ShirazOnline
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 65

موضوع: معرفی آموزشگاه معتبر برای یادگیری دوره های شبکه

کاربر عادی HNei آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfandl نمایش پست ها
    راستیاتش میخواستم که در کنار کار عملی مدرک هم بگیرم و چون تازه کارم میخوام از+ network شروع کنم نظر دوستان چیه؟
    کلاس برو، مدرکتم بگیر اما هیچوقت خودتو محدود به چیزی که تو کلاس میگن نکن. با ارزشترین چیزی که یاد میگیری وقتی بدست میاد که به یه مشکلی بخوری و بعد حلش کنی. این وقتاس که ارزش فروم روشن میشه، اینجا بیشتر بچه ها مدرک دارن اما فکر کنم حداقل از فروم بیشتر از کلاس و دوره... یاد گرفتیم.
    MCSA-MCTS-MCITP-Security+-CCNA-CCSP
    hneishabouri@gmail.com

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال webgard3 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من بعضی اوقات یه چیزی که میخوام توی فروم سرچ میکنم مطالب شما آقای (patris) خیلی به درد میخوره.
    ...Thechnology is faster than you
    .so Try HARD

کاربر عادی Javadian آواتار ها
    تشکرها / پسندها

اره من هم از ایشون تشکر می کنم

کاربر عادی erfandl آواتار ها
    تشکرها / پسندها

خدایش واقعا خیلی خوش حال میشم موقعی که مبینم مثل یه برادر کوچک راهنماییم میکنین اما بچه ها از یه جایی باید شروع کنم از خوندن PDF گرفته تا دیدن ویدئو های آموزشی و ..... حالا به نظر شما واسه شروع کار +Network جطوره؟و واسه یادگرفتنه این دوره چیکارا میتونم بکنم؟

کاربر عادی HNei آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfandl نمایش پست ها
    خدایش واقعا خیلی خوش حال میشم موقعی که مبینم مثل یه برادر کوچک راهنماییم میکنین اما بچه ها از یه جایی باید شروع کنم از خوندن PDF گرفته تا دیدن ویدئو های آموزشی و ..... حالا به نظر شما واسه شروع کار +Network جطوره؟و واسه یادگرفتنه این دوره چیکارا میتونم بکنم؟
    نتورک پلاس برا شروع دوره خوبیه اما واقعا نیازی به کلاس رفتن نداره.اینو [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    دانلود کن بخون.
    MCSA-MCTS-MCITP-Security+-CCNA-CCSP
    hneishabouri@gmail.com

کاربر عادی hamed-pc آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام
    من همین الان این بخش رو دیدم
    خیلی خوبه اینکه بتونیم خودمون شروع به یادگیری شبکه کنیم . من هم به دنبال یک منبع درست و حسابی هستم برای یادگیری روزی هم که این انجمن را یافتم بسیار خوشحال شدم
    در این انجمن اشخاص متخصص و استادان گرامی مانند جناب آقای غرقی و Patris1 , جناب جنیدی و ... خیلی های دیگه هستند که دست کمی از مجتمع فنی تهران و یا هر جای دیگه نداره
    به نظر من مشگل اینه که اینجا باید وقت گذاشت و نوشت و یه مقداری وقت گیره . اما در کلاس حضوری چون تا حدودی محیط گارگاهی داره و چند نفر جمع میشن دور هم یه مقداری بیشتر جذب میکنه اما هزینه های کلاس واقعا زیاده
    یادمه چند سال پیش یه کانالی به نام ITC روی ******* اومده بود که مرتب برنامه هاش رو نگاه میکردم و رکورد میکردم که به دلیل مشگلاتیکه برای کانال به وجود اومد برنامه قطع شد و دیگه هم راه اندازی نشد
    حالا نظر من اینه که اگه بشه توسط یه همچین انجمن خوبی و همچنین انجمن persiannetwork بشه کاری کرد که دوره های آموزش شبکه رو از ابتدا و به طور مرتب به وجود آورد
    مثلا دورهای آموزشی رو در قالب یک فیلم آموزشی توسط یکی از همین استادان حاظر در انجمن و یا توسط چند تا از اساتیط با تجربه تهیه بشه و به صورت قدم به قدم اشخاصی که عضو هستند پیش بروند .
    برنامه آموزشی رو هم مثلا هر هفته یک بار انجام بشه
    و البته این مساله ای که میخوام بگم ممکنه برای همه امکان پذیر نباشه . که بشه برای آموزش و یا برای سوالات بعد از آموزش توسط یک سیستمی مانند NetSupport School با استاد در میان بگذارند در واقع آموزش آنلاین
    مسلما این کار یک برنامه ریزی خوبی لازم داره . و همچنین هزینه
    حالا اگه موافقت بشه میشه برای هزینش هم فکری کرد که کسانی که میخوان آموزش ببینند هزینه ای را در نظر بگیرن
    این انجمن و همچنین انجمن persiannetwork بسیار مناسب برای جستجو و یاد گیری است
    اما برای کسانی مثل من که از شبکه اطلاعات کمی دارن احتیاج است که دوره ها را به طور مرتب و منظم پیش برند
    ببخشید زیاد نوشتم
    ویرایش توسط hamed-pc : 2010/07/02 در ساعت 08:20 AM

