ShirazOnline
صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 65

موضوع: معرفی آموزشگاه معتبر برای یادگیری دوره های شبکه

Super Moderator patris_70 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

عزیز من باز هم که حرف خود را میزنید برای اینکه از انگلیسی (دیو خونخوار) یاد گرفتن فرار کنید
    شما به من بگید چند درصد از کسانی که در این آموزشگاه ها دوره ها را فارسی یاد گرفتند ، در محل کار مشکلات را راحت حل کردند بدون آنکه در امثال این فرومها سوال را مطرح کنند (حتی کسانی را میشناسم که در فرومهای خارجی سوال کردند و جوابی پیدا نکردند ولی جوابشان در اینجا بود ، اما چون نمیدانستند که به انگلیسی چه میشود طول کشید تا پیدا کنند)
    چند درصد را Testking حفظ نکردند و معنی سوال را در امتحانات سیسکو، مایکروسافت و غیره فهمیدند و جواب را از معلومات خود دادند
    شما در حال حاضر جوان هستید و قدرت فراگیری بهتری دارد تا اینکه در سنین بالاتر بخواهید زبان یاد بگیرید.
    آیا یک یا دو ماه سختی آنقدر مشکل است که به راحتی یک عمر نمی ارزد
    آن آقایان در آموزشکده به شما و امثال شما فکر نمیکنند که آیا چیزی یاد میگیرد یا میفهمید ، آنها فقط به پول شما و جیب خودشان نگاه میکنند.
    چرا باید پولی که با هزران زحمت خود شما، پدران شما و یا خانواده به دست میاورند به سادگی به دیگران کادو دهیم،در حالیکه شاید آن پول در جایی گره از کاری برای خانواده باز کند و مرهم زخمی باشد.
    این را با اطمینان ۱۰۰ درصد میگویم که در آینده وقتی زبان یاد گرفتید خودتان خواهید خندید از این که چه راحت جواب سوالات را پیدا میکنید و مطالب را یاد میگیرد
    داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر مستعد 3hsan آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    عزیز من باز هم که حرف خود را میزنید برای اینکه از انگلیسی (دیو خونخوار) یاد گرفتن فرار کنید
    شما به من بگید چند درصد از کسانی که در این آموزشگاه ها دوره ها را فارسی یاد گرفتند ، در محل کار مشکلات را راحت حل کردند بدون آنکه در امثال این فرومها سوال را مطرح کنند (حتی کسانی را میشناسم که در فرومهای خارجی سوال کردند و جوابی پیدا نکردند ولی جوابشان در اینجا بود ، اما چون نمیدانستند که به انگلیسی چه میشود طول کشید تا پیدا کنند)
    چند درصد را testking حفظ نکردند و معنی سوال را در امتحانات سیسکو، مایکروسافت و غیره فهمیدند و جواب را از معلومات خود دادند
    شما در حال حاضر جوان هستید و قدرت فراگیری بهتری دارد تا اینکه در سنین بالاتر بخواهید زبان یاد بگیرید.
    آیا یک یا دو ماه سختی آنقدر مشکل است که به راحتی یک عمر نمی ارزد
    آن آقایان در آموزشکده به شما و امثال شما فکر نمیکنند که آیا چیزی یاد میگیرد یا میفهمید ، آنها فقط به پول شما و جیب خودشان نگاه میکنند.
    چرا باید پولی که با هزران زحمت خود شما، پدران شما و یا خانواده به دست میاورند به سادگی به دیگران کادو دهیم،در حالیکه شاید آن پول در جایی گره از کاری برای خانواده باز کند و مرهم زخمی باشد.
    این را با اطمینان ۱۰۰ درصد میگویم که در آینده وقتی زبان یاد گرفتید خودتان خواهید خندید از این که چه راحت جواب سوالات را پیدا میکنید و مطالب را یاد میگیرد
    خب آقای پاتریس ...
    ولی اگه کسی بخواد مدرکشو بگیره و هدف مدرکش باشه برایکار چی؟
    خودش که نمیتونه برای خودشمدرک صادر کنه که!!!
    لابد میگید خارج از کشور امتحان بدید.بدون پیش زمینه و آشنایی با طریقه امتحانات؟
    خب درسته که آموزشگاه ها اینجوری که شما میفرمایید کار میکنن ولی بدون مرجع و کمک یک مبتدی نمیتونه براحتی بره بالا.حتی اگه انگلیسی هم بلد باشه.چون یه سری مرجوعات و امتحانات آزمایشی و یه سری نکات هست که فقط در آموزشگاه ها هست.و فرد به نظرم با کمک آموزشگاه و پشتکار خودش بهتر میتونه به هدفش برسه.البته من که چنددفه خواستم برم چون تهران بود و فاصله زیاد بود و از لحاظ مکان هم مشکل داشتم دیگه نشد و دوستان هم گفتندکه اگه تمام مدارکشم بگیری تو این مملکت هیچ ارزشی نداره.پس چه فایده ای داره؟

