ShirazOnline
صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 128

موضوع: سوالات مربوط به تاپیک >> آموزش وایرلس از ابتدا <<

کاربر فعال adel28 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط pinar1989 نمایش پست ها
    چک شد
    مشکل از برق و پریز نیست
    وقتی یک مودم فقط با وایرلس به سیستم کانکت میشه مشکلی نداره
    اما وقتی که کامپیوتر رو که با کابل لن وصل هستش رو میخوایم روشن کنیم
    خوب مودم حالا باید به دوصورت خدمات ارائه بده(هم وایرلس هم از طریق کابل لن)در اینصورت ریستارت میشه و به هر دوتا خدمات میده
    مشکل من هم اینجاست که نمیخوام ریستارت بشه
    تنظیماتی برای جلوگیری از این کار هست یا نه؟؟؟
    به پورت لن لبتاپ هم میزنید این مشکل ریست شدن را دارید؟
    آنقدر شكست ميخورم تا راه شكست دادن را بياموزم!

2. Likes SIAMAK.H liked this post
  3. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی sinap آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام
    من اشتراک اینترنت وایرلس گرفتم.از nanostaton2 استفاده میکنم.میخواستم ببینم میتونم با همون نانو استیشن دوباره بصورت wifi به اشتراک بزارمش.درکل نانو استیشن2 این قابلیتو داره که امواج wifi روبصورت station دریافت کنه وهمزمان خودش بصورت access point ارسال کنه.منظورم بدون نیاز به کامپیوتر ووسیله جانبی دیگه هستش؟اگه این قابلیتو داره خواهشا اموزششو بزارین

کاربر عادی publisher آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام این قابلیت رو داره ولی به شرت و شروته ها و برو در مورد مود wds بخون
    روی خاکیم یادمان نمی کنند وای به روزی که خاکمان کنند

کاربر عادی ghoste آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام . چشکلی رمز وایرلس مودم را ه@@ک کنیم؟باویندوز؟

کاربر عادی SIAMAK.H آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام به همه دوستان اگر اساتید منو راهنمایی کنن ممنون میشم.یه انتنnanostation ioco m5دارم رو حالت بریج بود داشتم استفاده میکردم از دکمه ریست روی اداپتور ریستش کردم و الان نت قطع شده میشه راهنمایی کنید دوباره کانفیگش کنم بریج یا ppoeهر کدوم که امکانش هست؟.چون قبلا از ای اس پی پرسیدم گفت برای تغییر بریج به پی پی او ای باید با ما هماهنگ کنید تا یه اکسس پوینت (یا یه چیز شبیه این گفت)باید بهتون ا ختصاص بدیم.حالا راهی نداره که خودم وارد تنطیماتش بشم و کانفیگش کنم؟ قبل از ریست وارد 192.168.1.20شدم و از تمام صفحات عکس گرفتم که بعدا به همون حالت تنظیمشون کنم.ولی الان اصلا شکل تنظیمات عوض شده و با اون موقع فرق داره.(لطفا کمک کنید چون حقیقتش ندارم 40 تومان دیگه هزینه نصب بدم بیان کانفیگ کنن)

کاربر فعال alisc آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK.H نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان اگر اساتید منو راهنمایی کنن ممنون میشم.یه انتنnanostation ioco m5دارم رو حالت بریج بود داشتم استفاده میکردم از دکمه ریست روی اداپتور ریستش کردم و الان نت قطع شده میشه راهنمایی کنید دوباره کانفیگش کنم بریج یا ppoeهر کدوم که امکانش هست؟.چون قبلا از ای اس پی پرسیدم گفت برای تغییر بریج به پی پی او ای باید با ما هماهنگ کنید تا یه اکسس پوینت (یا یه چیز شبیه این گفت)باید بهتون ا ختصاص بدیم.حالا راهی نداره که خودم وارد تنطیماتش بشم و کانفیگش کنم؟ قبل از ریست وارد 192.168.1.20شدم و از تمام صفحات عکس گرفتم که بعدا به همون حالت تنظیمشون کنم.ولی الان اصلا شکل تنظیمات عوض شده و با اون موقع فرق داره.(لطفا کمک کنید چون حقیقتش ندارم 40 تومان دیگه هزینه نصب بدم بیان کانفیگ کنن)

سلام
    ابتدا ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم
    ای کاش یه تاپیک جدیدباز می کردید !

اول به کارت شبکه روی سیستم خودتون IP بدید بدین شکل :
    IP : 192.168.1.100
    subnet : 255.255.255.0
    Gateway : 192.168.1.20

حالا برید داخل مرورگر و تایپ کنید : 192.168.1.20
    سپس صفحه کانفیگ برای شما باز میشه !

