ShirazOnline hotspotplus
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: کمک در رابطه با راه اندازی یک گیم نت در سطح شهر توسط وایرلس

کاربر عادی danyal_202005 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض کمک در رابطه با راه اندازی یک گیم نت در سطح شهر توسط وایرلس

دوستان من یک دستگاه AP در اختیار دارم که از اون طریق از یکی از ISp های سطح شهر خدمت آنلان دریافت میکنم
    حالا سوالی که داشتم میخواستم از طریق همین وایرلس یک گیم نت راه بندازم به صورتی که در خونه کنترل کامل روش داشته باشم چه کار باید بکنم
    البته مراکز انجام بازی چند تا از کافی نت های سطح شهر هستند منظور اصلی بنده هماهنگ کردن و مسنجم کردن اونها در سطح شهر توسط بنده هستش
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

2. # ADS
    Circuit advertisement

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

وایرلس کارا جواب نمیدن گفتم من جواب بدم
    ببین دوست عزیز این کار شدنی است ولی به خرجش به نظر من نمی ارزه چون همه باید ap داشته باشند و اگر فاضله زیاد باشه یا موانع داشته باشید هم خرج میره بالا هم نشدنی میشه
    شما با یک دونه Ap نمیتونید این کار و بکنید چون احتمالا نقاط مورد نظر شما در جهت های مختلف قرار دارند که چندین آنتن و AP لازم دارید همونطوری که از روی دکل ISP ها قابل مشاهدست
    کلا خرجش اونقدری هست که ارزس نداشته باشه
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر مستعد root آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض ...

ادمین درست میگه
    باید در فاصله زیاد point 2 point بزاری که بقیشو خودت بهتر میدونی که نزاری بهتر
    من تا یکی دو هفته دیگه یه پروژه دارم .
    تجربم رو براتون میزارم

یه مقاله هم از VOIP دارم دو هفتس میخوام edit کنم وقت نمیشه

:retarded: :retarded:

کاربر عادی wazet آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ریسک استفاده از ارتباط بصورت بیسیم برای گیم بسیار بالاست و تمامی فاکتورهای برقراری یک ارتباط بیسیم باید بصورت 100% انجام شده باشه همون داستان پینگ ، سیگنال ، مانع ، کیفیت کار ، نبود الودگی فرکانسی و از همه مهمتر استفاده از تجهیزات مناسب که قیمت بالاست البته شما توانستی که با تجهیزات ارزان قیمت این لینک رو برقرار کنی و فرضا سیگنال 60 گرفتی باید این رو بدونی که یک تایم اوت در ارتباط یعنی هنگیدن و ریست .

کاربر عادی danyal_202005 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ممنون از پاسخ ها و راهنمایی های شده
    البته این روش بیشتر برای استفاده در شهرستانهاست چون در شهر های بزرگتر بدلیل وجود Dsl این روش غیر مغول به نظر میرسه

کاربر عادی sm.davoudi آواتار ها
    تشکرها / پسندها

در شهرستانها هم مشکلاتی داره ولی اگه شهرستان کوچیک باشه من خودم تا به حال یکی راه انداختم ولی شعاع شهر بیشتر از 1 کیلومتر نبوده و نعداد کاربرهای همزمان هم حداکثر 60 نفر روی 2 بازی ، با تجهیزات زیر :
    Proxim Ap4000 LrMr
    12Dbi Omni antenna
    ببخشید من یکم جدیدم

کاربر فعال webgard3 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با وایرلس هم میشه و اتفاقا خوب هم هست.
    من توی یه شهرستان 8 تا گیم نت رو به هم وصل کردم براشون گیم سرور گذاشتم دیگه لازم نیست پول اینترنت بدن
    برای هر گیم نت تقریبا 350 تومن آب خورد.
    ...Thechnology is faster than you
    .so Try HARD

کاربر مستعد حرفه ای kima آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    ریسک استفاده از ارتباط بصورت بیسیم برای گیم بسیار بالاست و تمامی فاکتورهای برقراری یک ارتباط بیسیم باید بصورت 100% انجام شده باشه همون داستان پینگ ، سیگنال ، مانع ، کیفیت کار ، نبود الودگی فرکانسی و از همه مهمتر استفاده از تجهیزات مناسب که قیمت بالاست البته شما توانستی که با تجهیزات ارزان قیمت این لینک رو برقرار کنی و فرضا سیگنال 60 گرفتی باید این رو بدونی که یک تایم اوت در ارتباط یعنی هنگیدن و ریست .
    اتفاقا ما انجام دادیم
    ریسک بالایی هم نداره
    چرا که بازی های تحت شبکه رو زمانی که از اینترنت با پینگ تایم متغیر و سرعت نه چندان جالب میشه درست بازی کرد چرا از طریق وایرلس و لین بیسیم نشه با کیفیت بهتر بازی کرد
    فروشگاه آنلاین محصولات شبکه www.ShirazOnline.Com

کاربر عادی wazet آواتار ها
    تشکرها / پسندها

بله جناب خسروی بنده هم عرض کردم که نیاز به تجهیزات مناسب و گران قیمت داره نسبت به تجهیزات معمول و ارزان قیمت که برای انتقال اینترنت داریم ازش استفاده می کنیم ریسک رو من در استفاده از تجهیزات ارزان قیمت و نا مناسب بودن شرایط عرض کردم وگر نه در شرایط مناسب و با تجهیزات خوش قیمت کار حله.نمونه هم همین دوست ما گفته از پروکسیم استفاده کرده جواب هم گرفته که روی هم 800،900 تومن هزینه برای خودش شده خوب به یقین این مقدار پول شاید به چشم بعضی ها زیاد بیاد چون ارزش کار رو شاید نتونن درک کنن از جهت اینکه از اینترنت بازی میشه کرد با پینگ تایم بالا و گاها تایم اوت و سرعت نه چندان جالب پس چرا در یک لن بیسیم نشه بله حرف شما درسته ولی بازی ها جاوا باشن فلش باشن یا هر فرمت دیگه برای استارت بازی اول اطلاعات مورد نیاز ذخیره میشه و بعد بازی رو میشه تقریبا مستقیم از سرور انجام داد که اون هم اکثرا بازی های خیلی ساده و ثابت هستش و همه چیز در حداقل هستش و بازی تحت شبکه رو پهنا می خواد جناب خسروی .برای مثال شما کانتر می تونی بازی کنی با استفاده از بستر اینترنت و نحوه اتصال هم دیال اپ باشه خط شما هم pcm4 باشه و بیشتر از 2 یا 3 کیلو نتونی بگیری؟ بله پهنای باند 64 اختصاصی باشه میشه امیدوار بود ولی همه که این امکانات رو ندارن و اکثرا دیال اپ هستن با وضعیت بد سرعت.امید وارم جواب بنده شما رو قانع کرده باشه.
    ویرایش توسط wazet : 2008/03/24 در ساعت 11:30 AM

کاربر عادی msherm آواتار ها
    تشکرها / پسندها

دیتا های بازی های گیم معمولا مختصات هاست و کل گرافیک رد و بدل نمیشه
    پس زیاد جای نگرانی نیست..
    تنها مشکل قطع ارتباظ هست که باعث لگ میشود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)