کارانشان
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: چگونه پسورد وایرلس را پیدا کنیم

Junior Member msoleimani19 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض چگونه پسورد وایرلس را پیدا کنیم

با سلام کسی میدونه چگونه میشه پسورد وایرلس را پیدا کرد من یک پاور یک پی کو دارم اونها را کانفیگ کردم پسورد wep را در خود دستگاه زدن حالا من پسورد اول اون را یادم رفته چگونه بدون ریست کردن پسورد اون را پیدا کنم که کنفیگ ** به هم نخوره برنامه خواستی می خواد چون شرکتی که از اون اینترنت میگیرم برنامه ایرو کنترول داره و می تونه ایپی من را پیدا کنه حالا کر اول را من خودم دادم اون از کجا می تونه کد من را پیدا کنه حالا من چه طوری کد دستگه خودم را پیدا کنم خیلی ممنون اگر کسی کمک من کنه

Senior Member zamoova آواتار ها
    تشکرها / پسندها

چند بار سوالتونو خوندم. راستش چیزی متوجه نشدم.
    اگرممکنه واضح تر بگین.
    Cover the mirror , Hide in your dreams
    Forget what they told you , Forget what it means

تشکرها / پسندها

پیش فرض سلام شرمنده الان واضع میگم

من یک پاور دارم با یک پی کو برای ورود به ** ایپی می خواد که ایپی ** 192.168.13.195

است حالا برای ورود کد می خواد که کد اولش ubnt ubnt است من رفتم تنطیمات را انجام دادم بعد سروری که از اون استفاده می کنم وقتی دستگاه را بهش دادم یک کد wep برای اینترنت روش گذاشت بعد من کدی را که ubnt بود را عوض کردم حالا یک اینکه کدی را که گذاشتم یادم نیست چی بود چون خودم عوض کردم نباید ریست هم بشه یک پیکو هم دارم به همین صورت ولی خودم کانفیگ کردم کد اون را خودم بلد بودم هر چی میزنم وارد نمیشه فکر می کنم سرور که از اون اینترنت میگیرم کد را عوض کرده می خوام بدون چطوری دستگاه که پیش من بوده کد اون را من بلد بودم وقت پاور پیشش بوده و کد پاور را هم من دادم حالا
    راهی است که من بتونم وارد دستگاه بشم یا برنامه ای که بتونم کد را پیدا کنم من ایریو کنترول هم دارم می تونم دستگاه را ایپیش را ببینم وقدرت سیگنال ولی بهش نمی تونم وصل بشم کد اول دستگاه را می خواد کد اول دستگاه را
    سوال بدی کد بعضی از دستگاه که در اطراف من است کد wep است می تونید قشنگ من را
    راهنمایی کنید که چطوری کد را پیدا کنم برنامه ها یمختلفی است من سردر نیاوردم مرسی اگر را هنمایی کنید
    ویرایش توسط msoleimani19 : 2012/12/18 در ساعت 01:37 PM

تشکرها / پسندها

کسی نمیداند چطوری من باید این کار بکنم

تشکرها / پسندها

راهی است که من بتونم وارد دستگاه بشم یا برنامه ای که بتونم کد را پیدا کنم من ایریو کنترول هم دارم می تونم دستگاه را ایپیش را ببینم وقدرت سیگنال ولی بهش نمی تونم وصل بشم کد اول دستگاه را می خواد
    اگر سیستم هایی هست که توسط WEP به ** وصل میشن و شما به اون سیستم ها دسترسی دارین، امکانش هست.

سوال بدی کد بعضی از دستگاه که در اطراف من است کد wep است می تونید قشنگ من را
    راهنمایی کنید که چطوری کد را پیدا کنم برنامه ها یمختلفی است من سردر نیاوردم مرسی اگر را هنمایی کنید
    قشنگ نمیشه راهنمایی کرد. چرا که اگر قراربود با یه نرم افزار روز پیدا کرد قیمتش n میلیون تومن میشه. و البته سنگ رو سنگ بند نمیشد. ولی اگر علمی میخوایین برین جلو با کتاب Hacking Wireless network for dummies شروع کنین.