حالا شما باید به رادیو/آنتن سرویس دهنده متصل بشید !
    وارد تب وایرلس بشید
    این کار کشور رو بزارید روی complian test
    wireless mode رو بزارید : station
    حالا جلوی فیلد SSID یک دکمه هست ( به نام select یا Browse یا هر چیزه دیگه ای ) شما روی اون کلیک کنید ! حالا تمام سرویس دهندگانی که سیگنال هاشون رو میبینید شما مشاهده می کنید !
    شما سرویس دهنده خودتون رو انتخاب کنید و اوکی کنید !

سپس اون پایین در تب وایرلس یک قسمت اضافه میشه به نام wireless security که شما باید رمز عبور رادیو سرویس دهنده رو وارد کنید !
    این رمز رو باید از سرویس دهنده سوال کنید !

این رمز رو که وارد کردید متصل میشید به سرویس دهنده ! حالا برید داخل تب Network رو اونجا رو بزارید روی بریج و تمام !

این تاپیک رو هم ببینید : [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

9. Thanks SIAMAK.H, hajijon thanked for this post
    تشکرها / پسندها

این تاپیک رو حتما ببینید : [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

11. Thanks hajijon thanked for this post
    کاربر عادی SIAMAK.H آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم که زود جواب دادید.به خدا این چند روز با این نت دایال اپ(نفتی) اینقدر تو این فروم ها گشتم دیگه خسته شدم کسی هم جوابمون و نداد.دیگه همینجا سوالمو مطرح کردم گفتم اگر کسی بخواد جواب بده میده. دمتون گرم.حالا این رمز امنیتی که گفتید همون که میگه 8کاراکتر بیشتر قرار دهید قبلا یادداشتش کرده بودم.
    1-یعنی بعد از ریست کردن آنتن اونم عوض میشه؟(اول بریج بود یادداشتش کردم بعد به ppoe ودوباره به بریج کانفیگ تغییر یافت هنوز همون رمز اول بر قرار بوده یا با هر کانفیگ عوض شده؟) قبلا فانوس 300 بود الان هم همونو گذاشتم .
    2-در ضمن تو قسمتssidقبلا selectرو که میزدم تو لیست اسم ssidخودمم بود مثلاfanos-n24الان بعد از ریست باز همونو گذاشتم ولی دیگه نیست و اسمهایی که مربوط به ای اس پی خودم هستfanosm3/fanosgm34 /f4و .....یعنی هر کدوم رو انتخاب کنم مشکلی پیش نمیاد? چون نمیخوام سهوا به سرویس کسی تجاوز کنم.
    3-آیپی گیت 192.168.1.20وی رو که تو کانکشن تعریف میکنم میتونم وارد تنظیمات نانو بشم و توی قسمت lan network setting هم واردش میکنم ولی بعد از چند دقیه دیگه عمل نمیکنه و تو قسمت Local Area Connectionبه این صورت در میاد
    بازهم از راهنمایتون خیلی خیلی تشکر میکنم
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (16.9 کیلو بایت, 6 نمایش)

تشکرها / پسندها

حالا این رمز امنیتی که گفتید همون که میگه 8کاراکتر بیشتر قرار دهید قبلا یادداشتش کرده بودم.
    بله همینه

1-یعنی بعد از ریست کردن آنتن اونم عوض میشه؟(اول بریج بود یادداشتش کردم بعد به ppoe ودوباره به بریج کانفیگ تغییر یافت هنوز همون رمز اول بر قرار بوده یا با هر کانفیگ عوض شده؟) قبلا فانوس 300 بود الان هم همونو گذاشتم .
    نه ! Security Key هیچ وقت عوض نمیشه !

2-در ضمن تو قسمتssidقبلا selectرو که میزدم تو لیست اسم ssidخودمم بود مثلاfanos-n24الان بعد از ریست باز همونو گذاشتم ولی دیگه نیست و اسمهایی که مربوط به ای اس پی خودم هستfanosm3/fanosgm34 /f4و .....یعنی هر کدوم رو انتخاب کنم مشکلی پیش نمیاد? چون نمیخوام سهوا به سرویس کسی تجاوز کنم.
    یعنی قبلا ssid شما fanos-n24 بود ؟
    پس الان باید دنبال همون بگردید ! اگر نیست با شرکت تماس بگیرید ببینید میتونید به یک رادیو دیگه مثلا fanosm3 کانکت بشید ؟

3-آیپی گیت 192.168.1.20وی رو که تو کانکشن تعریف میکنم میتونم وارد تنظیمات نانو بشم و توی قسمت lan network setting هم واردش میکنم ولی بعد از چند دقیه دیگه عمل نمیکنه و تو قسمت Local Area Connectionبه این صورت در میاد

مشکلی نیست !

تشکرها / پسندها

به سیستم خودتون بدید 192.168.1.18 سپس گتوی بدید 192.168.1.20

اگر پیغام داد : Public رو بزنید

صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)