اين مطلب مرتب اپديت خواهد شد. اپديت 3: كار بر روی افزونه ادامه دارد.سايت فيس بوك در صدر ليست است. اضافه كردن اوركات كمي مشكل است چون گوگل بر روی سرورهای خود بسيار حساس است. با اينحال فكر ‌كنم بتوان به اضافه شدن اوركات اميدوار بود.
اپديت 2: 13 سرور اصلي سايت tinypic.com نيز اضافه شدند. فكر كنم حالا بهتر باشد به سايت فوتوباكت هم فكر كنيم.
اپديت 1: دو سايت ديگر به ليست اضافه شدند: hi5.com - myspace.com .

فايرفاكس: اگر خاطرتان باشد مدتها قبل [فقط اعضای سایت میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ] ايده‌ای را مطرح كردم. يكی از خوانندگان خوش‌ذوق اين وبلاگ با آن ايده مدتي كلنجار رفت و حاصل زحمات ايشان، ايجاد اكستنشني شد كه اكنون مي‌تواند سبب خوشحالي بسياری از دوستداران وب- بخصوص عاشقان سايتهای وب 2 مثل يوتيوب ، دليشس و … - گردد. به ايميلی كه ايشان فرستاده‌اند توجه فرماييد:
سلام
این مطلب یادتون هست [فقط اعضای سایت میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ]حتما اکستنش access flickr رو هم نصب کردین، من این مطلب رو دیدم، نظرم جلب شد، اکستنشن اکسس فلیکر رو باز کردم و یه تغییراتی توش دادم، البته اسم آقای حامد صابر (سازنده) رو هم گذاشتم، آیکونش رو هم تغییر دادم، توی سایت موزیلا اضافه کردم و منتظر تایید هستش، این لینکش[فقط اعضای سایت میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ] باید چند نفر آزمایش کنن و مطلب در موردش بنویسن، میخواستم اگه امکان داره در وبلاگتون در مورد این بنویسید که تا این اکستنشن معرفی بشه و چند نفر هم “مرور” بنویسن و به مرحله عمومی برسه. سایت هایی که این باز میکنه، اینا هستن :
YouTube.com
Flickr.com
del.icio.us
Technorati.com
FriendSter.com
LiveJournal.com
BBC.co.uk/persian
zigzagmag.com
sobhaneh.org
news.gooya.com
sarzamin.org
هچنین چندتا ریز دیگه هم هست. خیلی ممنون میشم. خداحافظ فعلا
فرستنده اين ايميل عزيزی است به نام محمد.محمد عزيز از مسئولان سايت [فقط اعضای سایت میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ] است. از محمد عزيز بينهايت سپاسگذارم كه اين وبلاگ را لايق دانست تا اكستنشن بسيار مفيدش را در آن معرفی كند. من اكستنشن را برای دو سايت مورد علاقه خودم كه قيلطر بود تست كردم: دليشس و تكنوراتی. خوب جواب مي‌دهد! شما نيز بد نيست آن را تست كنيد.
بسيار مهم: اين اكستنشن فقط و فقط 13 كيلوبايت حجم دارد!!!
نكته1: برای استفاده از قسمت سندباكس لازم است ابتدا در سايت افزونه‌های موزيلا ثبت‌نام كنيد؛ سپس به اكانت خود برويد و نمايش سندباكس را تيك بزنيد.آنگاه اجازه داريد كه از افزونه‌هاي اين قسمت استفاده كنيد. اگر قسمت افزونه‌های موزيلا براي شما قيلطر است مي‌توانيد اين افزونه را [فقط اعضای سایت میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ] نيز تهيه كنيد(كه البته ممكن است هميشه اخرين ورژن مربوطه نباشد).
نكته2: هرگونه پيشنهاد برای بهتر شدن اين افزونه داريد لطفا دريغ نكنيد.
نكته3: ليست سايتهای درخواستي برای قرار گرفتن در اين افزونه: سعي كنيم سايتهای مطرح شده مرتبط با وب2 باشد. بهمين دليل شخصا ترجيح مي‌دهم سايتهاي غيره از ليست برداشته شوند و افزونه جداگانه‌ای به آنها اختصاص داده شود. اما سايتهای پيشنهادی:
1- فيس بوك
2- اوركات
3- بالاترين: اكنون شما با اضافه كردن يك s به ابتدای ادرس مي‌توانيد به بالاترين دسترسي پيدا كنيد.يعني [فقط اعضای سایت میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ] . بنظرم اگر بتوان افزونه را طوری تنظيم كرد كه خودكار تمام آدرسهای بالاترين به https ريفر شوند بسيار عالي است.
4- توييتر: توييتر نيز همانند بالاترين است.تنها كافي است تمام ادرسها را به https ريفر كرد.
5- metacafe.com
6- revver.com
7- veoh.com
8- فوتوباكت

منبع : [فقط اعضای سایت میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ]