان امسال داده‌اند.

در حال انجام ...
X