ShirazOnline
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: کارنامه ی امتحانات

کاربر عادی Ahmadreza آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض کارنامه ی امتحانات

با سلام خدمت دوستان عزیز

همونطور که می دونید زمانی که هر کدوم از امتحانات mcse و mcitp یا هر مدرک دیگه مایکروسافت رو می دهید به شما یک کارنامه داده می شه. در یک فروم خارجی خوندم که اعضای متخصص و فعال اون گفته بودن این کارنامه هست که مدرک شما رو معتبر می کنه. و همیشه باید این کارنامه رو داشته باشید وگرنه مدرکتون بدون این کارنامه ارزشی نداره. اینو در مورد کسانی که به صورت vpn و غیر قانونی امتحان می دن گفته بودن. می خواستم بدونم کسانی که با vpn امتحان می دن این کارنامه رو می گیرن یا نه؟

البته من قصد ندارم این طوری امتحان بدم و فقط می خوام بدونم.
    با تشکر
    MCP

2. Likes yektabook liked this post
  3. # ADS
    Circuit advertisement

Super Moderator patris_70 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نه، این حرف چرت است، ببخشید
    ارزش داره، ولی !!!!
    حالا اگه ولی را خودت گفتی؟
    داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    نه، این حرف چرت است، ببخشید
    ارزش داره، ولی !!!!
    حالا اگه ولی را خودت گفتی؟
    ولی چی؟
    این مدرک به لعنت خدا نمی ارزه؟

من 3 تا از امتحانات رو 10 روز پیش در استانبول دادم و خدا رو شکر همه رو قبول شدم.
    من فقط می خوام بدونم چه جوری مایکروسافت می فهمه این مدرک تقلبی است یا واقعی؟
    MCP

تشکرها / پسندها

نه، تو خارج حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از شرکتها که برای مصاحبه میرید، این برگ را میخواهند که ببینند در کجاها شما قوی یا ضعیف هستید.
    وقتی اسم شما در سایت ثبت شده بشد اصل است. مشکل امتحان در ایران این است که به شما پرومتریک آی دی را نمیدهند.
    در صورتی که مایکروسافت بخواهد گیر بدهد، از محل امتحان فیلم آن زمان را میخواهد که عکس شخص مورد نظر را با پاسپورت تطبیق دهد یا ببیند که تقلب کرده و غیره.(که این کار تا به حال خیلی خیلی خیلی به ندرت اتفاق افتاده)
    داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

تشکرها / پسندها

نه، تو خارج حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از شرکتها که برای مصاحبه میرید، این برگ را میخواهند که ببینند در کجاها شما قوی یا ضعیف هستید.
    وقتی اسم شما در سایت ثبت شده بشد اصل است. مشکل امتحان در ایران این است که به شما پرومتریک آی دی را نمیدهند.
    در صورتی که مایکروسافت بخواهد گیر بدهد، از محل امتحان فیلم آن زمان را میخواهد که عکس شخص مورد نظر را با پاسپورت تطبیق دهد یا ببیند که تقلب کرده و غیره.(که این کار تا به حال خیلی خیلی خیلی به ندرت اتفاق افتاده)
    ممنون پاتریس جان

فقط یه سواله دیگه اگر شخص Prometric ID رو نداشته باشه چه مشکلاتی واسش پیش میاد؟
    چون این طور که من از صحبت های شما فهمیدم عملاً تفاوتی در مدرک کسی که با VPN امتحان می ده با کسی که قانونی امتحان می ده به جز پول بیشتری که باید بده و نداشتن prometric ID چیز دیگه ای نیست.
    MCP

تشکرها / پسندها

اگر id را نداشته باشی که کارت خیلی سخته، چون باید کپی پاسپورت و غیره را به آنجا بفرستی که ثابت کنی که به قول معروف تو خودت هستی.
    پرومتریک تو را از روی id و ایمیل میشناسه، مثل مایکروسافت که تو را از id و ایمیل میشناسه.

تشکرها / پسندها

اگر id را نداشته باشی که کارت خیلی سخته، چون باید کپی پاسپورت و غیره را به آنجا بفرستی که ثابت کنی که به قول معروف تو خودت هستی.
    پرومتریک تو را از روی id و ایمیل میشناسه، مثل مایکروسافت که تو را از id و ایمیل میشناسه.
    پس اگر از کسی که با vpn امتحان داده پرومتریک آی دی را بخواهند اونجاست که دستش رو می شه. درسته؟
    MCP

کاربر عادی alilio آواتار ها
    تشکرها / پسندها

احمد رضا من خودم امتحانای MCSE رو رفتم ترکیه دادم چون هم میخواستم سطح علمی خودم رو بسنجم هم مدارک رو قانونی و هم با Prometric ID بگیرم.خیلی سخت بود تو 7 روز 7 تا امتحان دادم...اما می ارزید برام که آینده ام رو خراب نکنم.خلاصه وقتی برگشتم دیدم یکی از دوستام تو ایران امتحان داده و میگفت Prometric ID هم داره.خیلی برام جالبه بدونم کار پرومتریک جلوگیری از این کاره چجوری به این دوستم id داده...تازه میگفت خودشم امنحان نداده استادش بجاش امتحان داده.
    واقعا بین منی که این سختی رو کشیدم یا اون فرقی نیست؟پدرم در اومد 7 تا امتحان یه جا دادم:(
    https://www.mcpvirtualbusinesscard.com/VBCServer/Ali.A/profile

کاربر عادی Ramin2 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط alilio نمایش پست ها
    احمد رضا من خودم امتحانای MCSE رو رفتم ترکیه دادم چون هم میخواستم سطح علمی خودم رو بسنجم هم مدارک رو قانونی و هم با Prometric ID بگیرم.خیلی سخت بود تو 7 روز 7 تا امتحان دادم...اما می ارزید برام که آینده ام رو خراب نکنم.خلاصه وقتی برگشتم دیدم یکی از دوستام تو ایران امتحان داده و میگفت Prometric ID هم داره.خیلی برام جالبه بدونم کار پرومتریک جلوگیری از این کاره چجوری به این دوستم id داده...تازه میگفت خودشم امنحان نداده استادش بجاش امتحان داده.
    واقعا بین منی که این سختی رو کشیدم یا اون فرقی نیست؟پدرم در اومد 7 تا امتحان یه جا دادم:(
    فرق شما توی دانسته هاتون هست. مگرنه با braindump همه میتونند مدرک بگیرند.
    ʇɥɓıʇ ⊥I dǝǝʞ

محروم Banned1 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

کسی اطلاع داره که ، میشه دوبی امتحان داد یا نه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)