ShirazOnline
صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63

موضوع: اینده شغلی شبکه برای خانوم ها ؟؟؟؟؟

کاربر فعال webgard3 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

همه کاری میشه بهش گفت زنونه یا مردونه. اما استثنا همیشه همه جا هست. حتی خدا آدم آفریده که هم زن هم مرد.
    مثلا زن نمیتونه قصاب بشه. شاید استثنا باشه که حتما قصاب زن هم داریم. اما روحیه زن خیلی با این کار سازگار نیست.

توی شبکه هم اتفاقا هم زن لازمه هم مرد.
    خود من وقتی جند تا تیرو دارم که یه سری خانم هستن یه سری آقا هیچ وقت نمیام کابل کشی رو بدم زن
    چون از پسش خوب بر نمیاد
    اما به جاش مثلا میدم یه سرور مانیتورینگ کانفیگ کنه
    کاری که احتیاج به انعطاف پذیری زیاد داره و نیاز به تصمیم گیری داره بهتره به مرد واگزار بشه. اما کار روتین و منظم بهتره به زن واگزار بشه.
    مثلا مرد بهتره کابل کشی رو انجام بده اما کانکتور ها و پچ پنل هاشو زن بزنه
    اگه یه مدیر خوب داشته باشید خیلی خوب قابلیتتون رو با توجه به روحیه شما تشیص میده و توی اون زمینه پرورشتون میده
    هر کس میتونه چه مرد چه زن روی خودش کار کنه و توی یه مورد خاص متبحر بشه

انیشتین میگه همه یا استعدادند
    اما اگر استعداد رو بالا رفتن از درخت در نظر بگیریم. ماهی یه آدم بی استعداد نمیشه
    ...Thechnology is faster than you
    .so Try HARD

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی mhsaleh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    همه کاری میشه بهش گفت زنونه یا مردونه. اما استثنا همیشه همه جا هست. حتی خدا آدم آفریده که هم زن هم مرد.
    مثلا زن نمیتونه قصاب بشه. شاید استثنا باشه که حتما قصاب زن هم داریم. اما روحیه زن خیلی با این کار سازگار نیست.

توی شبکه هم اتفاقا هم زن لازمه هم مرد.
    خود من وقتی جند تا تیرو دارم که یه سری خانم هستن یه سری آقا هیچ وقت نمیام کابل کشی رو بدم زن
    چون از پسش خوب بر نمیاد
    اما به جاش مثلا میدم یه سرور مانیتورینگ کانفیگ کنه
    کاری که احتیاج به انعطاف پذیری زیاد داره و نیاز به تصمیم گیری داره بهتره به مرد واگزار بشه. اما کار روتین و منظم بهتره به زن واگزار بشه.
    مثلا مرد بهتره کابل کشی رو انجام بده اما کانکتور ها و پچ پنل هاشو زن بزنه
    اگه یه مدیر خوب داشته باشید خیلی خوب قابلیتتون رو با توجه به روحیه شما تشیص میده و توی اون زمینه پرورشتون میده
    هر کس میتونه چه مرد چه زن روی خودش کار کنه و توی یه مورد خاص متبحر بشه

انیشتین میگه همه یا استعدادند
    اما اگر استعداد رو بالا رفتن از درخت در نظر بگیریم. ماهی یه آدم بی استعداد نمیشه
    صحبت های شما کاملاْ درسته اما من یک سوال دارم آیا شما حاضرید یک نیروی زن استخدام کنید فقط برای کانفیگ سرور؟ یا سوالم را یک جور دیگر مطرح می کنم آیا اگر به جای نیروی خانم که فقط کانفیگ سرور انجام میدهد یک نیروی آقا بیاورید تا در صورت نیاز کابل کشی هم بکند بهتر نبود؟
    --------------------------------
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر عادی ahvaraki65 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام من هم به تازگی مدرک mcse و mcitp گرفتم و امتحانات بین المللی هم دادم ولی متاسفانه بخاطره اینکه تجربه کاری ندارم نمی توانم کار پیدا کنم و در ضمن من هم چون خانم هستم نمیتونم برای بدست آوردن تجربه هر جا برم از دوستان خواهش می کنم اگه کسی می تواند من را راهنمایی کند.

