اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

رفتم نمایشگاه الکامپ 92 روز آخر سورپرایز شدم

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• رفتم نمایشگاه الکامپ 92 روز آخر سورپرایز شدم

سلام

4 روز تمام تو نمایشگاه الکامپ 92 حتی با کلاغها هم مذاکره کردم وهر کسی رو دیدم باهاش احوالپرسی کردم

تقریبا همه دوستان اومده بودند دیدوبازدید داغ داغ بود
    روز آخر داشتم یه گشتی تو نمایشگاه میزدم که دور آخرم باشه

دو نفر جوون رو دیدم دارن با یه غرفه دار صحبت می کنند قیافه یکشون خیلی آشنا بود انگار مثلا تو خواب دیده باشمش
    همینطور نگاش می کردم که دو سه بار هم ایشون من رو نگاه کرد شایدم با خودش فکر می کرد من خول باشم که دارم نگاهش میکنم
    آقا منم پررو تصمیم گرفته بودم تا اسمش یادم بیاد وازش نپرسم
    10 دقیقه ای گذشت
    من چیزی به یاد نیاوردم تا اینکه غرفه دار از یکیشون پرسید این پروژه رو واسه چی می خواهید گفت سرورمون گفت :سایت بله گفت : چه سایتی؟

جوون گفت : پرشین ادمینز

منو میگی دوزاریم افتاد میدونید کی بود ؟؟

آره رضا بهروزی عکسشو بارها دیده بودم ولی از نزدیک ندیده بودمش
    همونیکه همیشه دعاش می کنم میدونی چرا ؟
    من خیلی ادعام میشه بهش هم گفتم دو نفر به من کار یاد دادند یک رضا بهروزی دیگری شاهین غرقی با پستاشون بمن زندگی دادند
    این مطلب رو گفتم که واسه همه تکرار کنیم احترام معلم واجبه و من اون روز با اینکه چند تا قرارداد خوب بسته بودم یهو سورپرایز شدم
    به امید سلامتیه همه اساتید

اگر این پستو تو ف ی س بوک نوشته بودم 10000 تا لایک می گرفتم
    www.sepehronline.com

سلام
    ممنون از شما،منم هر بار که یکی از بچه ها را میبینم خیلی خوشحال میشم ،از لطفتون بسیار سپاسگذارم،من و شاهین دوست داریم به دوستان و همکاران اگر بتوانیم و از دستمون بر بیاد خدمتی کنیم و انشااله روزی به یک درصد اون چیزی که شما فرمودید و بنده را شرمنده کردید برسیم.
    من هم برای شرکت در سمینار پدافند غیرعامل سایبری تهران امده بودم که قسمت شد شما را که چند ساله بصورت مجازی زیارت میکنم حضوری هم ببینم .
    انشااله مجالی باشه در موقعیت و مکان بهتری شماو دوستان دیگر را مجدد زیارت کنم

کامنت

شما لطف داری به ما مهندس.
      ما هم هر چی بلدیم از همین فروم و اعضای اون هست.
      هدف ایجاد این وبسایت اون s آخرش هست.
      بشه پرشین ادمینز نه پرشین ادمین
      یه روزی که بشه افراد فعال توی این بخش با هم مرتبط باشند و اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارن. :)

کامنت

اقا خوش به سعادت هر دوتاتون
        شرکت شبکه گستر پارسین
        09123514173

کامنت

در حال انجام ...
        X