اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

هشدا در مورد کلاه برداری شخصی به نام د... جلودار ( مورد حقوقی و قضایی )

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• هشدا در مورد کلاه برداری شخصی به نام د... جلودار ( مورد حقوقی و قضایی )

پیشاپیش از همه دوستان و مدیران معذرت خواهی میکنم ولی چون این مشکل واقعا برای چند نفر از جمله خود من پیش آمد گفتم باید اطلاع رسانی کنم ( و برای اینکه این پست حذف نشه تمام مدارک موجود و قابل ارائه به مدیران سایت می باشد که یک زمانی فکر نشود قصد بی احترامی یا بردن آبروی شخص مورد نظر را داریم )

متاسفانه سایت دوست و شاید بشه گفت همسایه مسئول این داستان بوده و به این شخص اعتبار داده و این مشکل پیش آمده و این پست در ادامه پستی هست که مسدود شده است و اکثر دوستان نمی دونن چی کار باید بکنند و از انواع کلاه برداری های ایشون اسم آورده شده است لینک

خوب دوستانی که قصد شکایت دارند من مراحل رو میگم لطفا طبق این مراحل عمل کنید تا به نتیجه برسید.
    ابتدا به داد سرا مراجعه کنید و یک فرم شکوایه یا همون شکایت بگیرید که مثل زیر میباشد.

این فرم رو پر کنید.
    من به شخصه به صورت زیر نوشتم
    موضوع : کلاه برداری
    ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان ( اگر مجتمع قضایی هست یا شعبه ذکر کنید مثلا شعبه 2 نیکبخت )
    سلام عل...کم

احتراما بدینوسیله به استحضار می رساند که اینجانب ( اسم و فامیل خودتون ) شاکی پرونده در تاریخ ( واریز وجه ) با توجه به ترغیب و تسهیل و ارزان تر نشان دادن ( نام جنس ) گوشی Iphone 5s به مبلغ 12000000 ریال که حدودا 8000000 ریال ارزان تر از بازار بوده که سبب فریب اینجانب نیز گردیده است اقدام به پرداخت ( مبلغ پرداختی خود به حساب ایشون ) 4000000 ریال به حساب آقای د ... جلودار متشاکی عند پرونده که در سایت پرشین تولز نیز فعالیت داشته و از این طریق چندین تن ذیگر نیز فریب خورده و طی شکواییه های جدا گانه اقدام نموده اند واریز کرده که پس از دریافت مبلغ از وی هیچ گونه خبر و اطلاعی نشده است . نظر به اینکه با وی تماس حاصل شده و دیگر پاسخگوی اینجانب نمی باشد و کار وی مصداق کلاه برداری می باشد از آن مقام محترم تقاضای پیگیری و صدور دستور و حکم مقتضی را استدعا دارم.

ضمنا متشاکی عند حاضر به هیچ گونه سازش نیز نمی باشد.
    ----------------
    در قسمت مدارک هر مدرکی از قبیل فیش واریزی به حساب ایشون عکس هایی که براتون فرستاده شده و .... رو بنویسید
    مثال :
    مدارک : حواله ی پرداخت وجه به حساب متشاکی و کپی کارت ملی متشاکی

--------------------
    نکته مهم
    در قسمت خسارت عین این جمله را بنویسید تا سود و اصل پول و حتی هزینه ای که برای تمبر باطل کردن این برگه به مبلغ ( 5 هزار ) هست از ایشان گرفته شود

خسارت : ( مبلغ واریزی به حساب جلودار ) به انضمام هزینه دادرسی و تاخیر و تادیه

تمام
    یک تمبر می خواهد که همونجا تو دادسرا براتون میزنن و بعد منتظر میشین تا دادستان یا دستیار یا دادیار و ... چک کنن
    ( به یاد داشته باشین که به ماموری که پرونده شما را میخواهد داخل اتاق ببرد بگین برای نیابت قضایی هست و مجرم تو این استان نیست )

بعد میرین کلانتری نزدیک منزل یا منطقه خودتون اونجا میگن دو تا پرونده سفید و یکی سری کپی از مدارک بگیرین بیارین و شاید مثل من به شماره هایی که از ایشون هست تماس بگیرین و اگر جواب نده و سازش نکن نامه رو میزنه برای دادسرا دوباره که حاضر به سازش نیست و فرداش شما میرین دوباره همون دادسرا و اونجا یک فرم دوباره بتون میدم به اسم فرم شهادت که دوباره حرف هاتون رو بنویسید و زیرشون امضا کنید و احتمالا دادیار شما رو بخواد که یک توضیح بدین و خودش یک فرم میزاره روش با دست خط خودش که دو حالت پیش میاد که اولی قوی تره

پرونده رو ارجاع میده به پلیس فتا که اونا هم مدارک و هم مثلا همین سایت یا پرشین تولز رو چک کنن و ببینن واقعا همچین داستانی هست یا نه
    که دوباره شما میرین کلانتری محل که مثلا میگن 48 ساعت دیگه بیایین ما ارجاع میدیم جوابش 48 سایت دیگه میاد و بعدشم که تایید می کنن حکم جلب ایشون رو میدن و تمام

و ایشون تا حکم رو ببینه هزینه رو میده ولی یادتون باشه شما پول رو که از دست دادین وکلی اعصابتون خورد شده پس حداقل سود پول و هزینه تمبر باطل کردن رو ازش بگیرین که دیگه از این کارا نکنه ( نگران نباشید پول رو میده زندان نمیره چون ازدواج کرده و خیلی میترسه و پدرش هم بهش میده که زندگیش نپاشه )

هر کس شکایت نکنه به نتیجه نمیرسه و ایشون اهمیت نمیده

اگر کسی از ایشون آدرس و مشخصات نداره با ارئه مدرک به من مبنی بر واریز وجه و .... بگه تا براش آدرس رو بزارم
    FASTER THAN 99% OF IR

اگر سوال حقوقی و قضایی هم در این مورد بود بفرمایید حتما جواب میدم
    FASTER THAN 99% OF IR

کامنت

ای بابا چه روزگاری شده ها . یه مدت بود که خرید اینترنتی امنیتش خوب بودا باز خرابش کردند
      شرکت شبکه گستر پارسین
      09123514173

کامنت

در حال انجام ...
      X