ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: گرفتن آزمون های بین المللی مایکروسافت mcitp و mcse در مجتمع فنی تهران

کاربر عادی nsmcse آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض گرفتن آزمون های بین المللی مایکروسافت mcitp و mcse در مجتمع فنی تهران

چند وقتیه که مجتمع فنی تهران ادعا میکنه که سرور اختصاصی واسه گرفتن امتحان های ماکروسافت آورده و جدیدا میخواد امتحان بگیره اینکه چه معتبر هست رو نمی دونم اگه باشه که خوبه

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

2. Likes mosallaei liked this post
  3. # ADS
    Circuit advertisement

Super Moderator patris_70 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط nsmcse نمایش پست ها
    چند وقتیه که مجتمع فنی تهران ادعا میکنه که سرور اختصاصی واسه گرفتن امتحان های ماکروسافت آورده و جدیدا میخواد امتحان بگیره اینکه چه معتبر هست رو نمی دونم اگه باشه که خوبه

ایران در لیست تست سنترهای Prometric نیست. تا وقتی دولت آمریکا، ایران را تحریم کرده، هیچکدام از شرکتهای آمریکایی اجازه فعالیت در ایران را ندارند.
    چند بار باید این نکته گفته شود!!!!

داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

5. Thanks nastaran.n thanked for this post
    Dislikes mosallaei disliked this post
    کاربر عادی sinaxex آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با وی پی ** وصل میشند قطعا والا این همه ادم پول اشون رو دور نمیریختند برند دبی ازمون بدند!
    پس فردا با این مدارک تشریف ببرید خارج کشور خیلی سریع معلوم میشه مدرک اتون اعتبار نداره با وجود اینکه ازمون دادید! چون وقتی تو پاسپورت اتون ثبت نشده و از کشور خارج نشدید و رفتید امتحان دادید و اومدید معلمو میشه که مدرک اتون ساقط اعتبار هست!!!!

7. Dislikes mosallaei disliked this post
    کاربر عادی sadegh.nakhjavani آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من راجع به مجتمع فنی چیزی نمی دونم ولی دوستانی که در ایران امتحان میدن در واقع بصورت Remote با یکی از Center های مایکروسافتی در ارتباطند. شخصی به جای شما پشت سیستم شما در سر جلسه میشینه و شما از اینور امتحان میدین (البته بعضی هاشون به جای شما هم امتحان میدن) . در مورد پاسپورت هم باید بگم چون پاسپورت بعد از چند وقت تمدید و تعویض میشه عملا این قضیه توی پاس شما مشخص نیست که آیا به اونجا رفتید یا خیر. من دوستی دارم که MCITP شو توی همین جا گرفت و الانم توی استرالیاست. میگه درسته که مدرک مهمه ولی از شما کار میخوان. مثل کشور خودمون ، شما حتی اگه تمام مدارک Microsoft و Cisco و VMware و Linux و . . . رو هم داشته باشید در نهایت اینها برای گام اول یا همون استخدام بهتون کمک میکنه ولی اگه کار بلد نباشید خودتون و مدارکتون میره زیر سئوال . در کل Prometric مثل VUE زیاد به مسائل این تیپی گیر نمیده مگر اینکه شما در خارج از کشور بخواهید تو جایی کار کنید که Background شما براشون مهم باشه.

9. Thanks nastaran.n thanked for this post
    Likes mosallaei liked this post
    کاربر عادی Kharazipour آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    ایران در لیست تست سنترهای Prometric نیست. تا وقتی دولت آمریکا، ایران را تحریم کرده، هیچکدام از شرکتهای آمریکایی اجازه فعالیت در ایران را ندارند.
    چند بار باید این نکته گفته شود!!!!

شما که رئیس کل هستی چرا اخه ؟
    اولا کلمه معتبر بی معنیه چون یا یه سنتر اعتبار داره که بتونه آزمون بگیره یا نداره که در اون صورت سنتر بسته میشه ، پس ذاتا هر سنتری میتونه آزمون بگیره معتبره .
    بعدشم تو سایت پرومتریک فقط لیست سنتر های عمومی (Public) پرومتریک هست ، یعنی سنتر هایی که هر کسی میتونه آنلاین ثبت نام کنه. که درصد بسیار کوچکی از 36000 سنتر پرومتریک را شامل میشه.
    لیست سنتر های خصوصی (Private) را که تو سایت نمیزارن که مهندس عزیز.

11. Likes mosallaei liked this post
    کاربر عادی satell آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من از هند میتونم براتون اقدام کنم اگه کس خواست پیغام خصوصی بده :)

کاربر عادی msfsite آواتار ها
    تشکرها / پسندها

آدم نمی دونه چی بگه. من فقط اتفاقی رو که برای خودم افتاده رو براتون می گم. من خودم تمامی کتابها رو خودندم خیلی هم خوب کار کردم و وارد بودم. متاسفانه گیر یکی از این به قول خودشون تست سنتر های داخلی افتادم البته حماقت خودم بود. مرکزی معتبر و به نام در اصفهان به نام باربد. رفتم اونجا و دو ازمون اولم رو دادم 70-270 و 70-290 اولی رو 975 شدم و دومی رو 1000 بعد یک مدت با مدیر آموزشگاه بر سر score report مشکل پیدا کردم, که البته هیچ کدام از این مراکز بهتون نمی دهند. همین طور در مورد unser & pass مربوط به سایت prometric که اونو هم بهم نمی داد. یه مقدار که پاپیچش شدم گیر داد که با یک ایمیل به microsoft and prometric پدرم رو درمیاره. اینها یک سری از مشکلات هست. البته من قاطی تر از این حرفها بودم و خودم ازش شکایت کردم ولی قربون این مملکت که قانون توش جکم فرماست. در ضمن از prometric درخواست score report کردم که هم برام ایمیل کردند وهم برام پستش کردن نمراتم هم 920 و 785 بود که کلی با نمرات خودم فرق داشت. واقغیت اینکه مواضب باشید گیر این مراکز نیافتید که همش کلاه برداریه. اگه به خودتون و عملتون اعتماد دارید برید یک کشور دیگه امتحان بدید.
    من که خودم اینکار رو کردم و تجربه خوبی هم بود. من خودم سوال پرسیدم هم از VUE و هم از Prometric شما هر آزمونی رو که بخواهید می تونید توش شرکت کنید فقط به شرط اینکه داخل ایران نباشید. دو روز برید توی یک کشور دیگه و آزمون بدید. به همین سادگی. خیلی هم خوش برخورد هستند و مطمئن باشید مشکلاتتون کمتر از ازمون دادن در داخل پیش یکسری کلاه برداره.

14. Thanks mosallaei thanked for this post

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)