اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

  شما قطعاً میدانید که راز ثبات و ماندگاری در کسب و کار اینترنتی توانایی در فروش محصولات و خدمات و کسب درآمد هست. تا وقتیکه سایت شما فروش نداشته باشید تمام کارهایی که برای کسب و کارتان انجام میدهید اتلاف وقت و هزینه هست. هرچه برای تولید محتوای عالی و سئوی سایتتان وقت و هزینه کنید ولی اگر نتوانید بازدید کنندگان را به مشتریانِ محصولاتِ خود تبدیل کنید فقط وقت و سرمایه خود را هدر داده اید.

  چرا مشتریان محصولات ما را نمی خرند؟

  داستان تلخی که تقریبا برای تمام کسب و کارهای اینترنتی در شروع پیش می آید و شاید برای شما هم پیش آمده باشد از این قرار هست که محصولی را با شوق زیاد تولید میکنید و آنرا در وبسایت خود قرار میدهید به امید اینکه استقبال روبرو شود و صدها نفر آنرا خرید کنند. اما برخلاف انتظار روزهای متوالی میگذرد وکسی محصولتان را نمیخرد درحالیکه شما به کیفیت محصول خود ایمان دارید.

  نگران نباشید شما اولین نفری نیستید که با چنین مسئله ای مواجه شده و این فقط مشکل شما نیست! تقریبا تمام کسب و کارها این مشکل را تجربه میکنند. این درحالیست که سایر سایت ها محصولات مشابه محصول شما را صدها بار فروخته اند و از فروش خود سود کرده اند. پس مشکل کجاست؟
  ادامه: آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای
در حال انجام ...
X