کاربر عادی allbert آواتار ها
    تشکرها / پسندها

والا بحث این هست ایا دیگه کلا کار دفتری ما مردا رو راه میدن ؟ ماشالا همه دنبال خانوم ها هستند متاسفانه

موفق باشید

کاربر مستعد bahareh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsaleh نمایش پست ها
    نظری که من دادم نظر شخصی خودم بود و بر اساس تحقیقات و بررسی های مختلف خودم حاصل شده. اما باید این نکته را بگویم که اولاً دلیل نمی شود خیلی از کارهای غرب درست باشد و ما از آن تقلید کنیم. دوماً مگر ما چند نفر مثل خانم کلینتون یا مرکل داریم؟ حتی در همان غرب و اینکه به نظر من بسیاری از تفاوت ها منشا فیزیولوژیکی دارند به طور مثال ساختار مغر خانم ها به گونه ای است که بیشتر احساسی رفتار می کنند تا منطقی.

من کار یا حرفه خاصی را مثال نزدم و به طور کلی به موضوع نگاه کردم چه بسا شما یک عنوان شغلی را هم پیدا کنید که خیلی مناسب کار یک خانم باشد.
    و نکته دیگر اینکه من به دید مذهبی به قضیه نگاه نکردم هر چند که در این مورد هم حدیث زیاد داریم و افزون بر آن هیچ جا هم گفته نشده وظیفه زن کار در خارج از منزل است.
    حتی طبق عقاید اجتماعی هم ضرب المثل هایی مثل کار جوهر مرد است و ... بسیار دیده می شود که مصداقی برای خانم ها ندارد

امام كاظم(سلام الله علیه): "جِهادُ المَرأَةِ حُسنُ التَّبَعُّلِ"
    جهاد زن، خوب شوهر دارى كردن است.

دوست عزیز بحث کار بحث غرب و شرق نیست و ساختار مغز زن و مرد هم هیچ فرقی با هم نداره شاید زن ها احساساتی باشند اما توی کار احساسات معنا و مفهومی نداره به خصوص توی کار شبکه مثلا من چون زنم عاشق سرورم میشم؟ یا تو که مردی نمیشی؟ این حرفهات کمی دور از عقله ببخشید رک می گم
    در مورد قسمت دوم حرفت شما می گی به دید مذهبی نگاه نکردی بعد میایی حدیث میگی؟؟؟ و ضرب المثلی که گفتید مرد گفته نه مذکر و مرد یک صفته نه جنسیت حالا ما توی عامه جنسیت مذکر را میگیم مرد دلیل نمیشه
    و اینکه کار کاره ، مرد و زن نداره و اینکه شما توی قرن 21 زندگی می کنی عصر تکنولوژی پس کمی امروزی تر فکر کن و دین و مذهب را وارد کار نکن

کاربر عادی maziar205 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

اصلا این بحث فایده ای نداره به نظر من کار زن و مرد نداره و خیلی از خانم ها هم هستند که کارشون بهتر از مرداست ولی ربطی نداره ادم باید امروزی فکر کنه نه قدیمی

کاربر ممتاز حرفه ای hashem_wolf آواتار ها
    تشکرها / پسندها

کلا درصد کمی از خانوم ها تو این مورد موفق هستند!
    در کل دنیا
    حالا خانوما این مورد رت بیخیال شید فعلا!!!!! 4تا کانفیگ هم واسه ما بمونه!!
    www.hashem-wolf.ir
    مشاوره :09374255105

کاربر مستعد rohallah_tavakoli آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_wolf نمایش پست ها
    کلا درصد کمی از خانوم ها تو این مورد موفق هستند!
    در کل دنیا
    حالا خانوما این مورد رت بیخیال شید فعلا!!!!! 4تا کانفیگ هم واسه ما بمونه!!

یکی از شرکت های WiSP که اسمشو نمیبرم!(برای حفظ آبرو!) کلا 90 درصد پرسونل هاش همه خانم هستند! فقط همین مونده دکل کار خانم هم استخدام کنند که همه چیز زنونه بشههمیشه هم یه جای کار شرکتشون میلنگه!

