ShirazOnline
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 63

موضوع: اینده شغلی شبکه برای خانوم ها ؟؟؟؟؟

Super Moderator patris_70 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال RB433 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

تازه محقق امنیتی خانم هم داریم .

Joanna Rutkowska is a Polish security researcher, primarily known for her
    research on low-level security and stealth malware.

کاربر عادی Net.Coder آواتار ها
    تشکرها / پسندها

دوستان اینجا ایرانه . برای اینکه دوستان بهتر توجیه شن بهتره تصاویر خانم های محجبه ایرانی رو هم بذارید
    بلکه درس عبرتی باشه برا همه آقایون .....
    But We Are Hackers And Hackers Have Black Terminals With Green Font Colors

کاربر عادی #elahe# آواتار ها
    تشکرها / پسندها

تجربه تجربه تجربه
    اگر تجربه داشته باشید مهم نیست خانوم باشید یا اقا

فقط مدرک داشته باشید و تجربه ای نداشته باشید کلاهتون پس معرکه ست
    مخصوصا خانمها

کاربر عادی mhsaleh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

البته به نظر من یک نیروی کار خوب نیروی کاری است که بتوان از هر نظر روش حساب کرد. یعنی علاوه بر داشتن تخصص، تجربه و مهارت در کار دارای ویژگی هایی از جمله صداقت، وفاداری، دلسوزی، دردسترس بودن و ... را هم داشته باشد. با توجه به تجربه و تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که کار شبکه حتی بیش از تخصص نیازمند موارد دیگر هم باشد و متاسفانه به برخی دلایل خانم ها نمی توانند آنها را تامین نمایند.

به طور مثال فرض کنید شما مدیر یک isp هستید و می خواهید یک مسئول برای تیم فنی خود استخدام نمایید. اگر شما یک خانم را استخدام کنید هرگز نمی توانید ساعت 1 بامداد با ایشان تماس گرفته و بگویید مثلاً توی مخابرات یک مشکل پیش آمده برو حل کن اما یک آقا تا حدی این شرایط را دارد. حتی اگر دانش فنی آقا کمتر باشد باز به نظر من ارزش دارد چون شما می توانید به یک کارمند آقا بگویید که مثلاً امشب دیرتر کار را تعطیل کن اما این مشکل را رفع کن. و هزاران مثال از این دست.

نکته دیگر در مورد خانم ها این است که به نظر من وظیفه اصلی یک خانم نمی تواند کار کردن باشد مگر اینکه مجرد باشد و این بدان معناست که هر گاه کاری با اولویت بالاتر برایش پیش بیاید کار شما انجام نخواهد شد و این یعنی نیروی کار غیر قابل اتکا و به نوعی موقت.

و هزاران مورد دیگر از این دست نشان می دهد که نیروی کار خانم در بسیاری از موارد نا مناسب است. لذا گرفتن یک مدرک نه تنها چیزی را حل نمی کند بلکه ممکن است سبب گرفتن این موقعیت از کسی که واقعاً شایستگی آن را دارد شود.

البته کسب علم دانش امری پسندیده است و حتی توصیه می کنم خانم ها و آقایان در هر سن و شرایطی به آن بپردازند اما قبل از آن به سولاتی مثل اینکه "چه علمی را کسب کنند؟" و یا "این علم چه فایده ای دارد؟" پاسخ دهند
    ویرایش توسط mhsaleh : 2012/01/25 در ساعت 05:56 PM
    --------------------------------

کاربر مستعد hamidreza_elyasi2002 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

این موارد که شما مثال زدید تنها توی کشورهایی مثل ما حل نشده به نظر میرسه ..اما توی کشورهای پیشرفته نگاه جنسیتی معنا نداره..دیگه پستی بالاتر از ریاست جمهوری که نداریم؟(صدر اعظم آلمان خانوم مرکل) مثال زنده..کشورش رو از 100 تا رئیس جمهور مرد بهتر اداره کرده و می کنه..اگه نگاه مردم اون کشور هم مثل شما بود(اینکه قابل اتکا نیستن و موقت محسوب می شن) به ایشون رای نمی دادن..پس مشکل نگرش و طرز فکر و کمی هم تفاوت های فرهنگیست که همونطور که تو این کشورها حل شده،به مرور در ایران هم حل میشه.
    موفقیت،1 درصد نبوغ و 99 درصد عرق ریختن است. (ادیسون)

