ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: كندي در باز شدن كامپيوترهاي شبكه محلي

کاربر عادی keramat.am آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض كندي در باز شدن كامپيوترهاي شبكه محلي

با سلام به همه دوستان
    من در يك شبكه كامپيوتري متوسط با مشكلي مواجه شده‌ام و آن عبارت است از اينكه وقتي مي‌خواهم وارد ورك گروپي متشكل از 40 كامپيوتر بشوم خيلي طول مي‌كشد تا كامپيوترهاي موجود در اين ورك گروپ را نمايش دهد. مي‌خواستم علت كندي باز شدن شبكه داخلي را از شما اساتيد بپرسم. در ضمن من خودم ادمين شبكه هستم و كليه سويچهايي كه ارتباط بين شبكه را به عهده هستند از يك مارك و 100/1000 مي‌باشند. با تشكر.
    ویرایش توسط keramat.am : 2011/01/23 در ساعت 09:56 AM

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی alilio آواتار ها
    تشکرها / پسندها

مشخصه دوست من شما برای 40 تا کامپیوتر workgroup راه انداختی .انتظار سرعت هم داری؟
    پدرشون در میاد هر کدوم که 40 تا pc رو برن بگردن و share folder ها رو بیارن.نه active داره نه DNS.
    ماکروسافت بیش تر از 10 الی 12 pc رو در workgroup بهینه نمیدونه و توصیه نمیکنه.
    By design, the optimum size of a workgroup is 10 to 12 machines.
    Beyond that number, network performance starts degrading noticeably and
    the administrative head-aches start growing exponentially. Further,
    WinXP Pro, like WinNT and Win2K, will allow a maximum of 10 simultaneous
    connections. WinXP Home allows a maximum of 5 simultaneous inbound
    connections.
    https://www.mcpvirtualbusinesscard.com/VBCServer/Ali.A/profile

کاربر مستعد hamidreza_elyasi2002 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

فکر کنم برای شبکه workgroup که شامل 40 تا سیستم باشه طبیعیه..برای workgroup اصولا 10 تا سیستم توصیه میشه..
    ویرایش توسط hamidreza_elyasi2002 : 2011/01/22 در ساعت 12:17 PM دلیل: اشتباه تایپی
    موفقیت،1 درصد نبوغ و 99 درصد عرق ریختن است. (ادیسون)

Super Moderator patris_70 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط keramat.am نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من در يك شبكه كامپيوتري متوسط با مشكلي مواجه شده‌ام و آن عبارت است از اينكه وقتي مي‌خواهم وارد ورك گروپي متشكل از 40 كامپيوتر بشوم خيلي طول مي‌كشد تا كامپيوترهاي موجود در اين ورك گروپ را نمايش دهد. مي‌خواستم علت كندي باز شدن شبكه داخلي را از شما اساتيد بپرسم. در ضمن من خودم ادمين شبكه هستم و كليه سويچهايي كه ارتباط بين شبكه را به عهده هستند از يك مارك و 100/1000 مي‌باشند. با تشكر (كرامت)
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

کاربر عادی keramat.am آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با تشكر از همراهي دوستان عزيز. از اين شبكه فقط براي استفاده از اينترنت استفاده مي‌شود. هم active دارد هم DNS. بنده در جاي ديگري به عينه ديده‌ام كه در يك ورك گروپ براحتي حداقل سي دستگاه كامپيوتر بسرعت در My Network نمايان مي‌شوند و معطلي هم ندارند. اگر راهنمايي جامع و كاملي كه بتواند اين مشكل را برطرف كند و ضمنا به زبان فارسي هم باشد رهين منت خواهم بود. با احترام فراوان.

کاربر عادی shahrzad_mehdi آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط keramat.am نمایش پست ها
    با تشكر از همراهي دوستان عزيز. از اين شبكه فقط براي استفاده از اينترنت استفاده مي‌شود. هم active دارد هم DNS. بنده در جاي ديگري به عينه ديده‌ام كه در يك ورك گروپ براحتي حداقل سي دستگاه كامپيوتر بسرعت در My Network نمايان مي‌شوند و معطلي هم ندارند. اگر راهنمايي جامع و كاملي كه بتواند اين مشكل را برطرف كند و ضمنا به زبان فارسي هم باشد رهين منت خواهم بود. با احترام فراوان.

دوست گرامی
    نصب بودن Active کاری نمی کند شما باید دیگر سیستم هاتون رو تحت Active بیارین اگر این کار رو کردین که دیگه شبکه work group نیست Domain میشه لطفا بیشتر راجع به ساختار شبکتون توضیح بدین
    قلاب علامت کدام سوال هست که ماهی ها به آ ن پاسخ می دهند؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)