کاربر عادی erfandl آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام
    موسسه کهکشان رو رفتم واسه دوره ها اما واسه + Nerwork
    200 هزار تومان وجه رایج مملکت خودشم بدون مدرک اگه بخوام مدرک بگیرم باید 600 هزار تومان دیگر هم خرج کنم تازه ازم امتحان بگیرن در ضمن یاداور بشم که واسه تدریس خصوصی هم ساعتی 40 هزار تومان میگیرند نظر دوستان چیه؟

کاربر عادی mahdi1362 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام دوستان
    در مورد سوال شما در زمینه آموزشگاه خوب،من نانونت را پیشنهاد می کنم من خودم دوره هایmcse2003 ccna va ccnp va ceh را در این موسسه گذروندم قیمت دوره ها خیلی ارزانتر از موسسات دیگست در ضمن لابراتوار مجهزی هم داره اساتید خوبی هم داره. حتی همسر خود من هم الان اونجا داره دوره ها را می گذرونه.
    سایت موسسه:[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

موفق باشید.

کاربر عادی mahdi1362 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfandl نمایش پست ها
    با سلام
    موسسه کهکشان رو رفتم واسه دوره ها اما واسه + Nerwork
    200 هزار تومان وجه رایج مملکت خودشم بدون مدرک اگه بخوام مدرک بگیرم باید 600 هزار تومان دیگر هم خرج کنم تازه ازم امتحان بگیرن در ضمن یاداور بشم که واسه تدریس خصوصی هم ساعتی 40 هزار تومان میگیرند نظر دوستان چیه؟

دوست عزیز در مورد مدرک گرفتن سعی کن بیخودی پول مدارکی که زیاد به درد نمی خورند را ندی پیشنهاد می کنم که اول دوره MCITP رابگذرونی بعدش بری مدرکشو بگیری،مدرکnetwork+ خیلی گرونه ولی ارزش مدرک mcitp خیلی بیشتره و ارزانتر هم هست. ضمن اینکه الان کهکشان برای هر mcp دویست و ده هزار تومان می گیره اما من خودم جای دیگه امتحان دادم هر mcp-185000 .
    موفق باشی

کاربر ممتاز حرفه ای hashem_wolf آواتار ها
    تشکرها / پسندها

به نظر من همن انجمن الان شده بهترين اموزشگاه در همه سطوح

www.hashem-wolf.ir
    مشاوره :09374255105

کاربر عادی hamidz10 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام خدمت هم دوستان عزیز این نظر نظر شخصی من هست البته من خودم Ccna , mcse را توی کهک... گذراندم که ادعاش میشه مدرکش ارزش داره راستش بخواهم بگم من هیچی یاد نگرفتم ولی وقتی خودم از تجربیات شخصی دیگران و جستجو از اینترنت و خواندم جزوات فارسی که در اینترنت توسط همین بچه ها گذاشته شده بود و با خوردن مشکلات و سوال کردن الان خیلی بهتر شدم تا زمانی که تو موسسه مدرک گرفتم در واقع اگر بخواهم رو راست باشم بیشتر موسسه ها فقط به فکر پر کردن جیب خودشان هستند

کاربر مستعد jadogar123 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

کلاس ها بیشتر برای یک مرور سریع و کلیات و آشنایی با مفاهیم هست. برای امتحان و تخصص طبیعتا از کلاسها چیزی آنچنانی حاصل نمیشه. خود شخص هم بخواد بخونه همین مراحل را میتونه البته زمان بیشتری را لازم داره. برای امتحان و تخصص چیزی جای مرجع زبان اصلی و تجربه نمیشه. در واقع کلاس زمان شروع اولیه را کوتاه میکنه.
    ذاکری
    شماره تماس همکاری و تجاری 2520 585 915
    mt.zakeri(at)gmail.com

Life Is VVhat Ever U Think

کاربر عادی Sahand Co آواتار ها
    تشکرها / پسندها

دوستان عزیز تنها پشتکار و علاقه باعث یادگیری می شود نه درصد بالای iq

ثبت نام در موسسات آموزشی 3 مزیت دارد :
    1- منظم بودن و روند تصاعدی در یادگیری مطالب پیچیده
    2- پرداخت شهریه باعث می شود که دانشجویان با دلسوزی بیشتری دروس را پیگیری کنند
    3- استاد خوب باعث می شود که انگیزه دانشجویان برای ادامه دادن مضاعف شود.

کاربر عادی amirrrrrrr آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من مجتمع فنی mcse خوندم. خوب بود. ولی اگه کسی واقعا به دنبال یادگرفتنه به نظر من خودش بخونه خیلی بهتره
    1- تو موسسه هیچ وقت فرصت نمیشه که تمام مطالب کتاب کاور بشه
    2- با جزوه استاد سطح اطلاعات شما به حد محدودی کاهش میابه

ولی فیلم های cbt nuggets رو اگه ببینید خیلی عالیه! به اندازه چند تا کلاس می ارزه!

اگر باز هم اصرار دارید که کلاس برید ok ولی حتما کتاب رو قبلش بخونید تا یه پیش زمینه ای داشته باشید

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)