Super Moderator patris_70 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

چه فرقی میکند عزیز من، شما کلاس هم بروید باید بنویسید(البته برداشت درستی که از مطلب کردید)
    به نظر من مشکل ما ایرانیها ترس از زبان انگلیسی و دیگری اینکه فکر میکنیم فیلمها یا سورسهای مجانی به درد نمیخورند ولی اگر بابت آن پول بدهیم بهترین است.
    به طور مثال میخواهید Windows Server یاد بگیرید و احتیاج به فیلم آموزشی دارید که RRAS را عالی توضیح داده باشد یا غیره ، خدمت شما ، بشینید و فیلمها را ببینید و با ماشین مجازی تست کنید
    در آخر اینجا به همه اطلاع دهید که آیا خوب بود یا خیر
    در ضمن شما لطف دارید، بنده استاد و غیره نیستم، مثل شما یک آدم معمولی هستم ، فقط مقداری پیرتر از شما

کد:
    http://blogcastrepository.com/media/albums/windows_server/default.aspx

The Blogcast Repository

داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

تشکرها / پسندها

متشکرم
    بله زبان انگلیسی مهم است
    اما برای مبتدیانی مثل من آموزشهای فارسی درک بهتری دارد . والبته در صورتیکه زبان انگلیسی را بدانیم . بله طبق فرمایش شما آموزشهای خوبی به زبان اصلی وجود دارد
    حالا به نظر شما
    در همین انجمن از ابتدا بخشی ایجاد شود که قدم به قدم آموزشها را پیش بریم . و لی کسی در اون بخش سو.الی نکنه که انجمن نظم خودش رو از دست بده
    و برای سئوالات بخش دیگری در همین ضمینه به وجود آید که سئوالات را اعلام کنند
    ویرایش توسط hamed-pc : 2010/07/02 در ساعت 08:20 AM

Super Moderator patris_70 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من به این اعتقاد دارم که اگر کمک کنم که شما عادت کنید همیشه دنبال مطالب فارسی باشید و همیشه چشمتان به این باشد که چه کسی یک مطلب را به فارسی ترجمه میکند تا شما بخوانید، به شما خیانت کردم.(البته میدانم دیگران من را مغرور ، دیوانه و غیره خطاب میکنند ولی ایراد ندارد ، بنده طرز فکرم را به خاطر دیگران عوض نمیکنم)
    اگر شما مطالب پایه را بخواهید به فارسی یاد بگیرید ، تکلیف شما در مطالب حرفه ای چیست و چگونه میخواهید بفهمید؟

خشت اول چون نهد معمار کج ... تا ثریا می رود دیوار کج

چرا کاری نکنیم که خود شما یکی از کسانی باشد که دیگران چشم به دستان شما داشته باشند.
    مشکل و ترس شما و سایرین از مطالب انگلیسی از آنجا آغاز میشود که نمیدانید چگونه کتاب را بخوانید و فکر میکنید که باید کتاب را ظرف ۱ یا ۲ هفته در همان آغاز یادگیری تمام کرد.
    خیر شما در ابتدا روزی ۴ تا ۷ صفحه را بخوانید (واقعا بخوانید) و بفهمید و تست کنید. سپس بعد از ۴ روز یا یک هفته، روزی ۱۴ تا ۲۴ صفحه را بخوانید و الا آخر .(معنی کلمه که عوض نمیشود مگر در مورد خیلی خاص)
    اولین کتاب کمی طول میکشد ولی انگلیسی شما تقویت شده و کتابهای بعدی را به راحتی میتوانید بخوانید.
    امتحان کنید، چیزی که از دست نمیدهید و نه ضرر مالی دارد و نه جانی.
    ویرایش توسط patris_70 : 2010/07/02 در ساعت 06:22 AM
    داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

تشکرها / پسندها

سلام
    درست میفرمایید
    البته بنده به دلیل نوع کارم احتیاج دارم که زبان را استفاده کنم . همچنین مدتی است که شروع به یادگیری کرده ام . و در این مدت هم نتیجه خوبی گرفته ام و واقعا متوجه شده ام که چقدر مهم میباشد.
    اما نظر شما این است که از همان ابتدا کسانی که میخواهند شبکه یاد بگیرند باید اول بروند و زبان انگلیسی را آموزش ببینند و بعد بیایند به آموزش شبکه؟
    به نظر شما اگر آموزشها را به فارسی شروع کنیم مشگلی در وسط راه به وجود می آید؟ منظور من کلی است و برای کسانی که میخواهند شبکه را بیاموزند؟ آیا احتیاج ضروری است؟
    مثلا الان اگر آموزشهای شبکه در مجتمع فنی تهران را شروع کنیم . به زبان انگلیسی است؟
    کاملا درست است که زبان انگلیسی در این امر نقش مهمی دارد . اما از همان ابتدا که به زبان انگلیسی آموزش نمیبینیم. به نظر من آموزشها را به همین صورت شروع کنیم . اما یقینا زبان انگلیسی کمک بسزایی میکند

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)