Senior Member rohallah_tavakoli آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط msoleimani19 نمایش پست ها
    با سلام کسی میدونه چگونه میشه پسورد وایرلس را پیدا کرد من یک پاور یک پی کو دارم اونها را کانفیگ کردم پسورد wep را در خود دستگاه زدن حالا من پسورد اول اون را یادم رفته چگونه بدون ریست کردن پسورد اون را پیدا کنم که کنفیگ ** به هم نخوره برنامه خواستی می خواد چون شرکتی که از اون اینترنت میگیرم برنامه ایرو کنترول داره و می تونه ایپی من را پیدا کنه حالا کر اول را من خودم دادم اون از کجا می تونه کد من را پیدا کنه حالا من چه طوری کد دستگه خودم را پیدا کنم خیلی ممنون اگر کسی کمک من کنه
    سلام و عرض ادب

پسورد اتصال به شبکه هاى وايرلس مبتنى بر wep ,با يک عدد usb wireless tp-link hi power 1watt و يک pc با سيستم عامل backtrack در طى 30 دقيقه رمزگشايى ميشود اما اگر منظور شما username/password مربوط به login راديوآنتن است داستان کاملا متفاوتى دارد و نياز به نرم افزارهاى مخصوص براى ** دارد.

در پناه حق تعالى باشيد
    ویرایش توسط rohallah_tavakoli : 2012/12/25 در ساعت 09:14 PM
    مشاوره رایگان/طراحی و فروش تجهیزات وایرلس 09197050844

تشکرها / پسندها

باسلام خدمت شما رمز های ورود به ** که ادم می خواد کانفیگ کن ایپبی اولش را که میزنیم 192.168.1.20 یک کد می خواد یا ubnt است یا admin برای ورود یک پسورد می خواد من چطوری اون را پیدا کنم کدی wep داخل اون است که با ** تو اینرنت میرن اون را چگونه پیدا کنم مرسی اگر دقیق را اهنمایی کنید برنامه ای اگر می خواد چیزی باید بخرم اگر شما شماره دارید که تلفنی صحبت کنیم ممنون میشم من را را هنمایی کنید خیلی گیرم منظورمن هر دوتا موضوع است که گفتید ممنون را هنمایی کنید ولی دقیق بگید من چی کار با ید بکنم ادرس ایمیل من است ممنون میشم من را داد کنید بیشتر را هنمایی کنید [فقط اعضای سایت میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ] با تشکر
    ویرایش توسط msoleimani19 : 2012/12/26 در ساعت 05:50 PM

Member راهنما آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط rohallah_tavakoli نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

پسورد اتصال به شبکه هاى وايرلس مبتنى بر wep ,با يک عدد usb wireless tp-link hi power 1watt و يک pc با سيستم عامل backtrack در طى 30 دقيقه رمزگشايى ميشود اما اگر منظور شما username/password مربوط به login راديوآنتن است داستان کاملا متفاوتى دارد و نياز به نرم افزارهاى مخصوص براى ** دارد.

در پناه حق تعالى باشيد
    دوست عزیز چند تا سوال داشتم ازت 1 یعنی پسورد wpa نمیشه با backtrack بدست اورد و حتما باید usb wireless tp-link hi power داشته باشیم برای ** یعنی با کارت شبکه خود لب تاب نمی ه این کارو کرد و در اخر چه طور می شه همون wep با سیستم عامل backtrack پسوردشو بدست اورد ممنون می شوم توضیح بیشتری بدین

تشکرها / پسندها

در اخر چه طور می شه همون wep با سیستم عامل backtrack پسوردشو بدست اورد ممنون می شوم توضیح بیشتری بدین
    به سیستمی دسترسی دارین که به همون شبکهوصله؟ دسترسی در حد 10 ثانیه.

1 یعنی پسورد wpa نمیشه با backtrack بدست اورد و حتما باید usb wireless tp-link hi power داشته باشیم برای ** یعنی با کارت شبکه خود لب تاب نمی ه این کارو کرد
    چرا با تمام کارت ها میشه. برنامه omnipeek ویندوز رو امتحان کن که کپچرمیکنه ، در بکترک هم kismet. البته پروسش سخته و بعضی وقتا بی نتیجه.

Senior Member RB433 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

به نام خدا و سلام .

برنامه هایی مثل Wesside یا WEPBuster یا Gerix WiFi عمل کرک WEP را خود کار انجام می دهند و نیازی به تایپ دستورات نیست . فیلم های آموزشش داخل YouTube پر هست .

با هر کارت شبکه ای میشه ** کرد به شرطی که Chipset اون داخل بک ترک پشتیبانی بشه .

از معروف ترین Chipset ها :

Ath5k
    Ath9k
    Ralink3070
    RealTek8187

که Atheros یا Ath5k/Ath9k روی کارت های Dlink زیاده . کارت Tplink WN700 چیپ Ralink3070 داره و کارت آلفا RealTek 8187 .

بک ترک را داخل سیستم بوت کنید و داخل شل بزنید :

airmon-ng

مشخصات کارت رو نشان می دهد .
    فروش آموزش های شبکه - وایرلس - میکروتیک testout.ir

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)