ShirazOnline
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: معرفی اجمالی سیستم عامل FreeBSD به زبان فارسی همرا با آموزش نصب این سیستم عامل

کاربر فعال RB433 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض معرفی اجمالی سیستم عامل FreeBSD به زبان فارسی همرا با آموزش نصب این سیستم عامل

سیستم عامل فری بی‌اس‌دی (به انگلیسی: FreeBSD) سیستم عاملی است که در سال ۱۹۹۲ از سیستم عامل بی‌اس‌دی یونیکس اقتباس گشته است. این نرم‌افزار آزاد به عنوان سرور هم‌اکنون مورد استفاده شرکت‌های بزرگی چون یاهو قرار می‌گیرد. کتاب حاضر به معرفی این سیستم عامل می پردازد که شما می توانید این کتاب را همراه با فیلم آموزش نصب این سیستم عامل از سایت آغازه رایگان دانلود کنید.

عنوان کتاب: کتاب معرفی اجمالی سیستم عامل FreeBSD به زبان فارسی همراه با فیلم
    آموزشی نصب این سیستم عامل

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 13

حجم فایل: 135 کیلوبایت [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

پسورد فایل: [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

فیلم آموزش تصویری نصب سیستم عامل FreeBSD

FreeBSD به صورت متنی نصب می شود و برنامه ای که مدیریت نصب را کنترل می کند برنامه sysinstall است که با کمک این برنامه شما FreeBSD را نصب می کنید. برای نصب به سخت افزاری احتیاج دارید که بتواند با این سیستم عامل کار کند معمولا FreeBSD بر اکثر دستگاههای قدیمی نصب می شود و به سخت افزار زیاد قوی احتیاج ندارد , البته اگر سیستمی پرقدرت می خواهید مخصوصا برای نصب محیط های گرافیکی احتیاج به یک سخت افزار بهتری دارید. همیشه به یاد داشته باشید برای نصب هر سیستم عاملی از اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک خود حتما Backup تهیه کنید و پشتیبان داشته باشید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

پسورد فایل: [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فروش آموزش های شبکه - وایرلس - میکروتیک testout.ir

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر مستعد arfr آواتار ها
    تشکرها / پسندها

دوستان اطلاع ندارند که آیا کتاب چاپ شده ای به فارسی برای این خانواده سیستم عامل ها هست یا نه ؟
    Mikrotik Certified Consultant

کاربر عادی X32X آواتار ها
    تشکرها / پسندها

کتابی در این مورد به فارسی وجود نداره اما کلاس خوب هست براش در شرکت ایمن پردیس و مدرک بین‌المللی (bsda) هم میتونید بگیرید بعد از شرکت در آزمون .

تشکرها / پسندها

درسته دوست عزیز اما اینو در نظر بگیرید که وقتی سر و کارم در محل کار با سیستم عامل های دیگه ای به جز bsd باشه و تا ساعت 5 هم سر کار باشم وقتی برای مطالعه به لاتین نیست و طبیعتا درگیری خاصی با bsd هم ندارم که بخوام حین کار یاد بگیریم ، به این ترتیب تنها راهی که باقی می میونه واسه یادگیری ساده کتاب به فارسیه !
    ** شاالله یکی همت کنه ترجمه به فارسیش رو بذاره !
    راستی موسسه ای سراغ ندارید که DVD / CD اموزشی BSD ها رو داشته باشه ؟ ( ترجیحا فارسی !)

کاربر فعال H.Mehrara آواتار ها
    تشکرها / پسندها

همونطوری که در \ست قبلی دوستمون گفت تنها نماینده رسمی مدارک bsd شرکت ایمن پردیس هستش استاد فرخی شایید بتونه کمکت کنه !!
    Solaris , BSD Unix admin.
    business Contact: 09374700196
    www.Mehrara.Net

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط arfr نمایش پست ها
    درسته دوست عزیز اما اینو در نظر بگیرید که وقتی سر و کارم در محل کار با سیستم عامل های دیگه ای به جز bsd باشه و تا ساعت 5 هم سر کار باشم وقتی برای مطالعه به لاتین نیست و طبیعتا درگیری خاصی با bsd هم ندارم که بخوام حین کار یاد بگیریم ، به این ترتیب تنها راهی که باقی می میونه واسه یادگیری ساده کتاب به فارسیه !
    ** شاالله یکی همت کنه ترجمه به فارسیش رو بذاره !
    راستی موسسه ای سراغ ندارید که DVD / CD اموزشی BSD ها رو داشته باشه ؟ ( ترجیحا فارسی !)
    من تقریبا شرایطی مثل شما دارم البته فکر نمیکنم زبانتون به فجیعی من باشه :دی اگر نمی‌تونید کتاب لاتین بخونید بهتون پیشنهاد میکنم به کلاس برید به عنوان کسی که چند تا کلاس با استاد فرخی داشتم بهتون قول میدم نهایت استفاده رو از کلاس و ساعت آنتراک بین کلاس خواهید داشت :دی و میتونید یک مدرک بین المللی هم بگیرید بعد از امتحان دادن .داکیومت فارسی در این مورد زیاد وجود نداره متاسفانه. میتونید از مقالات آقای فریدی برای شروع استفاده کنید:
    کد:
    http://mfaridi.com/fa/
    در مورد سی دی آموزشی هم تا اونجایی که من میدونم فارسی چیزی نداریم (یا حداقل من ندیدم) انگلیسی هم یک آموزش تصویری من پیدا کردم VTC UNIX System Administration Essentials هست(سیستمی که روش کار میشه freebsd هست) به نظرم خودم خیلی پیش پا افتاده است .
    پیشنهاد من برای کتاب لاتین برای دوستان دیگه freebsd handbook (با هزار صفحه بیشتر نیازهای شما رو برطرف میکنه) و کتابهای آقای مایکل لوکاس هست البته استاد فرخی هم کتابی در این مورد دارن که کتاب خوب و کاربردیه.

چاکره حاج حسین هم هستیم :دی
    ویرایش توسط X32X : 2011/03/27 در ساعت 04:52 PM

تشکرها / پسندها

دوست عزیز مشکل ، یا در واقع مورد من اینه که من محل کارم اجازه نمیده که بتونم حتی یک هفته برم تهران کلاس ، چون هزینه ها به کنار ، خودم هم که بخوام بدم نمیشه حدود 7-9 روز دور باشم ، تصور کن عید سر کار باشی .....
    مطالب آقای فریدی : چرا متاسفانه ؟

تشکرها / پسندها

متاسفانه رو برای مقالات آقای فریدی نگفتم برای کم بودن داکیومنت فارسی گفتم :دی

تشکرها / پسندها

بله حق با شماست ! من نقطه بعدش رو که جمله رو جدا میکنه ندیدم ! ممنون از لطفتون
    سایت ایشون رو هم دیدم ، فکر کنم تنها سایت قابل اتکا فارسی باشه

کاربر عادی FreeBSD آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام دوستان خوبم
    با توجه به صحبت دوستان متاسفانه سورس فارسی برای ‌BSD نیست. استاد فرخی در این زمینه برنامه هایی دارند و داریم سعی می کنیم مقاله های سایت FreeBSD رو بصورت فارسی در اختیار علاقه مندان قرار بدیم.

بهرحال اگه سوال خواصی دارید بپرسید که هم انجمن فعال تر باشه و هم دوستانی که اطلاعات دارن حتما کمکتون کنن. من هم تا جایی که اطلاعات و وقتم اجازه بده در اختیار دوستان هستم.

موفق باشید
    Windows for now, Linux for tomorrow, BSD for ever.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)