همیشه باید بین نیروی کاری آقا / خانم تعادل (از نظر تعداد/وظایف) برقرار باشه تا به مشکل برنخوریم...
    ویرایش توسط rohallah_tavakoli : 2012/04/19 در ساعت 11:48 AM
    مشاوره رایگان/طراحی و فروش تجهیزات وایرلس 09197050844

کاربر مستعد callmanager آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ادمین سامسونگ تو ایران یه خانوم ایرانیه
    و جدیدا با 3 تا خانوم آشنا شدم که ادمین هستند و بار فنیشون واقعا زیاده ، اما خوب کار wisp که 100% نمی تونن انجام بدن !!!
    بهتره اگه دانششون زیاد نیس پشتیبان فنی بشن ،،،،
    CCNA- LPIC-304 - BSDA, MASTERING of UNIX Shell, ASTERISK & VOIP

کاربر عادی mhsaleh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh نمایش پست ها
    دوست عزیز بحث کار بحث غرب و شرق نیست و ساختار مغز زن و مرد هم هیچ فرقی با هم نداره شاید زن ها احساساتی باشند اما توی کار احساسات معنا و مفهومی نداره به خصوص توی کار شبکه مثلا من چون زنم عاشق سرورم میشم؟ یا تو که مردی نمیشی؟ این حرفهات کمی دور از عقله ببخشید رک می گم
    در مورد قسمت دوم حرفت شما می گی به دید مذهبی نگاه نکردی بعد میایی حدیث میگی؟؟؟ و ضرب المثلی که گفتید مرد گفته نه مذکر و مرد یک صفته نه جنسیت حالا ما توی عامه جنسیت مذکر را میگیم مرد دلیل نمیشه
    و اینکه کار کاره ، مرد و زن نداره و اینکه شما توی قرن 21 زندگی می کنی عصر تکنولوژی پس کمی امروزی تر فکر کن و دین و مذهب را وارد کار نکن
    شما به هر منبع پزشکی که مراجعه کنید قطعاً به این نکته خواهید رسید که بین جنسیت مذکر و مونث (مرد و زن) تفاوت های عمده فیزیولوژیکی وجود دارد. این تفاوت ها فقط در مغز دیده نمی شوند. هر چند که توی موضوع بحث ما این تفاوت در مغز اهمیت بیشتری دارد.
    احساسی تر بودن خانم ها فقط یک نمونه تفاوت بین دو جنس است و الزاماً به عاشق شدن مربوط نمی شود. مسئله سر درک و تحلیل موضوعات است. شما زمانی که مثلاً می خواهید یک روتر را کانفیگ کنید باید قدرت تحلیل دقیق منطقی داشته باشید باید سناریو را در ذهن خودتون تجزیه و تحلیل کنید. خانم ها به لحاظ وجود هزاران مورد، تحلیل مسائل مرتبط با احساسات برایشان راحت تر است برای آقایان هم تحلیل مسائل منطقی راحت تر است. یک تفاوت دیگر هم آن است که اغلب خانم ها نمی توانند مستقل عمل کنند و تصمیم قطعی بگیرند. خانم ها دوست دارند در تصمیم گیری به یک نفر تکیه کنند لذا مدیر خوبی نخواهند بود.
    اون حدیثی که من مطرح کردم فقط در پاسخ به پست قبلی بود که خط بعدش ترجمه ی آن را نوشتم نه ضرب المثل.

این بحث بحث امروز و دیروز نیست. اختلاف بین مرد و زن همیشه وجود داشته و وجود خواهد داشت. شاید خانم ها شبیه به آقایان شوند و یا آقایان شبیه خانم ها ولی هیچ وقت یکی نخواهند شد. لازم به ذکر است که این تفاوت دلیل بر برتری نیست بلکه دو نقش مکمل یکدیگر هستند. مثلاً خیلی واضح است که رانندگی برای خانم ها سخت است نه فقط به لحاظ اینکه کار بدنی زیادی نیاز دارد بلکه از این نظر که ذهن خانم ها برای این نوع کار ساخته نشده. اما خانم ها برای تربیت بچه ها فوق العاده هستند برای همین اکثر معلم های مهد کودک و بعضاً دبستان ها خانم هستند. و من فکر می کنم این حالت بشتر خوش آیند دو جنس است تا اینکه یک آقا بشه معلم مهد کودک و خانم بشه راننده تریلی. (همین بحث را به دنیای it و کلاً کار بسط دهید).
    ویرایش توسط mhsaleh : 2012/04/19 در ساعت 12:54 PM
    --------------------------------
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)