کاربر عادی nsmcse آواتار ها
    تشکرها / پسندها

این مثالی که شما فرمودید خیلی کم اتفاق می افته چون اکثرا خانم ها اگه بخوان کار کنند تو زمینه ماکروسافت کار میکنند
    و این حرف شما که (به نظر من وظیفه اصلی یک خانم نمی تواند کار کردن باشد مگر اینکه مجرد باشد)
    این دید شما نسبت به خانم ها درست نیست در دین اسلام نیومده که وظیفه زن بچه داری یا پخت پز باشه و خانه داری باشه

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_elyasi2002 نمایش پست ها
    این موارد که شما مثال زدید تنها توی کشورهایی مثل ما حل نشده به نظر میرسه ..اما توی کشورهای پیشرفته نگاه جنسیتی معنا نداره..دیگه پستی بالاتر از ریاست جمهوری که نداریم؟(صدر اعظم آلمان خانوم مرکل) مثال زنده..کشورش رو از 100 تا رئیس جمهور مرد بهتر اداره کرده و می کنه..اگه نگاه مردم اون کشور هم مثل شما بود(اینکه قابل اتکا نیستن و موقت محسوب می شن) به ایشون رای نمی دادن..پس مشکل نگرش و طرز فکر و کمی هم تفاوت های فرهنگیست که همونطور که تو این کشورها حل شده،به مرور در ایران هم حل میشه.
    نظری که من دادم نظر شخصی خودم بود و بر اساس تحقیقات و بررسی های مختلف خودم حاصل شده. اما باید این نکته را بگویم که اولاً دلیل نمی شود خیلی از کارهای غرب درست باشد و ما از آن تقلید کنیم. دوماً مگر ما چند نفر مثل خانم کلینتون یا مرکل داریم؟ حتی در همان غرب و اینکه به نظر من بسیاری از تفاوت ها منشا فیزیولوژیکی دارند به طور مثال ساختار مغر خانم ها به گونه ای است که بیشتر احساسی رفتار می کنند تا منطقی.

نقل قول نوشته اصلی توسط nsmcse نمایش پست ها
    این مثالی که شما فرمودید خیلی کم اتفاق می افته چون اکثرا خانم ها اگه بخوان کار کنند تو زمینه ماکروسافت کار میکنند
    و این حرف شما که (به نظر من وظیفه اصلی یک خانم نمی تواند کار کردن باشد مگر اینکه مجرد باشد)
    این دید شما نسبت به خانم ها درست نیست در دین اسلام نیومده که وظیفه زن بچه داری یا پخت پز باشه و خانه داری باشه
    من کار یا حرفه خاصی را مثال نزدم و به طور کلی به موضوع نگاه کردم چه بسا شما یک عنوان شغلی را هم پیدا کنید که خیلی مناسب کار یک خانم باشد.
    و نکته دیگر اینکه من به دید مذهبی به قضیه نگاه نکردم هر چند که در این مورد هم حدیث زیاد داریم و افزون بر آن هیچ جا هم گفته نشده وظیفه زن کار در خارج از منزل است.
    حتی طبق عقاید اجتماعی هم ضرب المثل هایی مثل کار جوهر مرد است و ... بسیار دیده می شود که مصداقی برای خانم ها ندارد

امام كاظم(سلام الله علیه): "جِهادُ المَرأَةِ حُسنُ التَّبَعُّلِ"
    جهاد زن، خوب شوهر دارى كردن است.

کاربر عادی maziar205 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من خودم اقام ولی میگم هیچ ربطی نداره الان خیلی از خانم ها مدیران شبکه اند و شاید از نظر کاری خیلی بهتر از اقایان باشن و به نظر من کار زن و مرد نداره

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar205 نمایش پست ها
    من خودم اقام ولی میگم هیچ ربطی نداره الان خیلی از خانم ها مدیران شبکه اند و شاید از نظر کاری خیلی بهتر از اقایان باشن و به نظر من کار زن و مرد نداره
    آیا برای این مورد که خیلی از خانم ها مدیر شبکه اند آماری دارید؟
    آیا دلیلی وجود دارد که کار زن و مرد نداشته باشد و اینکه چه دلیلی ممکن است وجود داشته باشد که کار یک زن بهتر از مرد باشد؟
    البته منظورم توی حوزه شبکه و کامپیوتر است.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)