ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: کانکت شدن هم زمان چند کاربر به یک PPPoE

کاربر مستعد حرفه ای m.yazdian آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض کانکت شدن هم زمان چند کاربر به یک PPPoE

سلام

دوستان آیا میشه به یک کانکشن PPPoE چند نفر به طور همزمان کانکت بشن؟

یک شبکه2.4 هستش که روی اون PPPoE تعریف شده حالا کاربران باید بتونند به user مخصوص pppoe خودشون کانکت بشن. حالا مشکل اینجاست که اگر این کاربران بخوان اینترنت را در محل خدشون در اختیار چند کامپیوتر دیگر قرار بدن باید چیکار کرد...!!!

شبکه با mikrotik 433 و xr2 و یک آنتن فلت 2.4 کارمیکنه

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی reza_0101 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

یک راه استفاده از ICS در windows xp

isa

راه بهتر میکروتیک

کاربر عادی sinaxex آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.yazdian نمایش پست ها
    سلام

دوستان آیا میشه به یک کانکشن PPPoE چند نفر به طور همزمان کانکت بشن؟

یک شبکه2.4 هستش که روی اون PPPoE تعریف شده حالا کاربران باید بتونند به user مخصوص pppoe خودشون کانکت بشن. حالا مشکل اینجاست که اگر این کاربران بخوان اینترنت را در محل خدشون در اختیار چند کامپیوتر دیگر قرار بدن باید چیکار کرد...!!!

شبکه با mikrotik 433 و xr2 و یک آنتن فلت 2.4 کارمیکنه
    خوب یعنی اگر سمت یوزر از یک روتر استفاده بشه و pppoe روی اون ست بشه نمیتونند سرویس دهی کنه تو اونجا؟ کانکت شدن همزمان چند نفر به یک pppoe امنیت شبکه اتون رو پایین میاره! میشه تو میکروتیک تعداد دسترسی ها رو به یک کانکشن pppoe زیاد کرد اما واقعا این کار جالب هست به نظرتون؟ یاد شاید من منظورتون رو درست متوجه نشدم؟
    به هر حال اون چیزی که من از سوال اتون متوجه شدم میشه سمت یوزر یک روتر استفاده بشه که فقط همون اکانت pppoe روش کانفیگ بشه و به دیگر کلاینت هایی که اون یوزر میخواد سرویس بده اون روتر ن ت دهی کنه
    Opps Ping In Iran

کاربر عادی mehdi_love_208 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    خوب یعنی اگر سمت یوزر از یک روتر استفاده بشه و pppoe روی اون ست بشه نمیتونند سرویس دهی کنه تو اونجا؟ کانکت شدن همزمان چند نفر به یک pppoe امنیت شبکه اتون رو پایین میاره! میشه تو میکروتیک تعداد دسترسی ها رو به یک کانکشن pppoe زیاد کرد اما واقعا این کار جالب هست به نظرتون؟ یاد شاید من منظورتون رو درست متوجه نشدم؟
    به هر حال اون چیزی که من از سوال اتون متوجه شدم میشه سمت یوزر یک روتر استفاده بشه که فقط همون اکانت pppoe روش کانفیگ بشه و به دیگر کلاینت هایی که اون یوزر میخواد سرویس بده اون روتر ن ت دهی کنه

دوست محترم اين كار شدني هست اما به قول اين دوستمون از نظر امنيتي مناسب نيست اين كار ميتونين از يك روتر اكسس پواينت استفاده كنين خيلي هم خوب جواب ميده من بهتون پيشنهاد روتر اكسسپواينت D-Link modele DIR-600 ميدم . بازم هرجور راحتي عزيزم

کاربر عادی amir_far13 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_love_208 نمایش پست ها
    دوست محترم اين كار شدني هست اما به قول اين دوستمون از نظر امنيتي مناسب نيست اين كار ميتونين از يك روتر اكسس پواينت استفاده كنين خيلي هم خوب جواب ميده من بهتون پيشنهاد روتر اكسسپواينت D-Link modele DIR-600 ميدم . بازم هرجور راحتي عزيزم

سلام و خسته نباشید من مسئول شبکه هلال احمر هستم......
    امکانش هست طریقه کامل از ابتدا تا انتهای راه انداری PPPOE را در میکروتیک آموزش بدین ممنون می شم؟.....
    و ورژن میکروتیک من 2.9.27 Mikrotik است که بر روی یک کامپیوتر معمولی نصب کردم و فایروال هم فعال کردم که 40 سیستم را در شبکه LAN اینترنت بدم... ممنون می شم اگه کمکم کنید...

کاربر عادی amir_far13 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام و خسته نباشید من مسئول شبکه هلال احمر هستم......
    امکانش هست طریقه کامل از ابتدا تا انتهای راه انداری PPPOE را در میکروتیک آموزش بدین ممنون می شم؟.....
    و ورژن میکروتیک من 2.9.27 Mikrotik است که بر روی یک کامپیوتر معمولی نصب کردم و فایروال هم فعال کردم که 40 سیستم را در شبکه LAN اینترنت بدم... ممنون می شم اگه کمکم کنید...

کاربر مستعد حرفه ای m.yazdian آواتار ها
    تشکرها / پسندها

یه سر به بخش مقاله ها بزنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)