اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

كشف انواع ويروس‌ رايانه‌يي در كمتر از60 ثانيه امكان‌پذير شد

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  كشف انواع ويروس‌ رايانه‌يي در كمتر از60 ثانيه امكان‌پذير شد

  كشف انواع ويروس‌ رايانه‌يي در كمتر از60 ثانيه امكان‌پذير شد


  با طراحي و ابداع يك فن‌آوري جديد امنيتي با عنوان NanoScan رديابي و كشف انواع ويروس‌ها و كدهاي مخرب رايانه‌يي در مدت زماني كمتر از 60 ثانيه براي كاربران خانگي متصل به اينترنت و مديران شبكه امكان‌پذير مي‌شود.

  نرم‌افزار مبتني بر اين فن‌آوري توليد و به طور رايگان در دسترس عموم كاربران رايانه، قرار گرفته است.  شركت امنيتي پاندا - توليد كننده‌ي NanoScan - ادعا كرده است كه اين فن‌آوري، با سرعت فوق العاده كه در رديابي بد افزارهاي پنهان شده در سيستم‌ها به كاربران ارايه مي‌دهد امكان حملات مخرب و ميزان آلودگي را به طرز چشم‌گيري كاهش داده و سرعت عمل كاربران آنلاين را در محيطي امن و خالي از تهديدات رايانه‌يي،‌ افزايش مي‌دهد.

  بر اساس اين گزارش نرم‌افزار NanoScan علاوه بر قابليت كشف و خنثي‌سازي بيش از 630 هزار نوع ويروس و كد مخرب ثبت شده قادر است با استفاده از فن‌آوري مشهور TruPrevent ويروس‌هاي بسيار جديد و كدهاي مخرب ناشناخته و سريع‌الانتشار را نيز رديابي و خنثي كند.

  عملكرد اين برنامه سبك و كم حجم در حدود 400 كيلو بايت در اسكن سيستم‌ها و شبكه‌ها،‌ با استفاده از روش "هوش يكپارچه" طراحي شده و برروي سرورهاي شركت پاندا ميزباني مي‌شود.

  بنا بر اعلام NanoScan با دسترسي مستقيم به منبع اصلي اطلاعات كدهاي مخرب كه در پايگاه‌هاي اطلاعاتي عظيم شركت پاندا وجود دارد،‌ مي‌تواند به عنوان يك مكمل امنيتي، در كنار هر نوع آنتي‌ويروس نصب شده‌ي ديگر در سيستم مورد استفاده قرار گيرد.  منبع : ايسنا

  آدرس :
  کد:
  http://www.nanoscan.com/
  موفق و شاد باشید:smiley-sealed::smiley-sealed:
  :sm_ok::smiley-wink::smiley-laughing::icon_cool:

  #2
  جالبه ...الان میتستم
  راستی
  you have to have Microsoft Internet Explorer 5.5 or later to be able to use NanoScan. We're working on it.

  کامنت

  در حال انجام ...
  X